Menu

Návraty 2.0 Obecná diskuze #3

Místo pro diskuzi, zákysy a jiné problémy týkající se datadisku Návraty.
Příspěvekod Beowulf » úte 13. úno 2018 0:07:12 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
luksuk píše:A poslední otázka je na tavení zlata. Kdo mě ho naučí? Řekl jsem to tomu tavičovi, co je v tom dole u banditů, jenže když kliknu na to ať mě to naučí, nic se nestane a nic se nenaučím. Je to bug? Díky za info..

Zastarala cestina. Stahni aktualni 009 a vymaz predesle verze.
Mozna ze mas aktualni a nechal jsi v adresari stare.
Na novych je bug opraven, mnohokrat uz to bylo potvrzeno.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Keel » úte 13. úno 2018 3:44:03 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
luksuk píše:Zdar, mám dotaz ohledně kapsařiny. Naučil jsem se ji kvůli rétorice, kterou potřebuji v mnohých questech, jenže když někoho prokecnu (např. klasický měšťan), tak tam nemám žádnou možnost na krádež. Je to malou obratností , nebo čím ? Jedu to hlavně na sílu. Pak bych potřeboval ještě vědět k čemu jsou různé věcičky co padají z různých bossů (myslím ty silné potvory co jsou různě po mapě) například tam mám nějaký zub a píše se tam že slouží jako vzácná přísada to lektvarů a je tam napsáno +5 odolnost .... ta odolnost se mi přičítá už automaticky tím, že ten item mám v inventáři, nebo ten bonus budu mít až z toho udělám nějaký lektvar ? A poslední otázka je na tavení zlata. Kdo mě ho naučí? Řekl jsem to tomu tavičovi, co je v tom dole u banditů, jenže když kliknu na to ať mě to naučí, nic se nestane a nic se nenaučím. Je to bug? Díky za info..

bossove dropujou trofeje jako ve Witcherovi a kdyz si na tu trofej kliknes tak si ju hrdina equipne a je videt za pasem a prida ti to ten bonus co tam je napsane

bossove taky dropujou mutageny coz pouzejis spolu s permanentnima elixirama v alchmisticke kolone mas moznost varit elixiry s muteagenim ucinkem. autori zase byli originalni ,protoze mutageny jsou zase z Witchera III

v menu hry si zapni kradez AST a kdyz si stoupnes nekomu za zada tak pravym mysitkem ho okrades.byvalo to trochu bugnute ze se muselo zapnout ast a potom vypnout a pak to zaclo funovat. mozna se budes musel plizit za jeho zadama ale ponovu tusim muzes stat a pravym mysitkem jenom okrades - zacni mestankama protoze guardum se nevykecas

musis vymazat vsechny stare soubory z predeslich cestin v adresari data
Keel
Uživatel

Příspěvekod luksuk » úte 13. úno 2018 11:41:03 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Super, stahl jsem tu novou češtinu a jde to. Plním ten úkol s Ravenem a mám teď jít do knihovny aktivovat to srdce toho kamenného strážce. Vevnitř je ohnivá bestie a ničím (kromě ledových svitků) ji neubírám. Někde jsem tu četl něco o stříbrném meči to na ni potřebuji? Nebo mám vyhodit češtinu a pojede to ?
luksuk
Uživatel

Příspěvekod tinito » úte 13. úno 2018 11:48:15 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
je to duch treba strieborny mec
tinito
Uživatel

Příspěvekod luksuk » úte 13. úno 2018 12:05:34 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
A ten seženu kde ? Dá se koupit od někoho ?
luksuk
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » úte 13. úno 2018 13:03:35 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
viewtopic.php?f=358&t=19466&start=270

Jedina nevyhodaje ze v CZ je mec neviditelny, presto jej dokazal nalezt, jinak by nemel byt problem. A samozrejme tech mecu je ve hre vice druhu a jsou videt.
Ghosty zrani jen stribro nebo kouzla.

