Menu

Návraty 2.0 Tipy, triky, bugy

Místo pro diskuzi, zákysy a jiné problémy týkající se datadisku Návraty.
Příspěvekod shadegm » stř 15. kvě 2019 12:00:30 » Re: Návraty 2.0 Tipy, triky, bugy
Ahoj, uz delší dobu si sepisuju většinu typů, co jsem tu, nebo na ruském foru našel, nebo si při svém hraní uvědomil..

Budu to updatovat, tady je odkaz na PDF verzi.

https://uloz.to/!z01UhYgfCRjb/tips-pdf

Věřím, ze to hlavně novým hračům pomůže.
Je to vše strucně a přehledně na 2 stránkách,
takže bude pro nové hráče lehčí vše pobrat.

Doporučuji prečíst před hraním (Aktualizováno naposledy 15.5. 2019 v 19:40).

Takové zajímavé info, před chvilkou jsem to se svým magem testoval,
s češtinou vytěžíte ve 2. kapitole celkem 117 500g (+200 zlatých nugetů do úschovy pro úkoly).
To je hustý :D (60 500 z dolu banditů v Jharkendaru, 30 500 z dolu z průsmyku, 26 500g + 200 nugetů z dolu nad ním (důl s Lektvarem Eligorova Plamene + Elementem Vody)..
shadegm
Uživatel

Příspěvekod John » sob 18. kvě 2019 7:16:36 » Re: Návraty 2.0 Tipy, triky, bugy
Ještě jeden tip na peníze. Po naučení dobývání železné rudy, kování a výrobu šípů stačí se postavit ke kmeni s pilou (u Torbena), nařezat řezivo, vyrobit dříky na šípy, ze železné rudy vykovat hroty šípů, vyrobit šípy a pak je prodat jeden za zlaťák Takže vychází jeden zlaťák za jednu hrudku.. Je to celkem zdlouhavé, ale jsou to peníze zadarmo.
ještě jeden tip - za úspěšnou krádež se získá bod obratnosti (10 nebo 15 okradení - nevím přesně nepočítal jsem) - celkem 10 za kapitolu.
John
Uživatel

Příspěvekod Zdenda » sob 13. črc 2019 16:32:17 » Re: Návraty 2.0 Tipy, triky, bugy
Na spáče funguje runa, kterou dostanete v rámci úkolu Expedice mágů ohně - je na něj velmi účinná.

Doporučuju udělat skřetí chrám do konce 4. kapitoly, protože v 5. zmizí Xardas.

Když vybijete spáčův chrám poprvé v rámci Q ve skřetím městě a odevzdáte, v chrámu se spawnou skřeti, free exp.
Zdenda
Uživatel

Příspěvekod Diademos » pon 15. črc 2019 8:41:41 » Re: Návraty 2.0 Tipy, triky, bugy
Velký tip při hře za nekromanta. Možná ale funguje jenom na těžkou a legendární. V návodu o tom není zmínka a zběžně jsem to neviděl ani na ruském fóru, přišel jsem na to náhodou. Když získáte duši Senyaka, nevylepšujte si s ní Beliarův dráp ani ji neobětujte Beliarovi. Místo toho si jí nechte a až získáte obě části toho receptu na lektvar k posvěcení róby a Xardas vám ho připraví, tak budete mít u svatyně možnost obětovat Senyakovu duši na posvěcení róby. Odměnou vám bude velice dobrá róba (110, 110, 100, 120, 140) a hlavně po dobu, kdy máte róbu nasazenou, získáte schopnost Volání temnoty. Z toho, co jsem zatím z praxe vyzkoumal to znamená, že když bojujete proti skupince skřetů nebo lidí, tak po smrti se každý nepřítel promění v kostlivce (normálního nebo skřetího) a ten začne bojovat na vaší straně. Takhle se dají bez nejmenšího problému sejmout všichni skřeti, ať jsou kdekoliv.
Diademos
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » pon 15. črc 2019 14:17:44 » Re: Návraty 2.0 Tipy, triky, bugy
Nejsem si jist jestli presne chapu pointu, je tedy treba napred robu posvetit lektvarem a pote jeste obetovat dusi Senyaka pro dalsi posvecene roby?
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

Příspěvekod Diademos » pon 15. črc 2019 14:26:03 » Re: Návraty 2.0 Tipy, triky, bugy
Když najdeš dvě půlky receptu a dáš je Xardasovi, tak ti udělá lektvar na posvěcení, nicméně spolu s lektvarem musíš ještě u svatyně obětovat 100 noormálních duší (tak je to napsané v návodu) a odměna je jen o maličko lepší róba. Nicméně pokud máš duši Senyaka, tak místo lektvaru a 100 duší můžeš obětovat lektvar a Senyakovu duši a získáš tím tuhle mnohem lepší róbu.
Diademos
Uživatel

Předchozí