Menu

Gothic klipy

Diskuse a hodnocení filmů.
Příspěvekod Greg » pát 18. úno 2011 17:35:33 » Re: Gothic klipy

Další video pro můj kanál GothicMods. Tentokrát je to jenom upravený gameplay z módu Velaya (opravdu skvělý mód). Pokud vám to náhodou nepůjde přehrát, ani bych se nedivil. YouTube se asi zbláznilo :) .

YouTube píše:As a result, your video has been blocked in these locations:
Afghanistan, Albania, Algeria, Andorra, Angola, Anguilla, Antigua and Barbuda, Armenia, Austria, Azerbaijan, Bahamas, Bahrain, Bangladesh, Barbados, Belarus, Belgium, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Bosnia and Herzegovina, Botswana, British Indian Ocean Territory, British Virgin Islands, Brunei, Bulgaria, Burkina Faso, Burundi, Cambodia, Cameroon, Cape Verde, Cayman Islands, Chad, Chile, Colombia, Comoros, Congo, Congo - Democratic Republic of, Cook Islands, Costa Rica, Cote d'Ivoire, Croatia, Cuba, Cyprus, Denmark, Djibouti, Dominica, Dominican Republic, Ecuador, Egypt, El Salvador, Equatorial Guinea, Eritrea, Estonia, Ethiopia, Falkland Islands (Islas Malvinas), Faroe Islands, Finland, French Guiana, French Polynesia, Gabon, Gambia, Georgia, Germany, Ghana, Gibraltar, Greece, Greenland, Grenada, Guadeloupe, Guatemala, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Holy See (Vatican City State), Honduras, Hungary, Iceland, Iran, Iraq, Jamaica, Jordan, Kazakhstan, Kenya, Kiribati, Kuwait, Kyrgyzstan, Laos, Latvia, Lebanon, Lesotho, Liberia, Libya, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macao, Macedonia, Madagascar, Malawi, Maldives, Mali, Malta, Marshall Islands, Martinique, Mauritania, Mauritius, Mayotte, Micronesia - Federated States of, Moldova, Monaco, Mongolia, Montserrat, Morocco, Mozambique, Myanmar, Namibia, Nauru, Nepal, Netherlands Antilles, New Caledonia, Nicaragua, Niger, Nigeria, Niue, North Korea, Northern Mariana Islands, Norway, Oman, Pakistan, Palau, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Poland, Portugal, Qatar, Reunion, Romania, Rwanda, Saint Helena, Saint Kitts and Nevis, Saint Lucia, Saint Pierre and Miquelon, Saint Vincent and the Grenadines, Samoa, San Marino, Sao Tome and Principe, Saudi Arabia, Senegal, Seychelles, Sierra Leone, Slovakia, Slovenia, Solomon Islands, Somalia, South Korea, Sri Lanka, Sudan, Suriname, Swaziland, Sweden, Switzerland, Syria, Tajikistan, Tanzania, Timor-Leste, Tonga, Trinidad and Tobago, Tunisia, Turkey, Turkmenistan, Turks and Caicos Islands, Tuvalu, Uganda, Ukraine, United Arab Emirates, Uruguay, Uzbekistan, Vanuatu, Venezuela, Vietnam, Wallis and Futuna, West Bank, Yemen, Zambia, Zimbabwe
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod palino » sob 19. úno 2011 13:59:16 » Re: Gothic klipy
To bude tým že tam máš nejakú hudbu... Skús to bez nej....
palino
Uživatel

Příspěvekod Greg » sob 19. úno 2011 14:51:45 » Re: Gothic klipy
No já vím čím to je :) . Bez hudby by to ale byla nuda, takže smůla :)
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod palino » sob 19. úno 2011 14:55:35 » Re: Gothic klipy
Skús tú hudbu nejako znetvoriť, možno sa ku nej Sony potom neprizná :D :D :D
palino
Uživatel

Příspěvekod Greg » sob 19. úno 2011 15:22:20 » Re: Gothic klipy
jn, to mě taky napadlo :D . Tak jestli o to máte zájem, tak já to sem uploadnu. Komu to jde pustit?

Jinak jsou tam gameplay záběry z celé hry. Sestříháno téměř chronologicky (napřed tam uvidíte slabou holku, co nezmlátí ani žravou štěnici a na konci obávanou válečnici, která si poradí i s démony). Původně mě to zabíralo 70 GB, teď to má tři a půl minuty a 200 MB :D .
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Fini » ned 20. úno 2011 17:30:12 » Re: Gothic klipy
Gregu perfektni video :D
Jen si mně sklamal že jsi toho trolla zmenšil :( to měl být normální čelní boj neeee? :D
70GB?.... jak dlouho se ti to pretvarelo do mensi velikosti? :D :D
Všechno jednou skončí :]
Jsem ptačí muž! :D
Fini
Uživatel

Příspěvekod Greg » ned 20. úno 2011 20:55:46 » Re: Gothic klipy
Asi 5 minut. Já to stříhal v té vysoké... sestříhaný video pak má už jen 3 a půl minuty a to se převede rychle. Mám ale ještě na externím disku jedno 26 hodinový video a to se převádělo 13 hodin :D .

