Menu

Návraty 2.0 Překlad - Diskuze #1

Místo pro diskuzi, zákysy a jiné problémy týkající se datadisku Návraty.
Příspěvekod Beowulf » čtv 10. led 2019 15:08:37 » Re: Návraty 2.0 Překlad - Diskuze
Z vlků maso nepadá od vydání Návratů 2, je o blbý.
//Ten ten kdy ta obluda vyleze ven, bude hrůza a pláč. Pozdě bude litovat. Vyleze en a kdo nebude čistého srdce už neunikne z tohoto světa.
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

Příspěvekod hranolius » čtv 10. led 2019 15:56:26 » Re: Návraty 2.0 Překlad - Diskuze
je to mrzutí, já se ted prochcípavám ke 150 kouskum po ostrově na legendu :D Kuly páčení zamku chcu rychle nabostit sílu :)
No a příležitostně si odskakuju kutat jak krtek :D
Kua asi by to chtělo najít kameny na teleporty,už mě bolej nožičky a opčas mě při přesunu něco sežere :D
hranolius
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » čtv 10. led 2019 16:56:00 » Re: Návraty 2.0 Překlad - Diskuze
To jsme dva taky hledam silu na legendarni. Chci mit uceni za dva body nez pujdu k Haradovi.
Paceni se taky ucit nechci kdyz budu moci truhle mlatit.
//Ten ten kdy ta obluda vyleze ven, bude hrůza a pláč. Pozdě bude litovat. Vyleze en a kdo nebude čistého srdce už neunikne z tohoto světa.
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

Příspěvekod hranolius » čtv 10. led 2019 19:08:31 » Re: Návraty 2.0 Překlad - Diskuze
Povedlo se v nové cz pořešit lidi pro lovce a do tábora ???

pokud ano tak by to chtělo dát vědět koho kam :)
hranolius
Uživatel

Příspěvekod Rammer » čtv 10. led 2019 23:00:57 » Re: Návraty 2.0 Překlad - Diskuze
Já se na to ptal už dneska, ale mě tu nikdo nemá rád, všichni na mě serete :sad: :D :D
Rammer
Uživatel

Příspěvekod hranolius » čtv 10. led 2019 23:20:54 » Re: Návraty 2.0 Překlad - Diskuze
mě si to zakecal a máme peška :D
Né helpo to projede a udělá výtah odpovědí ale aktualně není a nikdo se tak daleko ještě nedostal :D
hranolius
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » pát 11. led 2019 0:14:07 » Re: Návraty 2.0 Překlad - Diskuze
Jsme to resili ale uz nevim jak to dopadlo. Uz si to nepamatuji jak helpo rozhodl.
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

Příspěvekod ganolf » pát 11. led 2019 10:48:01 » Re: Návraty 2.0 Překlad - Diskuze
hranolius píše:Smekám před týmem co makal na češtině a celou noc budu pít u Harpie na vaší počest....

Ale jedný věci jsem si všimnul a tou je že mi z vlkú nepadá maso....
Je to chyba nebo už nepadá dlouho jen jsem ho tak zoufale nikdy nepotřebooval na začátku a všim si toho až teď..
Maso samozřejmě naučený mám a zmrchžroutu padá dobře,,,

Tak třeba toto už bylo bez velkých chyb. :D Je vidět, že vrtulník je přece jenom užitečnej v těchto ohledech. :D

helpo1 píše:[color=#FFFF00]Čeština verze 0.99c. Opravuje zejména problémy s FPS v inventáři (nebo naopak chybějící diakritiku v dialozích) a AST (crashe po stisknutí I). Download tady. Heslo je pořád stejné.

Je je tam opravené i to přenastavování ovládání prosím tě? :( :(
ganolf
Uživatel

Příspěvekod hranolius » pát 11. led 2019 14:12:26 » Re: Návraty 2.0 Překlad - Diskuze
mě přenastavovat jde , jo a i páčení na sílu funguje skvěle,první truhla padla :D
na 0.99C jsem zatim nenašel chybu
hranolius
Uživatel

Příspěvekod ganolf » pát 11. led 2019 15:36:15 » Re: Návraty 2.0 Překlad - Diskuze
Hoši, tak jakej je teda rozdíl mezi budoucí 1.00 a touhle 0.99c? :D Když v tý 0.99c všechno funguje jak má? Nebo ta 1.00 bude opravovat něco na co jsme ještě nenarazili nebo??
ganolf
Uživatel

Příspěvekod lolipop901 » pát 11. led 2019 21:42:37 » Re: Návraty 2.0 Překlad - Diskuze
Mám problém s inventářem :???: (on to vlastně ani není moc problém spíš je to celkem otravné :D) před 0.99 mi šlo normálně posouvat klasicky wasd, ale teď jen ws... šipkami to jde v pohodě... Můžu to nějak spravit v nastavení nebo je někde chyba? :???: :shock:

Edit: chyba byla na moji straně - měla jsem tam špatné AST.dll, všechno funguje :)))
lolipop901
Uživatel

Příspěvekod Rammer » pát 11. led 2019 22:53:53 » Re: Návraty 2.0 Překlad - Diskuze
ganolf píše:Hoši, tak jakej je teda rozdíl mezi budoucí 1.00 a touhle 0.99c? :D Když v tý 0.99c všechno funguje jak má? Nebo ta 1.00 bude opravovat něco na co jsme ještě nenarazili nebo??

