Menu

Návod - připomínky, doplnění atp.

Místo pro diskuzi, zákysy a jiné problémy týkající se datadisku Návraty.
Příspěvekod kukopas » úte 14. kvě 2019 6:39:07 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
ToshiroCZ píše:Je někde nějaký návod na všechny bosse ve hře? Narazil jsem na toho v bažinném táboře (ruka chaosu) a pořád si regeneruje hp i když mě nezasáhne. Jsem jen ve třetí kapitole tak jestli to má smysl se snažit :D

Na 3.akt dost slusny vykon na bojovaka, prebit sa cez tych kostlivcov az k nemu, klobuk dole. Tam bude quest Temne ritualy a Ur Thrall tam posle armadu, kt. sice rychlo zomrie, ale ti najsilnejsi sa objavia v chrame a pomozu s tym demonom. Len to tam treba vycistit, ale uplne vsetko okolo demona + dat demonovi poslednu ranu.
kukopas
Uživatel

Příspěvekod Nameless_H3ro » úte 14. kvě 2019 8:06:11 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Když se budete točit okolo těch sloupů, tak si vás občas nebude všímat, ...takhle se ten démon dá celkem krásně udolat. Ano chce to pár pokusů, ale jde to. Jsem ve 3. kapitole a zvládnul sem to. :D
Nameless_H3ro
Nováček

Příspěvekod ToshiroCZ » úte 14. kvě 2019 16:36:29 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Nameless_H3ro píše:Když se budete točit okolo těch sloupů, tak si vás občas nebude všímat, ...takhle se ten démon dá celkem krásně udolat. Ano chce to pár pokusů, ale jde to. Jsem ve 3. kapitole a zvládnul sem to. :D

Jo to mi nedělá problém, mě zaráží že do něj třikrát střelím a bum má znovu full hp a přitom do mě neposlal tu červenou kouli.

Jinak jsem to tam čistil skoro celý den napůl s krajtou, bohužel jsem si zapomněl udělat ohnivý déšť takže růčo fůčo s kuší. Vnitřek chrámu už mám též vyčištěný jen ten démon tam stojí. Sice vím že tam vede ten quest přes toho skřetího šamana ale chtěl jsem to zkusit sám asi mi nic jinýho nezbývá.
ToshiroCZ
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » úte 14. kvě 2019 19:06:10 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
To by byla velka chyba, skrety pak az ukol splnis pomlatis take a ziskas dalsi expy.
:(
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

Předchozí