Menu

Návraty 2.0 Obecná diskuze #2

Moderátor: Moderátoři GOTHICZ.NET fóra

Místo pro diskuzi, zákysy a jiné problémy týkající se datadisku Návraty.
Odpovědní moderátoři: Hellscream, Emperor
Příspěvekod Hellscream » ned 16. črc 2017 7:08:56 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #2
Aiethel píše:Ja som to z RU navodu pochopil, ze ho dostanes ked ziskas tych troch lovcov. On aj v tom rozhovore ked si pytas odmenu povie, ze mas aj nejake povinnosti.

Za tenhle úkol jsem dostal prsten ochrany +8 proti všemu. V minulé hře jsem ten luk určitě měl ve 2. kapitole. V ruském návodu žádnou změnu nevidím. Asi se musí udělat ještě něco jiného.

Díky oběma.
Hellscream
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Příspěvekod Alltren » ned 16. črc 2017 17:42:31 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #2
Můžu se zeptat jak to je se zabíjením skřetů když plním úkoly ve skřetím městě? Reputaci už jsem vytáhl na dost aby mě pustili k Ur-Thrallovi ale stále sháním těch 50 bodů u rétoriky aby mě pustil do dolu takže zatím v té questové lince nemůžu pokračovat... A na ruském fóru se právě píše o tom že zabíjení skřetů může něco pokazit... Tak mě zajímá jestli to platí jen pro tu část kdy sbírám tu reputaci nebo tím stále mohu něco do budoucna zkazit.
Alltren
Uživatel

Příspěvekod Diademos » ned 16. črc 2017 17:52:47 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #2
Myslím, že je to jenom u části sbírání reputace, kdy za každého zabitého skřeta se odečte jeden bod reputace, takže se hráč může dostat do stavu, že má reputaci příliš nízko, aby ji úkolama vytáhl na potřebnou úroveň a tím si znepřístupní všechny další skřetí mise.
Diademos
Uživatel

Příspěvekod Aiethel » ned 16. črc 2017 18:30:35 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #2
Hej vyzera, ze akonahle sa uz dostanes k Ur-Thrallovi mozes skretov zas slobodne bit.

Nac su inak tie tablicky, ktore sa valaju kade tade po Ancient Plaetau? Precitat ich nemozem a na Q sa mi nezda, ze by ich bolo treba.
Aiethel
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » ned 16. črc 2017 18:50:19 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #2
To by měl být tenhle úkol:
ruský návod píše:The remains of the former greatness
Once we get to the plateau of the Ancients, talking with Saturasa. Then Riordianom, which, in fact, mark the essence of the job. He wants to learn more about the architects and people hoped that the plateau we will find interesting information. We have to find in the vast deserts of 1 to 15, the ancient stone tablets (not those that we rent Vatrasu and special) and bring Riordianu. The more will bring, the more experience and get more pleasant reward. The 0065 version was a bug: tablets are simply was not on the plateau, but in 0066 version is corrected.

Tablets are a fairly prominent places, usually it's Innocent altars, vessels for filling water Adanos and other conspicuous objects. Therefore miss any plate is difficult. However, it should be attended to during the inspection of all such structures.

Já je tam ještě neměl, takže to muselo být opraveno ve verzi 066.2.
Hellscream
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Příspěvekod Keel » ned 16. črc 2017 19:17:31 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #2
Aiethel píše:Hej vyzera, ze akonahle sa uz dostanes k Ur-Thrallovi mozes skretov zas slobodne bit.

Nac su inak tie tablicky, ktore sa valaju kade tade po Ancient Plaetau? Precitat ich nemozem a na Q sa mi nezda, ze by ich bolo treba.

je jich dohromady 15 a najdes je pokazde u nejake te svatyne,ruiny s malyma spacema nebo oltare co jsou tam na ty questy. odevzdas to vodnimu magovi
Keel
Uživatel

Příspěvekod helpo1 » pon 17. črc 2017 0:15:41 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #2
kukopas píše:Ja som Falka porazil, ale žiadny luk mi nedal. Spomínal povinnosti ohladne chodu tábora a pod. Mag ohna, 0065

Myslím, že v předešlé verzi platilo, že Hero nesměl být mág (resp. novic) a musel mít vyšší obratnost než sílu. Pokud to bylo splněno, Falk odevzdával luk hned po úkolu Nejlepší lovec. Nevím, jak je to teď.
Obrázek
helpo1
Uživatel

Příspěvekod Aiethel » pon 17. črc 2017 15:41:40 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #2
Pridava pickpocket bonus k agil kazdych x kradezi? Ak hej, aky je tam strop, vie niekto?
Aiethel
Uživatel

