Menu

Gothic klipy

Diskuse a hodnocení filmů.
Příspěvekod Pivl » pát 20. črc 2012 18:51:00 » Re: Gothic klipy
Klip z Gothica na písničku od Linkin Park - In My Ramains z nového alba Living Things.
Jedn áse klip tvořený mezi půlnocí a 4 hodinou ráno, pak ještě dodělávky proběhly během dalšího
dne, takež se nebojte, nic extra kvalitního to není. :D Rozhodně bych to chtěl uvést jako reakci na
můj nedávný post o tom, že jsou na fóru zatím jen klipy na písničky bez příběhu.

Tento příběh se odehrává v době skřetí války. Je to příběh jednoho muže, který
musel opustit svou milou a jít do války. Tam jsou na hradě oblíčení skřety a jen
málokdo se přes ně dostane zpět na Khorinis. Vše je v pořádku, dokud se mu nezdá
sen, který vypadá, jakoby odkrýval budoucnost...

Budu rád za komentáře. :) ;)
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Stone » pon 23. črc 2012 14:51:44 » Re: Gothic klipy
Solidní řemeslnina...U tebe jsme si už na efektní vizuál zvykli a do klipů (zejména k písničkám a hlavně těm od Linkinů) je to potřeba. "příběh" trošku jednoduchý ale co.
Poslední záběr rulezz až na tu podivně udělanou krev, co vypadá jak hlemíždí sliz táhnoucí se za hrdinou :)
Stone
Uživatel

Příspěvekod Taria » stř 15. srp 2012 20:35:37 » Re: Gothic klipy
Velice slušně odvedená práce. Moc hezky vyvedené zakončení, a s tím slizem, to je opravdu trefná poznámka :)
Chtěl bych se zeptat, kolik to tak odhadem stojí času, vytvořit takovýto klip?
Obrázek
Taria
Komiksový diamant

Příspěvekod Pivl » čtv 16. srp 2012 16:50:24 » Re: Gothic klipy
taria píše:Chtěl bych se zeptat, kolik to tak odhadem stojí času, vytvořit takovýto klip?

Pivl píše:Jedná se o klip tvořený mezi půlnocí a 4 hodinou ráno

Tohle mi tedy zabralo 4 hodiny a nějaké malé dodělávky další den ráno, ale když si to vezmeš, tak tam složité záběry nejsou téměř žádné. ;) Vlastně většinou jen pohyb jedné postavy... Tak proto ta krev asi vypadá jako sliz a proto ten čas tvroby neni vůbec velký. :)

Díky za komenty. :wink:
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Barney » ned 11. lis 2012 11:02:59 » Re: Gothic klipy
Ahoj,už delší dobu sem nikdo žádný klip nepřidal a tak jsem si řekl že s tím něco udělám, tak jsem se dostal k tomu že to nemusí být jenom klip ale klidně i seriál a tak vznikl seriál " 3 věci které nedělat pokud chcete přežít " Budu ho vydávat nejspíš každé 3 dny, a po časeč přihodím i natáčení nějakého LetsPlaye nejspíš G1 nebo G2 takže budu vám moc vděčný za každý odběr like atd... Ahoj Kuba. :) Jo a tady je odkaz na to videjko. :) http://www.youtube.com/watch?v=XZJy6kkUr5w
Barney
Uživatel

Příspěvekod Lordan » úte 04. čer 2013 10:43:48 » Re: Gothic klipy
Rozhodl jsem se zveřejnit klipy ze zaniklých skupin, aby úplně nezašli v zapomnění.
Jingle Bells - Frank Sinatra, Sex Pistols (Vánoce)

Piece of my life - Monkey Business

Šípy - Visací Zámek

Kroky Františka Janečka - Honza Homola

My fucknig Brother - Horkýže Slíže

Rocknroll Train - ACDC (Silvestr)

Šaman - Wohnout
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Vojta1122 » pát 09. bře 2018 16:44:04 » Re: Gothic klipy
Tak, pokud si vzpomínáte na mé už dávno avizované kompletní zveřejňování mých výtvorů - tak jsem ještě neskončil. Dneska jsem znovu nahrál na youtube dva své staré videoklipy, které jsem vytvářel kdysi pro fanartové gildy. Úroveň klipů je odpovídající tehdejší úrovni tvorby, ale snad budou moci zaujmout i jinak než jako historické dokumenty.

Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod Pivl » úte 20. bře 2018 15:09:30 » Re: Gothic klipy
Náhodou super klipy. :D Já ani nevěděl, že se smazaly. :cry: Lepší práce z kamerou a technicky je to pohodě. :D Obzvlášť Máte na to patří mezi moje oblíbený. :D Druhá sloka legendární. :) "Byli tam, nebyli, jak se to hodí." a "Jé tu je nablito" fakt hodně povedený střihy. :D
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Vojta1122 » úte 20. bře 2018 23:53:38 » Re: Gothic klipy
Dík za hodnocení, no. Samozřejmě to "Máte na to" už pak bylo trochu utopené v chození, ale jo, myslím si, že ty střihy se mi tehdá i docela povedly :D
Vojta1122
Kronikář

Předchozí