Menu

Návod - připomínky, doplnění atp.

Místo pro diskuzi, zákysy a jiné problémy týkající se datadisku Návraty.
Příspěvekod Hellscream » pát 12. led 2018 21:35:32 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
macin33 píše:ajak se prosimte pouziva ten ozivovaci svitek?

Zaměř mrtvolu (nesmí mít prázdný inventář) a stiskni levý shift + 9. Musíš mít vypnutý numlock.
Co se má stát, staň se!
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod paus » pon 15. led 2018 11:32:51 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Tak jsem byl ve spáčově chrámu a ten nekromat Hoškar meč uzriel u sebe neměl a vznikl mě novéj úkol..k hledání onoho meče....měl jsem ze to že ho má Ul-thar ale ten ho taky postrádá...tak uvidím jak se to vyvrbí...(hraji to ne lehkou ob. za nekromata)

ps: jak se aktivuje ten lét. koberec
paus
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » pon 15. led 2018 18:14:54 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
V poslední oficiálně vydané verzi (066.2) má u sebe Uriziel opravdu Hoshkar. Pokud tomu dobře rozumím, tak čeština běží na předběžně poskytnutých scriptech z verze 066.3, takže to musí být nějaká novinka. Postupně to budu upravovat, až doopravdy vyjde nová verze.

Vypnutý numlock a levý shift + 6.
Co se má stát, staň se!
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod paus » pon 15. led 2018 23:44:35 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
tak jsem ten úkol dokončil..je to asi jenom pro lehkou obtížnost......vrátil jsem se do spáčova chrámu...tam našel ducha skřeta a ten řekl že meč někdo odnesl (událost v G1 zničení spáče)...šel jsem za Xardasem a ten řekl že meč nenávratně zmizel(konec úkolu).......podle mne je to opatření , aby na lehkou obtížnost hráč nedostal mocnou zbran , třeba moc brzo
paus
Uživatel

Příspěvekod macin33 » sob 20. led 2018 23:46:59 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
paus píše:..šel jsem za Xardasem a ten řekl že meč nenávratně zmizel(konec úkolu).......podle mne je to opatření , aby na lehkou obtížnost hráč nedostal mocnou zbran , třeba moc brzo

dopadl jsem stejne.hraju na tezkou a ten samej prubeh (za splneni ukolu je 30 000 zkusenosti!)obtiznosti to neni.prej ho vzal asi adanos a nikdo nevi kam.mam se na nej vykaslat a jit radsi zabit draky.ma recht.cert ho vem :D
macin33
Uživatel

Příspěvekod Velký lempl » pon 22. led 2018 11:56:51 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Opravdu, na verzi 66.3 byl kvest dale rozpracovan ale nedokoncen.
Vse skoncilo prave u Xardase kde uz pak se nedalo pokracovat. Proto jsme to prirozene usekli tim ze mec uz je ztracen, ukoncili kvest a dali odmenu v podobe XP.
Co rusove dal zamysleji s kvestem nevime. Pokud ho nekdy dokonci muzeme to predelat. Zatim tedy Uriziel s cestinou bez cheatu neziskate.
Snazil jsem se neco delat. Prispet. Nejde to. Tohle forum. Plny lidi co proste uvazuji jinak. Maji divny mysleni. Asi nejsou zly ani tak nejak ale proste si nerozumime. Neco je tu spatne. Je to skoda. Ja to vzdavam lidi. Bude nam vsem lepe kdyz tu nebudu uz chodit. Pro vas, pro me. Ja proti vam nakonec ani nic nemam kdyz ste v klidu tak to bylo fajn. Nepotrebujeme se. Svet se bude tocit dal.
Velký lempl
Uživatel

Příspěvekod paus » sob 27. led 2018 11:39:33 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Hru jsem dokončil.....ale třeba v úkolu se strážci vůbec nedošlo na konfrontaci se Stonosem....jakmile jsem porazil toho bojovníka se dvěma meči..tak se úkol dokončil a brnění mě bylo sebráno (Stonose jsem nikde nenašel i přesto že brána se mě otevřela)

ps: pořád nevím co na pradávné plošině je za mága ve věži napravo od vstupu...mluvit nechtěl a zničit se mě ho nepodařilo
paus
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » sob 27. led 2018 11:54:59 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Absence Stonnose je způsobená češtinou. Už mi o tom někdo psal. V poslední oficiálně vydané verzi Stonnos byl.

Ten kostlivec je prostě jenom silný boss. Má souvislost akorát s úkolem "Měsíční čepele", protože z něj dropne měsíční kámen.
Co se má stát, staň se!
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod geisereich » pát 02. úno 2018 9:49:41 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
zdravim borci, naskytol sa mi jeden problem a neviem ako s nim
Hagen ma nechce pustit do hornickeho udoli pokym nesplnim ulohy pre vodnych magov, ale splnil som vsetky, aspon si myslim, na ornamenty som este slaby to som robil vzdy v 3 akte
+Vatras ma nechce prijat do kruhu vody a pritom podla navodu mam vsetko splnene, aj missing people a aj som dorucil Hagenovi spravu... ci je to daky bug, alebo je nieco na co som zabudol? dik
geisereich
Nováček

Příspěvekod geisereich » pát 02. úno 2018 10:48:58 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
a dalsia vec, ten cavalornou ornament, vsetko som spravil ako som mal a hagen sa tvari ze ziadny ornament nema... ma s tym niekto skusenost? co sa dostal cez prvy akt? :D
geisereich
Nováček

Příspěvekod Hellscream » pát 02. úno 2018 14:58:31 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Jo, musíš nejdřív vyřešit problém s ornamenty. Ten Cavalornův má Lothar.
Co se má stát, staň se!
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod macin33 » pát 02. úno 2018 16:20:51 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
ahoj...
mam par veci,ktery jsou uplne jinak u konce 7 kapitoly...
1) ta mega bitva ktera zaseka vetsinu pc se nekona.cilem hry je osvobodit khorinis,klaster a vyzabijet skrety u sebokovy farmy.
2) magove ohne zjisti,ze jim nefunkujou runy az po spleni ukolu strazci(jinak jsou normal v klasteru)...pote se premisti na onar farm(divny ze?) atam se pak resi ukol dal.
3)lee se neda naverbovat do posadky na finalni plavbu...
4)ukol expedice magu ohne a ta neomezena sila se nepodarilo splnit.nevim proc,myslim ze jsem nasel vsechny knizky(ale nevim na 100% )dal se nic nedelo.ze by chyba v cz?nebo u me:D
5)v ukolu spolehlivi lide jsem nasel jedinou cestu kudy se dalo jit-spodem k hospode mrtvy harpie,tu ale obejit kolem inosovy sochy co je pod ni dale smer tabor bratrstva kolem lovcu a pak onar...
macin33
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » pát 02. úno 2018 16:28:34 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Já to měl na poslední verzi bez češtiny tak, jak je popsáno v návodu. Pouze větev za bojovníka, kdy máš získat zbraň proti Strážcům, asi nebude sedět (když se máš zeptat Ur-Thralla na černou rudu, tak už je v té době mrtvý). Stonnose jsi tam měl?
Co se má stát, staň se!
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod macin33 » pát 02. úno 2018 16:34:37 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
nemel jsem stonnose,po zabiti toho manika v ty sini ukol splnen....co se tyce navodu tak nevim.proste jsem jen vycistil ostrov od skretu a splneno.zadna bitva .
macin33
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » pát 02. úno 2018 16:44:16 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Já tam bitvu i Stonnose měl, takže to musí dělat čeština :sad:.
Co se má stát, staň se!
Hellscream
Moderátor

PředchozíDalší