Menu

Návod - připomínky, doplnění atp.

Místo pro diskuzi, zákysy a jiné problémy týkající se datadisku Návraty.
Příspěvekod macin33 » pát 02. úno 2018 17:31:11 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
zkusil jsem ji jeste vyhodit ,ale save jsem mel az po otevreni tech dveri k nemu,a to same

proto jsem nepochopil proc mam svolat jednotky,kdyz zadna bitva nebyla :Dale popravde to neva.stejne je to onicem.(fps1-3 :D)
macin33
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » pát 02. úno 2018 18:39:38 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Já v podstatě taky bitvu neměl, celou armádu skřetů jsem vymlátil solo. Můj PC by to jinak nedal.
facts don't care about your feelings
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod paus » pát 02. úno 2018 20:31:28 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
mám to dohráno s češtinou na lehkou...stonnos nebyl...ale bitva jako jo...proběhl jsem pole s deštíkem...vše fungovalo , ale trochu divně....musí se opravdu splnit všechny úkoly před bitvou..!!! všechny!!!....jakmile se postavíš vedle LEE tak zač ne jako bitva...pokud je předtím začneš ředit ..skřety...tak potom musíš dobít osobně všechny...animace se nespustí , ale úkol se splní
paus
Uživatel

Příspěvekod tinito » úte 13. úno 2018 11:32:12 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
k ulohe "ztraceni novicove" kaktus som ako paladin dostal zdarma od toho ohniveho maga plus teraz som nasiem na starovekej plosine jeden kaktusovy list ( neviem ci to je to iste)
tinito
Uživatel

Příspěvekod becherak » pát 16. úno 2018 2:52:44 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Měl bych připomínku k úkolu dead or alive pro Andreho. Za tento úkol je po odevzdání všech šesti hlav speciální odměna pro domobranu. Dostanete skvělou zbraň podle vašich dovedností. (1H/2H podle toho který sklil je vyšší) Abyste jí ale dostali musíte všech 6 hlav odevzdat až po přidání se k domobraně.

Co se týče těchto banditů, tak ty by se za domobranu ani neměli zabíjet dokud se k ní nepřidáte. Souvysí s tím i jiný úkol "bandit lair", který je nesplnitelný pokud bandity vydrtíte před přidáním se. Za tento úkol dostanete těžkou zbroj domobrany, nosí jí wulfgar. Tato zbroj je po překování nekompromisně nejsilnější zbroj která jde získat už v první kapitole.

"Bandit lair" quest probíhá takto: 1) sejmout bosse banditů v údolí kam vás BArtok odvede na lov 2) ukázat zprávu z jeho kapsi wulfgarovi 3) zabít dextera - pokud se dodrželo toto pořadí tak dexter má v kapse další zprávu 4) ukázat zprávu od dextera a dostanete těžkou zbroj domobrany

EDIT: hraju verzi 66.2 s tou strojovou angličtinou takže je dost možný že v té vaší češtině to probíhá jinak
becherak
Uživatel

Příspěvekod macin33 » pát 16. úno 2018 3:45:59 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
No jak je to stou specialni zbrani nevim(na posledniho banditu se teprv chystam) .,ale co se tyce toho ukolu bandit lair da se splnit jak je poposano v navodu. Dextr (asi) musi zit pred zadani ukolu,zpravu ma u sebe. Pokud je mrtvej bos kam te zavede bartok nevadi. Zpravu u sebe ma stejne. Takze v tu dobu ji mas uz u sebe. A hned ji predas tomu wulfgaroj...

Jsem se chtel zeptat kdo me nauci kopat a tavit zeleznou rudu v prvni /druhe kapitole? Abych mohl prekovat tu zbroj?
macin33
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » pát 16. úno 2018 9:06:23 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
becherak píše:Měl bych připomínku k úkolu dead or alive pro Andreho. Za tento úkol je po odevzdání všech šesti hlav speciální odměna pro domobranu. Dostanete skvělou zbraň podle vašich dovedností. (1H/2H podle toho který sklil je vyšší) Abyste jí ale dostali musíte všech 6 hlav odevzdat až po přidání se k domobraně.