No trolla na meč jsem nedával ani na konci hry. Měl jsem cca 400 životů, takže mě dal na 3 rány a já mu neubral téměř nic. Všechno jsem dával do obratnosti (měl jsem 261 obratnosti + dračí luk (damage 160)), takže s lukem jsem byl neporazitelný. Chtěl jsem ale něco mocného zabít i mečem, tak jsem si ho zmenšil no :) .
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Fini » ned 20. úno 2011 21:11:01 » Re: Gothic klipy
drači luk jsem mel taky a troll me sundal na 2 rany :D no musis umet.... :D ja jsem mečem dal dokonce i stinovce :D
este trochu vyladim par videi a pridam sem nejaky svuj klip aby se nereklo ze jen kritizuju :D
Všechno jednou skončí :]
Jsem ptačí muž! :D
Fini
Uživatel

Příspěvekod Greg » ned 06. bře 2011 16:51:52 » Re: Gothic klipy

Znáte mód Fight Contest? Pokud ne, tak předem upozorňuji, že celý mód je jen o boji :) . Jinak doufám že se vám bude video líbit. Za komentáře se zlobit nebudu...
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Pivl » ned 06. bře 2011 18:20:37 » Re: Gothic klipy
Co na to říct, asi jen to, že i z takových obyčejných videí a módu "o ničem" jsi dokázal udělat moc pěkný klip. :wink:
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Václav » stř 09. bře 2011 14:37:55 » Re: Gothic klipy
Zdravím... :)
Po dlouhé době přispívám s něčím "novým". Schválně píši "novým", protože se jedná o mé staré záběry z nedokončených projektů. Když jsem hledal "Ve znamená smrti" narazil jsem právě i na několik nikdy nedokončených věcí (asi nehrozí, že bych je někdy dokončil) a řekl jsem si, proč po dlouhé době něco neukázat? Takže jsem narychlo udělal čtyřminutový sestřih záběrů jako klip k písničce Hard Rock Hallelujah od skupiny Lordi.
Snad se budou tyhle scény líbit, i když nevíte nic o příběhu kolem. Abych se přiznal, tak třeba na tu scénu s lukostřelci u mostu jsem docela pyšný. Škoda, že jsem jí nikdy úplně nedokončil... :)

Václav
Nehasnoucí pochodeň

Příspěvekod Stone » stř 09. bře 2011 15:56:53 » Re: Gothic klipy
hmm...je vidět, že to máš pořád v paži :wink: . Spousta opravdu povedených záběrů (s lukostřelci máš pravdu) a hned ten úvodní se mi taky líbí + skvělé textury. Škoda, že už neděláš do filmu(ů), je vidět, že na to máš, udělat další povedený kousek :)

PS: jen mi to trochu kazí ta hudba, přecejenom, metal moc nemám rád :D

PPS: co to mělo být za původně za film?! (o čem) :P
Stone
Uživatel

Příspěvekod Greg » stř 09. bře 2011 15:57:41 » Re: Gothic klipy
Ty scény se mi opravdu líbili. Velká škoda že se ten seriál nikdy nedostal ven. :sad:
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Václav » stř 09. bře 2011 17:12:26 » Re: Gothic klipy
Tohle nejsou záběry z toho chystaného nedokončeného seriálu Dračí bratrstvo, ale ze třech různých filmů... :wink:
Teď si vlastně uvědomuji, že Dračí bratrstvo jsem nikdy nezveřejnil, i když mám hotových několik dílů, možná bych s tím mohl jít pro celé fórum ven... :)

Stone píše:PPS: co to mělo být za původně za film?! (o čem) :P

Jak jsem psal, jedná se o záběry ze tří rozdělaných filmů.
1. o pádu Jharkendaru na motivy informací přímo ze hry
2. o válce lidí, skřetů a nemrtvých
3. už si přesně nevzpomínám o čem, ale tuším, že to bylo něco o chlápkovi, který se po letech vrátil na Khorinis a rozhodl se vybudovat si mocný obchodnický cech
Václav
Nehasnoucí pochodeň

Příspěvekod Pivl » stř 09. bře 2011 17:44:35 » Re: Gothic klipy
No já bych byl pyšný na všechny ty scény co tam byli, tan a mostě byla vážně famozní, vážně věčná škoda, že jsi s tím sekl.
Pivl
Obecný účet vedení fóra

PředchozíDalší