Menu

VMC The prophecy [HOTOVO]

Diskuse a hodnocení filmů.
Příspěvekod Fantasec » čtv 28. úno 2008 14:41:26 » Re: VMC The prophecy
Super s KMPlayer to jede. Konecne se na to muzu podivat.
Být debilem je těžké protože konkurence je veliká.
Fantasec
Nováček

Příspěvekod VMC » čtv 28. úno 2008 17:25:18 » Re: VMC The prophecy
Ony ty titulky se snad u některých uploadů jmenují stejně jako film. V případě filefrontu jsou ale přibaleny jak české, tak anglické titulky, takže název se musí lišit.

Jsem rád, že se to s tím přehrávačem vyřešilo.
VMC
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Fantasec » čtv 28. úno 2008 18:24:36 » Re: VMC The prophecy
Tak trochu mi vadi ze tam neni zadny zvuk z gothica (bojovani, kouzla atd...) z titulkama se spokojit dokazu :wink: Jen hudba proste ale jinak supr film dal bych mu aspon 8/10 bodu coz je podle me dobry hodnoceni kdyz je tam jen hudba a titulky. Facht super film. :D
Fantasec
Nováček

Příspěvekod Frujko » čtv 28. úno 2008 18:54:47 » Re: VMC The prophecy
Právě jsem se dodíval, musím říct, že jsem čekal všechno, ale tohle ne. Bylo to fakt dobré, bavilo mě to, dostal jsem se do děje a příběh neměl chybu. Snad jen trošku zkrátit bojové scény ---> třeba jak bojuje Da.... s elit. skřetem, nebo Milten s Xardasem. Ale i tak, bojové scény parádní, prostě 9/10... :wink:
Obrázek
Frujko
Uživatel

Příspěvekod Václav » pát 29. úno 2008 13:20:39 » Re: VMC The prophecy
je to vážně super.............bojový scény sou parádní.......příběh skvělej........hudba úžasná
a taky to je dojemný, když zabijou gorna, málem sem brečel :sad:
Václav
Nehasnoucí pochodeň

Příspěvekod Zero » pát 29. úno 2008 16:28:50 » Re: VMC The prophecy
To já jsem nevěřil,že by mohl Gorn zemřít. Každou chvíli jsem čekal,že se tam někde znova objeví.
Zero
Uživatel

Příspěvekod Fantasec » pát 29. úno 2008 20:07:23 » Re: VMC The prophecy
Kdyz ta carodejka zpivala tak sem skoro uveril ze facht z gothica ona zpiva ale samozrejme hudba :wink: kazdym filmem jsou filmy od VMC lepsi.
Fantasec
Nováček

Příspěvekod VMC » sob 01. bře 2008 10:49:24 » Re: VMC The prophecy
Jsem celkem překvapen, že film sklízí vesměs chválu. Počet stažení již taky dosáhl uspokojivého čísla.
To jak Zana zpívá, je hudba z Beowulfa. Dá se říct, že jsem použil skoro všechny skladby, co v Beowulfovi byly, takže tak od poloviny filmu je to pořád Beowulf, sem tam něco jiného. :D

Co říct, na Gorna padl černý petr, tak nás musel opustit.
VMC
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Shaidarol » sob 01. bře 2008 18:27:03 » Re: VMC The prophecy
Jak se píše jednička podtržená?

Právě jsem se vyhrabal zpod židle, smeten tlakovou vlnu jménem The Prophecy. Já vážně nevim, co jsi VMC, zač. Nebudeš ty Spielberg junior? Pokud ne, tak zavolej do Holywoodu, ukaž jim tohle a dostaneš místo vrchního scénaristy. Nebo alespoň do ČT :D

+

+děj - napínavý, tajemný, akční, ale dobře vyvážený neakčnímy místy
+hudba - skvěle umístěná, skvěle vybraná, ale hlavně z GOW! :D (love this game)
+kamera - tady dvě plus. Opravdu, kamera je skvělá. Dobrý (a efektní) nápad je to míchání pohledu F6 a normálního (při boji)

-

-místy drobné chybky - např. Diego viditelně střílí nad skřety, výběr runy (takový ty obrázky kolem Miltena) - ovšem dojem to kazí minimálně
-chybky v dialozích - zamrzí, ale spousta lidí si jich pravděpodobně nevšimne - já jsem malý češtinářský extrém :D
-maxi mínus: Chybí dabing! Škoda.