Připíšu to tam. Jseš si jistý, že všechny hlavy musíš odevzdat až po přidání se k domobraně? Protože to mi přijde jako nesmysl, asi málokdo, kdo o tomhle neví, nějakého z těch banditů nesejme ještě jako neutrální.
becherak píše:EDIT: hraju verzi 66.2 s tou strojovou angličtinou takže je dost možný že v té vaší češtině to probíhá jinak

Já to taky dělám podle angličtiny. Čeština některé věci upravuje, ale já se budu držet oficiálního vydání.
macin33 píše:Jsem se chtel zeptat kdo me nauci kopat a tavit zeleznou rudu v prvni /druhe kapitole? Abych mohl prekovat tu zbroj?

Kutat tě naučí Snipes/Grimes a tavit Viper. Možná předtím musíš umět základy kování, nejsem si jistý.
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod Beowulf » pát 16. úno 2018 12:22:40 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Hellscream"
[quote="becherak píše:
EDIT: hraju verzi 66.2 s tou strojovou angličtinou takže je dost možný že v té vaší češtině to probíhá jinak

Já to taky dělám podle angličtiny. Čeština některé věci upravuje, ale já se budu držet oficiálního vydání.[/quote]

66.3 je samozrejme produkt rusu, oficialnich autoru, jednou ji vydaji oficialne, pak bude hodne predelavani, naproti tomu cestina ji obsahuje uz dnes a formuje se k dokonalosti. Je to na vas ceho se chytnete.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod macin33 » pát 16. úno 2018 12:47:42 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Hele diky za radu ja do vecera zkusim sejmout vsechny ty vudce adam vedet jestli je podminka je sejmout pred nebo po pridani. Ja jsem snima zacal pred pridani k domo. Tak uvidim

EDIT: 1) po zabiti posledniho bandity jsem od andreho dostal mec vykonavatel dobra.(obouruc sila 200 poskozeni 210)rozhodne jsem minimalne zabil toho vudce u akilovy farmy pred pridanim k domobrane a odvezdal mu hlavu.takze to podminka neni.

za 2) tu rudu nachapu.je chyba v cestine snipes me naucil ji kopat(do zaznamu se dalo ze ted umim kopat magickou rudu,ne zeleznou). Viper zase rika ze me nauci tavit MAGICKOU rudu az mu najdu tu jeho ztracenou rudu v HU :D
kdyz jsem hral poprve za maga zeleznou jsem na nic nepotreboval,ale za melee by se hodila :)))

Tak edit 2, tavit zeleznou rudu uz znam. Takze uz ok.
macin33
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » pát 16. úno 2018 15:56:58 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Co konkretne ta chyba dela? Ja to nepochopil :lol:
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod macin33 » pát 16. úno 2018 18:28:31 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Beowulf píše:Co konkretne ta chyba dela? Ja to nepochopil :lol:

Nedela nic.jen se do dovednosti napise ze umim kopat magickou rudu, pritom jde o zeleznou
macin33
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » pát 16. úno 2018 18:30:43 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Kutání železné a magické rudy je společné, ale jejich tavení nikoliv.
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod macin33 » pát 16. úno 2018 18:54:11 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Hellscream píše:Kutání železné a magické rudy je společné, ale jejich tavení nikoliv.

Aha. Tak tohle jsem nevedel.
macin33
Uživatel

Příspěvekod skag523 » stř 21. úno 2018 15:34:11 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Ahoj měl bych malou připomínku k úkolu Constantinův klíč, v návodu se píše, že dostanete lektvar ducha, ale já jsem dostal lektvar síly, sílu mám nejvyšší, a proto si myslím, že se ten odměna za ten úkol se řídí podle hlavního atribut (síla, obratnost, mana).
skag523
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » stř 21. úno 2018 17:38:53 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Ok, upravím.
Hellscream
Moderátor

PředchozíDalší