Ucte se aktualizovat cestiny. Nevidavame je pro legraci, kazda nova verze ma nejake plus.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod Lornel » úte 13. úno 2018 16:55:13 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Stačilo jít do toho dolu v tom místě klikat jak šílenec :D Jak hrdina provedl animaci tak meč byl v inventáři :-)
Lornel
Uživatel

Příspěvekod luksuk » úte 13. úno 2018 18:11:19 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
A jaký to byl důl pro upřesnění? Už jsem v nějakém byl a klikal o sto šest a nic :D asi jsem v blbém dole. Nevím co znamená mezi Khorinisem a HÚ. Já hledal v tom dole, který je pod kruhem slunce to je asi špatně co ?
luksuk
Uživatel

Příspěvekod Lornel » úte 13. úno 2018 18:44:09 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Když jdeš do Hornického Údolí musíš tam jít přes důl. Tak v tom dole musíš najít přízrak. Vypadá jak kostlivý mag. A v jeho okolí jsou bedny u kterých leží ten meč.
Lornel
Uživatel

Příspěvekod luksuk » stř 14. úno 2018 15:27:23 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Super meč jsem našel hned i když byl neviditelný :D ale tu ohnivou bestii stejně nedám to je jiné kafe na 2 rány mě sundá nejvíce jsem ji ubral tak půlku hp. To hraní je fakt o nervy...
luksuk
Uživatel

Příspěvekod becherak » stř 14. úno 2018 21:47:57 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Každý nepřítel se dá zabít bez dostání jediného zásahu. Ty ohnivý přízraky by měli být stejné jako stínové bestie. Skus toho hajzla někde zaseknout. To je nejjednodušší způsob jak zabít stínové bestie. Dá se to dobře třeba o roh, nebo na schodech. Stromy sou na to nejlepší, ale ty u té knihovny nejsou pokud vím.

Jinak dá se to sejmout samozřejmě i férovým soubojem, ale to je dost hardcore a potřebuješ na to prostor. Dobré je uskočit dozadu aby promáchla a potom jí fláknout po hubě. Ona uskočí dozadu a takhle pořád dokola. Čím víc místa máš, tím je to lehčí protože můžeš uskočit víckrát, nebo popoběhnout atd.

Dá se taky nahnat tu svini ke zdi a jen sekat levá pravá. Ale jednou máčkneš blbě a si mrtvej. :)
becherak
Uživatel

Příspěvekod luksuk » čtv 15. úno 2018 8:34:53 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
No většinou když nevím jak dále tak si pomůžu tím, že někde vyskočím a ustřílím to popř. jak píšeš někde zaseknu ale u té knihovny nejde ani jedno :D Zkoušel jsem jít na férovku ale ležím na 2 hity. S jednoručkama jsem vyučený jenom na bojovníka, protože jedu hlavně obouručky. Takže přemýšlím, že se na to vyprdnu a půjdu do HÚ a najdu si někde obouruční stříbrný meč a pak se vrátím..
luksuk
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » čtv 15. úno 2018 11:00:03 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
V Navratech 1 byla myslim nejaka obrucka v HU u nekromanta Creola ale ani nevim jestli to urcite byl obrucak. :D vim jenom ze to byl stribrny mec.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod luksuk » čtv 15. úno 2018 11:50:16 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
Taky mám právě tucha, že tam nějaký byl. Zajdu se tam mrknout jak si udělám ulumulu. Vyplatí se mi hned na začátku HÚ aktivovat ten teleportační kámen? Teleportační runa co tam dříve bývala už tam není.
luksuk
Uživatel

Příspěvekod tinito » čtv 15. úno 2018 11:59:19 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #3
podla vsetkeho kolko teleport. kamenov tolko aktivacnych run na druhej strane naco sa trapit hladanim zrovna tam v okoli je kamen v priesmyku do HU v krcme pri taboroch bratstva aj lovcov... to prejdes za par sekund a lepsie je ich porozdelovat do kazdej nacitacej oblasti
tinito
Uživatel

PředchozíDalší