Menu

Otázka Života a Smrti [HOTOVO]

Diskuse a hodnocení filmů.

Co se vám na filmu líbilo nejvíce?

Příběh
9
36%
Kamera
0
Žádná hlasování
Efekty
11
44%
Boje
1
4%
Hudba
2
8%
Něco jiného (napište do topicu)
2
8%

Celkem hlasů : 25

Příspěvekod Dragon75 » pát 29. lis 2013 15:50:11 » Re: Otázka Života a Smrti [HOTOVO]
Elderin píše:Zhlédl sem to a musim říct že velmi pěkný film až na drobné chybičky.
Opravdu povedené efekty a kamera.

(Ps:Co to je za hudbu úplně na začátku strašně se mi líbí)

Mě by to taky zajímalo, ale myslím si, že je z Heroes IV :D
"Vždycky někdo musí zemřít, aby ostatní mohli žít."
Severské války
Dragon75
Uživatel

Příspěvekod sleeper » sob 12. dub 2014 22:34:30 » Re: Otázka Života a Smrti [HOTOVO]
Kvôli pomálemu internetu som Gothic fanfilmy nepozeral... Dovolil by som si povedať že je to škoda!

Toto je totiž skvelé dielo! Príbeh je super, nemám mu čo vytknúť, texty tiež. Kvalita videa by mohla byť trošku vyššia, ale je to už predsalen staršie dielo, takže to nevadí. Čo ma zaujalo sú rôzne animácie a efekty!

Muselo to stáť veľa práce a nervov! :)
sleeper
Uživatel

Příspěvekod N0n3 » ned 04. kvě 2014 12:38:04 » Re: Otázka Života a Smrti [HOTOVO]
super film, co se mi hodně líbílo byly efekty kouzel, taky super byla pasáž, kde Galard kradl na onarově farmě druhou část, jak za ní bral :D...

celkově hodně povedený film, dobrá hudba a efekty. boje mohly být lepší, např. když Galard bojoval s Neorasem, tak tam byl pohled zezhora který se mi prvních několik sekund hrozně líbil, ale pak to trvalo moc dlouho a nakonec mě to nebavilo... všechno ostatní bylo super, takže za mě 1
Thenns. I fucking hate Thenns.
N0n3
Uživatel

Předchozí