Menu

Návraty 2.0 Technické problémy

Místo pro diskuzi, zákysy a jiné problémy týkající se datadisku Návraty.
Příspěvekod Beowulf » pát 05. dub 2019 6:32:44 » Re: Návraty 2.0 Technické problémy
Musis vecer se jit podivat za hospodu jak tam Loa tancuje.
:(
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

Příspěvekod Stehlikmatej » úte 09. dub 2019 9:20:35 » Re: Návraty 2.0 Technické problémy
zdravím :)

Hraju návraty 2.0 a ted jsem se jako mág vrátil od ravena natěšenej že si vyzkouším létající koberec :D bohužel nemám na notasu žádnou numerickou klávesnici, ani numlock. Moje otázka zní budu ho moct vůbec používat ? V nastavení ovládání se nedá změnit klávesa kterou bych koberec vyvolal? nebo případně nějak změnil nastavení nějak jinak ? třeba na nějakou jinou klávesu ? Mám lenovo yoga 13
Stehlikmatej
Nováček

Příspěvekod pawelesgas » pon 15. dub 2019 22:18:16 » Re: Návraty 2.0 Technické problémy
Zdravím

Můj problém je takový, že mi nejde vyvolat menu nastavení grafiky pomocí klávesy F11, zajímavé (alespoň pro mě :) ) je to, že vyvolání pokročilého grafického menu pomocí ctrl + F11 funguje. V něm jsem ale nenašel nastavení jasu a gammy.

Ještě před týdnem to však normálně fungovalo. O víkendu jsem přeinstaloval PC, nainstaloval Gothic 2 Gold z GOGu, nainstaloval Návraty 2.0 dle návodu, češtinu dle návodu, udělal jsem vše naprosto stejně jako před tím, než jsem reinstaloval PC.

Proto se ptám: Má s tímto někdo nějaké zkušenosti, že by mu nefugovalo F11, ale ctrl + F11 ano? A pokud ano, byl by ochotný se podělit o radu? :D
pawelesgas
Nováček

Předchozí