Menu

Návraty 2.0 Technické problémy

Místo pro diskuzi, zákysy a jiné problémy týkající se datadisku Návraty.
Příspěvekod Rammer » ned 11. bře 2018 14:09:19 » Re: Návraty 2.0 Technické problémy
Beowulf píše:Tak ja na ni hraji a v pohode. Nerozumim co jsi mel za problem. Dal jsem tam snad vsechno. Mozna jsem neco zapomel ale netusim. Normalne hraji s verzi 011 a netusim co se deje. Asi jsem tam zapomel neco dat na to uloz to.
Ted hrajes s jakou?

S tou 009 a s ní se to rozjelo v pohodě :) U 011 byl problém s tou chybou.
Rammer
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » ned 11. bře 2018 14:46:07 » Re: Návraty 2.0 Technické problémy
A co když teď nasadíš novou na už uloženou hru?
Je to divný. Dal jsem tam vše, a sám na ní hraji od začátku. Uvidíme co budou reportovat ostatní. Mam bobky :D :|
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Rammer » úte 13. bře 2018 19:29:23 » Re: Návraty 2.0 Technické problémy
Hraju Návraty dvojku se vším všudy jen pár hodin čistého času. A ta hra je naprosto nehratelná! :evil:

Miliony bugů, víc zabugovanou hru jsem snad ještě neviděl. Neustále mi vyskakují nějaké error message, celkově se hra docela seká a zamrzá obraz, ve městě v kasárnách nevidím vůbec nic, protože mi obraz spadne úplně a vidím jenom siluety těch postav tam atd.

Zkusím sem nahodit linky těch fotek, co jsem uploadnoul na net, snad to půjde.

Problém prostě je, že mě to ze hry ven kope v podstatě furt - zmlátím někoho a hned raději uložím a když to nespadne během ukládání, tak jen co udělám 2 kroky vpřed.

Dost by se hodil nějaký opravný patch, protože to je naprosto šílené a takhle se to opravdu hrát nedá.

1. https://imgur.com/GuJKPYZ
2. https://imgur.com/zUEk77w
3. https://imgur.com/UPiLWpC

Předem díky za všeljaké rady.
Rammer
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » úte 13. bře 2018 19:42:35 » Re: Návraty 2.0 Technické problémy
To ale tak nema byt, asi jsi neco zkazil pri instalaci.
Mel by jsi normalne hrat. Me to za 7h spadlo jednou.

Kvuli tomu prece nepis ze je hra zabugovana.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Rammer » úte 13. bře 2018 19:54:28 » Re: Návraty 2.0 Technické problémy
Beowulf píše:To ale tak nema byt, asi jsi neco zkazil pri instalaci.
Mel by jsi normalne hrat. Me to za 7h spadlo jednou.

Kvuli tomu prece nepis ze je hra zabugovana.

Tak na instalaci se pokazit nedá nic co vím. Navíc jsem to instaloval raději podle video návodu na Youtube a dělal jsem přesně ty samé kroky, co byly tam.

Co s tím tedy? Rád bych to hrál, ale takhle to opravdu nejde, abych ukládal co 5 minut a možná i to je málo.
Rammer
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » úte 13. bře 2018 20:21:05 » Re: Návraty 2.0 Technické problémy
Zajimave, spousta lidi instalaci napoprve nezvladla. Ja ano ale zase napodruhe uz me :D myslim ze je toho dost co pokazit.

Nenainstaloval jsi si to DX11? Jsi mozna precenil pc.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod macin33 » úte 13. bře 2018 20:24:32 » Re: Návraty 2.0 Technické problémy
No chyba je urcite na tvy strane. Nejjistejsi by bylo asi to zkusit dat na cisty windous. To se ti asi nebude chtit. Dalsi moznost hru smazat a nahrat znova. Netahat tam dx 11 a zadny voloviny okolo. Mozna zkusit starej system do hry dat. Moznosti je dost. Podle me mas dost zasvyhany okna nebo slabej stroj. Ale tezko radit.
macin33
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » úte 13. bře 2018 20:30:59 » Re: Návraty 2.0 Technické problémy
Ja bych tu narocnost R2 neprehanel. Jste mne strasili a jak to slape :D
Hodne zere zapnuty efekt vetru zjistil kamarad. A ja ze dohled ale to vsichni vime.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Rammer » úte 13. bře 2018 20:38:44 » Re: Návraty 2.0 Technické problémy
Beowulf píše:Zajimave, spousta lidi instalaci napoprve nezvladla. Ja ano ale zase napodruhe uz me :D myslim ze je toho dost co pokazit.

Nenainstaloval jsi si to DX11? Jsi mozna precenil pc.