K tomu se musí sám helpo vyjádřit, ale co už víme, tak že v plné verzi 1.00 už by se nic opravovat nemělo. Původně se totiž s touto opravnou verzí 99c nepočítalo, rovnou z toho mohl udělat plnou verzi 1.00 :D

Mě osobně akorát zajímá, jak helpo rozhodl a vyřešil to přebíjení těch úkolů v lovci a vlastním táborem, aby šly dokončit oba úkoly.
Rammer
Uživatel

Příspěvekod helpo1 » sob 12. led 2019 1:44:32 » Re: Návraty 2.0 Překlad - Diskuze
Rammer píše:Do prdele, to vypadá ale lákavě :D Jenom se zeptám, v rámci problému v sekci herní problémy - Ten bug s těmi dvěma úkoly asi helpo nevyřešil že? Kdy jde poslat Talbina pouze do jednoho tábora a druhý úkol zůstane bugnutý / nedokončený. Do dneška se snad ani nevymyslelo nějaké rozumné logické náhradní řešení.

hranolius píše:Povedlo se v nové cz pořešit lidi pro lovce a do tábora ???
pokud ano tak by to chtělo dát vědět koho kam :)

Beowulf píše:Jsme to resili ale uz nevim jak to dopadlo. Uz si to nepamatuji jak helpo rozhodl.

Pokud vím, zatím jenom probíhala diskuze, dořešeno to nebylo. Někdo totiž navrhoval za lovce navíc třeba Bilgota, který se ale opravdu má stát strážcem, jen byl bugnutý již v ruské verzi. Pak jsme jenom přemýšleli, jestli pouze neupravit dialogy. Případně oživte to téma, pořešíme.

ganolf píše:
hranolius píše:Smekám před týmem co makal na češtině a celou noc budu pít u Harpie na vaší počest....

Ale jedný věci jsem si všimnul a tou je že mi z vlkú nepadá maso....
Je to chyba nebo už nepadá dlouho jen jsem ho tak zoufale nikdy nepotřebooval na začátku a všim si toho až teď..
Maso samozřejmě naučený mám a zmrchžroutu padá dobře,,,

Tak třeba toto už bylo bez velkých chyb. :D Je vidět, že vrtulník je přece jenom užitečnej v těchto ohledech. :D

Obrázek

ganolf píše:Je je tam opravené i to přenastavování ovládání prosím tě? :( :(

lolipop901 píše:Mám problém s inventářem :???: (on to vlastně ani není moc problém spíš je to celkem otravné :D) před 0.99 mi šlo normálně posouvat klasicky wasd, ale teď jen ws... šipkami to jde v pohodě... Můžu to nějak spravit v nastavení nebo je někde chyba? :???: :shock:

Edit: chyba byla na moji straně - měla jsem tam špatné AST.dll, všechno funguje :)))

Abych byl upřímný, teď spíš jen tipuji, ale to přenastavování nebo AD (o tom jsem věděl, jelikož sám používám WSAD) bych neoznačoval za bugy. Velmi pravděpodobně jde totiž jen o klávesy úmyslně vyhrazené (hardcodem v AST) pro nějakou jinou činnost. Každopádně WSAD by v novém AST fungovat mělo, otáčení jsem netestoval.

Rammer píše:
ganolf píše:Hoši, tak jakej je teda rozdíl mezi budoucí 1.00 a touhle 0.99c? :D Když v tý 0.99c všechno funguje jak má? Nebo ta 1.00 bude opravovat něco na co jsme ještě nenarazili nebo??

K tomu se musí sám helpo vyjádřit, ale co už víme, tak že v plné verzi 1.00 už by se nic opravovat nemělo. Původně se totiž s touto opravnou verzí 99c nepočítalo, rovnou z toho mohl udělat plnou verzi 1.00 :D

Pro hráče, kteří již mají v0.99c ten rozdíl natolik zásadní nebude. Jde spíš o věci kolem, jako je třeba GitHub, "oficiální" podpora, dořešení několika věcí jako právě ty questy s lovci a táborem apod.

Fawkesovi se taky například povedlo vypracovat řešení, které nám možná pomůže zbavit se toho strašného ruského fontu v dialogových možnostech (který jsem musel pracně 5-6 hodin ručně předělávat, aby byl vůbec použitelný) bez toho, abychom se opět vrátili k lagům v inventáři. Je to sice zatím pouze ve fázi To Be Implemented / Tested, ale vypadá to nadějně (nebo pokud to nevyjde a lagy se vrátí, alespoň budeme přesně vědět, v čem je problém a budeme to moci řešit možná i přímo s autory).
Obrázek
helpo1
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » sob 12. led 2019 2:38:24 » Re: Návraty 2.0 Překlad - Diskuze
Ja obhajuji svuj nazor - poslat Bartoka k lovcu, stim ze za tyden prijde stim ze chce pryc. V ten moment mu hrdina navrhne svuj tabor.
Vychazim z toho ze Bartok je 1) k nicemu 2) obrovsky zbabelec
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

Příspěvekod macin33 » sob 12. led 2019 6:37:32 » Re: Návraty 2.0 Překlad - Diskuze
Jo takhle by to bylo super a ve spravnym dialogu i vtipné
macin33
Uživatel

PředchozíDalší