Menu

Návod - připomínky, doplnění atp.

Místo pro diskuzi, zákysy a jiné problémy týkající se datadisku Návraty.
Příspěvekod Hellscream » pát 12. led 2018 21:35:32 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
macin33 píše:ajak se prosimte pouziva ten ozivovaci svitek?

Zaměř mrtvolu (nesmí mít prázdný inventář) a stiskni levý shift + 9. Musíš mít vypnutý numlock.
facts don't care about your feelings
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod paus » pon 15. led 2018 11:32:51 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Tak jsem byl ve spáčově chrámu a ten nekromat Hoškar meč uzriel u sebe neměl a vznikl mě novéj úkol..k hledání onoho meče....měl jsem ze to že ho má Ul-thar ale ten ho taky postrádá...tak uvidím jak se to vyvrbí...(hraji to ne lehkou ob. za nekromata)

ps: jak se aktivuje ten lét. koberec
paus
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » pon 15. led 2018 18:14:54 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
V poslední oficiálně vydané verzi (066.2) má u sebe Uriziel opravdu Hoshkar. Pokud tomu dobře rozumím, tak čeština běží na předběžně poskytnutých scriptech z verze 066.3, takže to musí být nějaká novinka. Postupně to budu upravovat, až doopravdy vyjde nová verze.

Vypnutý numlock a levý shift + 6.
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod paus » pon 15. led 2018 23:44:35 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
tak jsem ten úkol dokončil..je to asi jenom pro lehkou obtížnost......vrátil jsem se do spáčova chrámu...tam našel ducha skřeta a ten řekl že meč někdo odnesl (událost v G1 zničení spáče)...šel jsem za Xardasem a ten řekl že meč nenávratně zmizel(konec úkolu).......podle mne je to opatření , aby na lehkou obtížnost hráč nedostal mocnou zbran , třeba moc brzo
paus
Uživatel

Příspěvekod macin33 » sob 20. led 2018 23:46:59 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
paus píše:..šel jsem za Xardasem a ten řekl že meč nenávratně zmizel(konec úkolu).......podle mne je to opatření , aby na lehkou obtížnost hráč nedostal mocnou zbran , třeba moc brzo

dopadl jsem stejne.hraju na tezkou a ten samej prubeh (za splneni ukolu je 30 000 zkusenosti!)obtiznosti to neni.prej ho vzal asi adanos a nikdo nevi kam.mam se na nej vykaslat a jit radsi zabit draky.ma recht.cert ho vem :D
macin33
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » pon 22. led 2018 11:56:51 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Opravdu, na verzi 66.3 byl kvest dale rozpracovan ale nedokoncen.
Vse skoncilo prave u Xardase kde uz pak se nedalo pokracovat. Proto jsme to prirozene usekli tim ze mec uz je ztracen, ukoncili kvest a dali odmenu v podobe XP.
Co rusove dal zamysleji s kvestem nevime. Pokud ho nekdy dokonci muzeme to predelat. Zatim tedy Uriziel s cestinou bez cheatu neziskate.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod paus » sob 27. led 2018 11:39:33 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Hru jsem dokončil.....ale třeba v úkolu se strážci vůbec nedošlo na konfrontaci se Stonosem....jakmile jsem porazil toho bojovníka se dvěma meči..tak se úkol dokončil a brnění mě bylo sebráno (Stonose jsem nikde nenašel i přesto že brána se mě otevřela)

ps: pořád nevím co na pradávné plošině je za mága ve věži napravo od vstupu...mluvit nechtěl a zničit se mě ho nepodařilo
paus
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » sob 27. led 2018 11:54:59 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Absence Stonnose je způsobená češtinou. Už mi o tom někdo psal. V poslední oficiálně vydané verzi Stonnos byl.

Ten kostlivec je prostě jenom silný boss. Má souvislost akorát s úkolem "Měsíční čepele", protože z něj dropne měsíční kámen.
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod geisereich » pát 02. úno 2018 9:49:41 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
zdravim borci, naskytol sa mi jeden problem a neviem ako s nim
Hagen ma nechce pustit do hornickeho udoli pokym nesplnim ulohy pre vodnych magov, ale splnil som vsetky, aspon si myslim, na ornamenty som este slaby to som robil vzdy v 3 akte
+Vatras ma nechce prijat do kruhu vody a pritom podla navodu mam vsetko splnene, aj missing people a aj som dorucil Hagenovi spravu... ci je to daky bug, alebo je nieco na co som zabudol? dik
geisereich
Nováček

Příspěvekod geisereich » pát 02. úno 2018 10:48:58 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
a dalsia vec, ten cavalornou ornament, vsetko som spravil ako som mal a hagen sa tvari ze ziadny ornament nema... ma s tym niekto skusenost? co sa dostal cez prvy akt? :D
geisereich
Nováček

Příspěvekod Hellscream » pát 02. úno 2018 14:58:31 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Jo, musíš nejdřív vyřešit problém s ornamenty. Ten Cavalornův má Lothar.
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod macin33 » pát 02. úno 2018 16:20:51 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
ahoj...
mam par veci,ktery jsou uplne jinak u konce 7 kapitoly...
1) ta mega bitva ktera zaseka vetsinu pc se nekona.cilem hry je osvobodit khorinis,klaster a vyzabijet skrety u sebokovy farmy.
2) magove ohne zjisti,ze jim nefunkujou runy az po spleni ukolu strazci(jinak jsou normal v klasteru)...pote se premisti na onar farm(divny ze?) atam se pak resi ukol dal.
3)lee se neda naverbovat do posadky na finalni plavbu...
4)ukol expedice magu ohne a ta neomezena sila se nepodarilo splnit.nevim proc,myslim ze jsem nasel vsechny knizky(ale nevim na 100% )dal se nic nedelo.ze by chyba v cz?nebo u me:D
5)v ukolu spolehlivi lide jsem nasel jedinou cestu kudy se dalo jit-spodem k hospode mrtvy harpie,tu ale obejit kolem inosovy sochy co je pod ni dale smer tabor bratrstva kolem lovcu a pak onar...
macin33
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » pát 02. úno 2018 16:28:34 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Já to měl na poslední verzi bez češtiny tak, jak je popsáno v návodu. Pouze větev za bojovníka, kdy máš získat zbraň proti Strážcům, asi nebude sedět (když se máš zeptat Ur-Thralla na černou rudu, tak už je v té době mrtvý). Stonnose jsi tam měl?
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod macin33 » pát 02. úno 2018 16:34:37 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
nemel jsem stonnose,po zabiti toho manika v ty sini ukol splnen....co se tyce navodu tak nevim.proste jsem jen vycistil ostrov od skretu a splneno.zadna bitva .
macin33
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » pát 02. úno 2018 16:44:16 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Já tam bitvu i Stonnose měl, takže to musí dělat čeština :sad:.
Hellscream
Moderátor

PředchozíDalší