Jakože to se 16 GB Ramkou a 4 GB grafikou nerozjedu? :D To je hodně špatný vtip :D A to DX11 je co? To se mi zdá, že jsem instaloval, ale to jenom protože to bylo v tom video návodu na instalaci. Ani totiž nevím, co to vlastně je a co to ve výsledku dělá.
Rammer
Uživatel

Příspěvekod macin33 » úte 13. bře 2018 20:44:52 » Re: Návraty 2.0 Technické problémy
Rammer píše:Jakože to se 16 GB Ramkou a 4 GB grafikou nerozjedu? :D To je hodně špatný vtip :D A to DX11 je co? To se mi zdá, že jsem instaloval, ale to jenom protože to bylo v tom video návodu na instalaci. Ani totiž nevím, co to vlastně je a co to ve výsledku dělá.

Tak strojem to fakt Neni :D ja mam sice macku naproti tobe ale s dx 11 me to taky blblo. Neslo nastavit dost veci a celkove to bylo divny. Smaz /presun soubor ddraw.dll ze slozky system a zkus to...
macin33
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » úte 13. bře 2018 20:49:54 » Re: Návraty 2.0 Technické problémy
DX11 pryc a pojede to.
Ja mam masinu bez grafiky a jede.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Rammer » úte 13. bře 2018 21:50:59 » Re: Návraty 2.0 Technické problémy
macin33 píše:Tak strojem to fakt Neni :D ja mam sice macku naproti tobe ale s dx 11 me to taky blblo. Neslo nastavit dost veci a celkove to bylo divny. Smaz /presun soubor ddraw.dll ze slozky system a zkus to...

Hledal jsem to v té složce, ale tento soubor tam ani nemám :???: Co to tedy znamená? Že to DX11 tam nemám? Já si totiž nejsem na 100 % jistý, jestli jsem to zatrhával při instalaci nebo ne. Spíš mě napadlo, jestli to není opačně - že ten výkon mého stroje je na to až moc silný a že ta hra s tím neumí pracovat. I když to je asi blbost.
Rammer
Uživatel

Příspěvekod macin33 » stř 14. bře 2018 0:09:50 » Re: Návraty 2.0 Technické problémy
Rammer píše:
Hledal jsem to v té složce, ale tento soubor tam ani nemám :???: Co to tedy znamená? Že to DX11 tam nemám? Já si totiž nejsem na 100 % jistý, jestli jsem to zatrhával při instalaci nebo ne. Spíš mě napadlo, jestli to není opačně - že ten výkon mého stroje je na to až moc silný a že ta hra s tím neumí pracovat. I když to je asi blbost.

Jo to presne tohle znamena. Pokud ho tam nemas tak si ho neinstaloval. Tim padem bych ho tam zkusil dat, nahrat tam jinej herni system, nejak postelovat nastavemi ve hre, preinstalovat ji. Nahrat tam ten texture replacer(viz forum instalace(zmeni vesmes komplet textury ve hre) Tezko se takhle na dalku radi... Spustit origos bez navratu jestli bude taky padat. Popr navraty 1 jak pujdou. Nekde v necem bude chyba..
macin33
Uživatel

Příspěvekod Rammer » stř 14. bře 2018 5:21:19 » Re: Návraty 2.0 Technické problémy
macin33 píše:
Rammer píše:

Jo to presne tohle znamena. Pokud ho tam nemas tak si ho neinstaloval. Tim padem bych ho tam zkusil dat, nahrat tam jinej herni system, nejak postelovat nastavemi ve hre, preinstalovat ji. Nahrat tam ten texture replacer(viz forum instalace(zmeni vesmes komplet textury ve hre) Tezko se takhle na dalku radi... Spustit origos bez navratu jestli bude taky padat. Popr navraty 1 jak pujdou. Nekde v necem bude chyba..

Trochu jsem ubral z nároků přímo v nastaveni hry, ubral jsem dohled a tak dále a mám takový pocit, že to možná i trochu pomohlo. Ale to je předčasné tvrdit. Každopádně jsem prošel do kolečka celé město a nespadlo to ani jednou! :D Ještě to ale budu zkoušet, půjdu s Laresem k vykopávkám s ornamentem atd a uvidím. Každopádně děkuji za tipy :)
Rammer
Uživatel

Příspěvekod v4cl4v » stř 14. bře 2018 20:47:34 » Re: Návraty 2.0 Technické problémy
zdravim, jjak hrajete gothic s dx11 a je vecer, proste tma tak je normalni ze prakticky vubec ale vubec nc nevidite? bo kolikrat se mi stalo ze jsem si sel zalovit zaclo se stmivat a musel jsem nazpamet dojit nekam kde je postel... celkove mi prijde ze je tmavsi, je to normalni?:D
v4cl4v
Uživatel

PředchozíDalší