Celkové hodnocení: 9/10

P.S.: Příští film bude s dabingem, že jo :?:

P.S.2: Kde bych si moh stáhnout ten soundtrack z Beowulfa? :D
Shaidarol
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod VMC » sob 01. bře 2008 18:44:02 » Re: VMC The prophecy
Jak stáhnout soundtrack z beowulfa, pěkně koupit, žádné pirátství :D :D

Tentokrát jsem sáhl po méně známé hudbě a celkem se to vyplatilo. Hry Dark messiah of might and magic (hraje na začátku filmu takových 10-15 minut bez přestávky) nebo God Of War II má také vyjímečnou hudbu. No a o zbytek se postaral Beowulf plus semtam nějaká ta písnička z jiného filmu.
Kamera je pohyblivá, protože narozdíl od předchozích filmů, posílil jsem počítač, takže se to tolik neseká. Film byl natáčen v rozlišení 800:600 (aspon myslím), proto se to stejně trochu hryže, když jede kamera. Hold Gothic už je hryzavý.

Ano, pokud budu dělat další film, bude na 100% dabovaný.
VMC
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Fantasec » sob 01. bře 2008 22:38:32 » Re: VMC The prophecy
Pokud ho ovsem budes delat :lol: doufam ze jo
Fantasec
Nováček

Příspěvekod Stepus » sob 01. bře 2008 22:39:31 » Re: VMC The prophecy
Musím říct, že tě mám, VMC, tak trochu za boha :D . Takhle dokonale příjemně ztrávená hodinka se už nenaskytla hooodně dlouho. Opravdu ty songy dokonale padnou na každou scénu. Je tam plno míst, kdy jenom koukám s otevřenými ústy do monitoru a buší mi srdce.
Když se vrátím k té hlášce: "Teď to vypusť!" Smíchy jsem si poprskal klávesnici :D a dalších několik minut jsem přemýšlel, jestli si to tam vložil schválně s takovýmto podtextem... :D . Jediné, co mě občas zarazilo bylo to, že když někdo v skupince mluví, tak na něj kouká jen ta jedna osoba a ostatní jsou otočení zády. To je ale jen jediná výtka. Moc se mi tam líbily ty filmové scény, například když žoldák, kterého Diego zabil šípem spadl do vody, nebo Diegova "vobchcávka" skřetů, když je obplaval... Ty bojové scény prostě mají takové kouzlo, které mě nutí neuhnout očima od monitoru... :wink:
Stepus
Uživatel

Příspěvekod bazo » úte 04. bře 2008 17:55:35 » Re: VMC The prophecy
Můžu se tě zeptat, jak jsi přiměl tolik ještěřanů najednou k pochodu? Tvořím komiks a podobné problémy řeším manuálně, což by ale ve filmech nešlo. Jak to děláš a jak se to popřípadě můžu naučit?

A taky... existuje způsob, jak zastavit čas?
Díky moc
bazo
Trvalý ban

Příspěvekod VMC » úte 04. bře 2008 20:29:08 » Re: VMC The prophecy
Čas se dá zastavit F9. NPC se po insertnutí vrací na svůj ,,spawn'' point, proto to vypadá, že pochodují.
VMC
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Atilas » úte 04. bře 2008 21:23:45 » Re: VMC The prophecy
Prosim te mohl bys mi prozradit jak si prinutil všechny ti hrdini aby te nasledovali?
Atilas
Uživatel

PředchozíDalší