Příspěvekod Keel » pon 17. črc 2017 17:57:35 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #2
Aiethel píše:Pridava pickpocket bonus k agil kazdych x kradezi? Ak hej, aky je tam strop, vie niekto?

kazdych 10 nebo 12 kradezi dostanes +1 agility. ale mozna ze to je 15 nejsu si sure. a logicky mi prijde ze strop zase bude 10 agility kazdou kapitolu stejne jako inteligence a nekdo tvrdil ze za kovarinu je 10 sily taky limit per chapter

spis by me zajimalo jak je to s rethoricou. na ruskem foru pisou pro 65.0 ze za vymlouvani se z kradezi dostanes bonus rethoricy jedenkrat za den, ale ja jsem za vymlouvani se z kradezi nikdy v zivote bod rethoricy nedostal
Keel
Uživatel

Příspěvekod Aiethel » úte 18. črc 2017 19:09:41 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #2
Ktory boss vam trval najdlhsie, kym ste ho zabili?

U mna zatial asi finalny Raven, kde som len jeho bil 15min 56 sekund (uz bez trashu) a cely encounter mohol trvat tak hodku a pol (irl time). (Z neznameho dovodu som tam mal hrozne fps dropy).
A hned za nim nasleduje asi ten undead shaman na hrbitove, tam som stravil tiez asi hodinu a pol irl casu, kym som si urobil spravnu taktiku a odprogressoval faze.
Aiethel
Uživatel

Příspěvekod irendie » stř 19. črc 2017 13:38:21 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #2
Aiethel píše:Ktory boss vam trval najdlhsie, kym ste ho zabili?

U mna zatial asi finalny Raven, kde som len jeho bil 15min 56 sekund (uz bez trashu) a cely encounter mohol trvat tak hodku a pol (irl time). (Z neznameho dovodu som tam mal hrozne fps dropy).
A hned za nim nasleduje asi ten undead shaman na hrbitove, tam som stravil tiez asi hodinu a pol irl casu, kym som si urobil spravnu taktiku a odprogressoval faze.

Undead shaman byl kaput během pár minut, za válečníka sem prostě zapnul sprint, pobil všechno kolem, do spiraly ho obkrouzil aby me netrefil, parkrat ho majznul, nechal se odhodit a takhle dokola.

Raven byl za žoldáka skoro nesundatelnej. Jeho 1. encounter v pohodě, ale ten 2... Má tak strašlivej dosah zbraní a tak rychle máchá že sundat ho zblízka by chtělo asi tak 500 lektvarů, pevný nervy a 3 dny dovolený. Prostě máchá tak rychle s takovym dosahem že občas člověka trefí mezi couváním (čimž se de ubránit skoro komukoliv po jakkoliv dlouhou dobu). Velkou roli hrálo to, že i když sem snížil naprosto všechno na minimum tak mi to v tý oblasti jelo sotva 12fps což na boj s takhle silnym bossem prostě neni... Ale mit aspoň 30fps tak by šel.
Po 2 hodinách zkoušení (dostal sem ho maximálně o 1/4 dolu) sem ho prostě zasek a ustřílel kuší. Jen by to byla pakárna...
A nutno uznat že to taky nebylo nijak rychlý a bylo to na spousty pokusů (v místnosti která mi přišla udělaná skoro tak aby nikde nešel seknout).
A ty silný kostlivce sem si trošku přismah svitkem ohnivýho deště, ty jediný mi ďáli problém.
irendie
Uživatel

Příspěvekod Emperor » stř 19. črc 2017 18:04:28 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #2
irendie píše:Raven byl za žoldáka skoro nesundatelnej. .

jen se tak hloupě zeptám, on nejde zamrazit ledovým blokem?
Obrázek
Emperor
Templář

Příspěvekod Aiethel » stř 19. črc 2017 18:10:25 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #2
Nic co je trochu problem zabit nejde dat do bloku :D
Teraz ma napada, ze som vzdy skusal len zvitok. Mozno s runou sa to bude dat. Aj armada temnot sa sprava inak ked je zo zvitku ako z runy.
Aiethel
Uživatel

Příspěvekod irendie » stř 19. črc 2017 19:44:37 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #2
bohužel za žoldáka nemám runu :D
A blok nezamrazí žádnýho bosse. Většinou je trefí, objeví se efekt, ale boss běží dál. A nebo na ně nejde vůbec seslat.

A pet válečnickej zemře jakmile se přiblíží k bossoj.
irendie
Uživatel

Příspěvekod Keel » čtv 20. črc 2017 19:41:21 » Re: Návraty 2.0 Obecná diskuze #2
uz tyden cekam na 66.3 ze si rozpecu agility zoldaka.nevi nekdo novinky kdy to rusaci vypustijou a jestli k tomu bud ehnedka strojova anglictina aby to bylo gratelne ?
Keel
Uživatel

PředchozíDalší