Menu

Návod - připomínky, doplnění atp.

Místo pro diskuzi, zákysy a jiné problémy týkající se datadisku Návraty.
Příspěvekod Hellscream » úte 18. črc 2017 16:09:48 » Návod - připomínky, doplnění atp.
Pokud v návodu najdete nějaký nedostatek, budete chtít něco doplnit či přidat tip, pište sem.
facts don't care about your feelings
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod Aiethel » úte 18. črc 2017 16:46:52 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
V cechu obchodnik by som doplnil, ze Q Pomocnik je bugly (nedostanes dalsi Q) a ze mozne riesenie je odovzdat ho az v 4.tej kapitole

Cesta vraha nejde splnit ak je hrdina uz clenom niektorej guildy. Napr mna ako novica ohna Stranger zabil namiesto ponuky pripojit sa. A Gillian nie Asmal.

Salamandrilův výzkum - doplnil by som, ze je to potion +2 str -10 mana.

Strašidelné sny - doplnil by som, ze pre ziskanie LP a asi aj navazujuceho Q treba s nou pokecat aj za majakom.

Lidé pro tábor - Niklas suhlasi hned, len spomenie, ze neskor by bol rad, keby sa k nemu pridal nejaky dalsi lovec. (Aspon u mna to tak bolo)

Ravenův prsten - Odmena je uz len deska obratnosti, cize +2.

Runa z Urizielu ma nespravne staty.

A demonikon Meliaks sa da zaseknut, len to chce trocha kreativity :D
Aiethel
Uživatel

Příspěvekod v4cl4v » úte 18. črc 2017 17:35:45 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
navod k navratum 1 je kde? celou dobu jsem se tim ridil bo ji hraju po 1 a nemuzu navod nikde najit. a ridit se navodem ke 2 kde jsou veci jinak a hlavne spousta novych q... je v tom gulas bo nvm zda to v jedniccce je ci ne..
v4cl4v
Uživatel

Příspěvekod Emperor » úte 18. črc 2017 18:27:25 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Návod k jedničce je stále zde, Hellscream ho myslím jen doplňuje o nové úkoly z dvojky ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Hellscream » úte 18. črc 2017 18:36:03 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Aiethel píše:V cechu obchodnik by som doplnil, ze Q Pomocnik je bugly (nedostanes dalsi Q) a ze mozne riesenie je odovzdat ho az v 4.tej kapitole

Cesta vraha nejde splnit ak je hrdina uz clenom niektorej guildy. Napr mna ako novica ohna Stranger zabil namiesto ponuky pripojit sa. A Gillian nie Asmal.

Salamandrilův výzkum - doplnil by som, ze je to potion +2 str -10 mana.

Strašidelné sny - doplnil by som, ze pre ziskanie LP a asi aj navazujuceho Q treba s nou pokecat aj za majakom.

Lidé pro tábor - Niklas suhlasi hned, len spomenie, ze neskor by bol rad, keby sa k nemu pridal nejaky dalsi lovec. (Aspon u mna to tak bolo)

Ravenův prsten - Odmena je uz len deska obratnosti, cize +2.

Runa z Urizielu ma nespravne staty.

A demonikon Meliaks sa da zaseknut, len to chce trocha kreativity :D

- přidal jsem poznámku. Tato chyba by měla být opravena ve verzi 066.3.
- to platí asi jen pro některé gildy, ne? Připsal jsem to tam ...
- původně jsem to tam měl, ale nakonec jsem to smazal kvůli nedostatku místa v příspěvku. Může to zvyšovat i obratnost, pokud jí máš vyšší než sílu.
- přidána poznámka
- opraveno
- opraveno. Snad si to nepleteš s úkolem "Lidé v údolí", tam je totiž stejná úprava :).
- to by mělo být v pořádku. Poškození kouzla se většinou zobrazuje až po připočítání inteligence a magic power (přesný vzorec neznám). Někdy se ukáže i základní poškození.
- já zkoušel ledacos, ale vždycky se ke mně dostal. Ale dobrá, odstanil jsem z návodu, že to "nejde" :D.
v4cl4v píše:navod k navratum 1 je kde? celou dobu jsem se tim ridil bo ji hraju po 1 a nemuzu navod nikde najit. a ridit se navodem ke 2 kde jsou veci jinak a hlavne spousta novych q... je v tom gulas bo nvm zda to v jedniccce je ci ne..

Návod k jedničce už není. Tady je německý návod, ten je opravdu dobrý.
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod helpo1 » úte 18. črc 2017 22:10:05 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
(Nezkoušeno na v0066, ale nemyslím, že se něco změnilo.)

Ohledně posádky na Irdorath doporučuji:

• nebrat - Biff, Torlof, Wolf
  • vzít (a nestarat se) - Diego, Gorn, Lee, Lester, Milten, Vatras (+ Pedro)
  • vzít (a dát runu) - Jorgen/Jack (do hospody), Bennet (na Onarovu farmu), Angar (do tábora Bratrstva)
  • vzít (ostatní) - Girion (40% smrt, 60% zajetí), Lares (40% zajetí, 60% svoboda), Mario (zemře na Irdorathu)
Maria naverbujte jako předposledního a Giriona posledního (dříve s nimi nemluvit a Maria už neposílat pryč).

