Menu

Jaké používáte cheaty

Místo pro diskuzi, zákysy a jiné problémy týkající se datadisku Návraty.
Příspěvekod Darkenius » stř 31. pro 2014 16:20:49 » Re: Jaké používáte cheaty
Emperor píše:prsten rychlosti hned na začátku hry :D

já neznám kod na prsten, tak používám apply overlaymds humans_sprint :)
Let me introduce myself. My name is Darkenius Storm. And I'm....Demon from hell. Obrázek

My body lives in physical realm, but my soul lives in material realm. I'm the gate between them.

MOD NEMESIS (demo verze)již ke stažení!
Darkenius
Uživatel

Bydliště: My body lives in physical realm, but my soul lives in material realm. I'm the gate between them.

Příspěvekod Nemrtvý rysec » úte 15. lis 2016 16:17:25 » Re: Jaké používáte cheaty
CHEAT!? Ten bych NIKDY nepoužil :D
Nemrtvý rysec
Uživatel

Příspěvekod Emperor » úte 15. lis 2016 17:03:31 » Re: Jaké používáte cheaty
Já už dneska taky ne, nicméně:

Emperor píše:...Nepište tu prosím vy, kteří byste v žádném případě žádný čít nikdy nepoužili, na to jsem se neptal. :D
Emperor
Templář

Příspěvekod kingjedna » pát 26. dub 2019 20:09:08 » Re: Jaké používáte cheaty
Emperor píše:Nemyslím takové, které vyřeší nějaký bug ve hře, ale které hru nějak zjednoduší. Já se přiznám k jednomu: "insert itri_speed". Ono to poklusávání prázdnou krajinou, když po cestě vybijete vše živé i neživé, vzhledem k množství úkolů typu "doběhni, dones ...", je vcelku nezáživné. Už tak jsem se dost naběhal v klasické hře, tam jsem to pak řešil čítnutými teleportačními kameny.
Nepište tu prosím vy, kteří byste v žádném případě žádný čít nikdy nepoužili, na to jsem se neptal. :D

Dostal jsem se k tomu tvému čítu.Je neškodný a hodně pomůže.(běhat semtam.)Ale ten tvůj mě nějak nefunguje.A to jsem zkoušel různé varianty.:-((
kingjedna
Nováček

Příspěvekod Emperor » pát 26. dub 2019 21:37:41 » Re: Jaké používáte cheaty
Kód je do Návratů verze 1.1, ve 2.0 verzi je možná jiný, nebo tam není vůbec, nehrál jsem ji a nevím, jaké tam jsou změny a úpravy ... pokud by ho někdo získal (v rámci úkolu pro obchodníky), tak pomocí edit focus by neměl být problém kód zjistit ...
Emperor
Templář

Příspěvekod Kubicka » pon 29. dub 2019 22:10:30 » Re: Jaké používáte cheaty
Je nějaký cheat, který umožní přidat třeba 1000 magické rudy? Nechce se mi to těžit.. :D
Kubicka
Nováček

Příspěvekod ToshiroCZ » úte 30. dub 2019 19:57:16 » Re: Jaké používáte cheaty
to fakt se ti nechce těžit? stačí se někde postavit, sundat zbraně a mít třeba trénink na regeneraci výdrže zatížit tlačítko CTRL a odejít na chvilku od PC, třeba se jít vysrat nebo jako já jsem jel pryč a vrátil se za 5hodin a měl natěžené přes 73tisíc rudy :D no o peníze už není nouze.
ToshiroCZ
Uživatel

Předchozí