Tímhle způsobem byste měli mít všechny důležité osoby na palubě. Přijdete jen o Wolfa (ten je ale asi stejně u Bengara nebo ve vašem táboře), který jako jediný učí kuše do 100% (místo něho využijte Giriona, 90%). Pravděpodobnost nejlepšího výsledku je 36% (Girion zajatý, všichni ostatní svobodní), což není nikterak obtížné dosáhnout přinejhorším pomocí save/load. Výsledek zjistíte hned po rozhovoru s Diegem / Gornem / Lesterem / Leem na farmě.

Jaké má kdo šance po návratu z Irdorathu:

100% svoboda - Diego, Gorn, Lee, Lester, Milten, Pedro, Vatras

10% zajetí - Angar
20% zajetí - Torlof
40% zajetí - Lares
50% zajetí - Wolf
75% zajetí - Bennet

30% smrt - Biff
40% smrt - Girion (pokud nezemře, skončí ve vězení)
90% smrt - Jack, Jorgen

Všichni kromě Giriona se jinak dostanou na svobodu.

Runy od Pyrokara můžete dát těmhle lidem:
  • do hospody - Diego, Jack, Jorgen
  • do tábora Bratrstva - Angar, Lester
  • na Onarovu farmu - Bennet, Lares, Torlof, Wolf
Obrázek
helpo1
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » stř 19. črc 2017 15:09:39 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
To se hodí. Přidal jsem odkaz do návodu.
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod ICA » pát 04. srp 2017 20:42:04 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
V úlohe "Xardasovy spisy" vám Xardas oznámi, že jeden z rukopisov, ktorý ste mu doniesli z kláštora je falošný. Stačí sa na pravý rukopis spýtať Parlana, ale ten vám odmietne poradiť.Poradí vám až Marduk. O tieto rukopisy sa zaujímal mág Trevius, ktorý ale zmizol. Jeho telo spolu s rukopisom nájdete v jaskyni pri Orlanovom hostinci za cintorínom. Pri tele bude aj démon, ktorý sa však z jaskyne nedokáže dostať, čo môžte využiť. Rukopis už iba stačí odovzdať. (myslím, že Treviusovu smrť môžte ešte oznámiť Mardukovi)
ICA
Nováček

Příspěvekod Hellscream » sob 05. srp 2017 6:52:12 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Až se dostanu k počítači, tak to tam připíšu. Všechny úkoly pro nekromanty budu ještě v budoucnu upravovat.
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod Master of Magnetism » stř 13. zář 2017 12:05:14 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Osobně by se mi moc líbil kompletní návod za jednotlivé frakce, ale seřazený chronologicky po kapitolách i s původní hrou (Gothic 2 + Noc Havrana + Návraty). Super by byl příklad: Hra za Bratrstvo Spáče a teď kapitola 1: úkoly co udělat, pak kapitola 2 atd. pro mě je to takhle hodně matoucí...když čtu ten návod, tak se dovím třeba až později že jsem měl udělat něco co jsem neudělal, jestli chápete :D
Master of Magnetism
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » stř 13. zář 2017 16:21:28 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Nemyslím si, že by se někdo do něčeho takového pustil. Já tedy určitě ne, ale pokud by se někdo našel, rád jeho komplexní návod na hru za určitou frakci přihodím. Navíc netuším, do jaké míry by byl takový návod užitečný, každý to může hrát trochu jinak a na jinou obtížnost. Také by to musel psát nějaký zkušený hráč, který Návraty 2 dohrál několikrát a ten tu jaksi není, pokud vím.
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod Delicius1 » pát 15. zář 2017 17:08:37 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Nebylo by užitečnější udělat seznam věcí, na které si má člověk při hraní dát pozor? Seznam bugů apod...
Delicius1
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » pát 15. zář 2017 18:14:49 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Užitečné by to bylo, ale spíš do tipů, triků a bugů.
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod irendie » ned 03. pro 2017 17:23:18 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
V návodu ti chybí několik úkolů z Khorinisu a HU ze 2. a 3. kapitoly, taky nějaké úkoly pro žoldáky apod. Nepřišel bych na to, nebejt toho, že sem hledal jak si přeložil jejich název když sem psal seznam jednoduše přehlídnutelnejch úkolů. Asi toho bude víc, pokud se ti s tim nechce dělat tak můžu projít rusáckej návod a všechny ti najít.
irendie
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » ned 03. pro 2017 19:36:03 » Re: Návod - připomínky, doplnění atp.
Vím o tom. Taky hned v úvodu je zmíněno, že návod není zcela kompletní. Chybí tyhle úkoly: "Zapomenuté vzpomínky Lo-y", "Gregovy staré předsudky", "Dračí mistři", "Tiraksovy nervy". O nových úkolech u žoldáků a v HÚ nic nevím. Až vyjde nová verze Návratů, tak to doplním. Stejně tak nové úkoly, které přibudou.
Hellscream
Moderátor

Další