Menu

VMC The prophecy [HOTOVO]

Diskuse a hodnocení filmů.
Příspěvekod NOclipus » pon 25. úno 2008 20:59:36 » Re: VMC The prophecy
MIcro DVD Player, a *.srt bez problémů umí, ale tady je prostě nezobrazí. Nahraje, ale nezobrazí.
Obrázek
NOclipus
Uživatel

Příspěvekod VMC » pon 25. úno 2008 21:33:38 » Re: VMC The prophecy
Je to zvláštní. Jsi totiž první, komu titulky nejdou :lol: Zatím všem šli i na WoG fóru. Odkud jsi film stahoval? Pokud z filefrontu, kde byly přiloženy i eng titulky, tak zkus eng titulky vymazat.

Já vím 100% že titulky fungují. Formát srt používám od mého prvního fanfilmu a vždy to fungovalo. jediná možnost mě napadá, že je něco s tím přehrávačem, přestože titulky načte. Jediné řešení mě napadá zkusit ten BS player.
Možná bude ten tvůj přehrávač podporovat tyto titulky:
http://uloz.to/211267/TheprophecyFinalCZ.sub
VMC
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod bazo » úte 26. úno 2008 18:08:38 » Re: VMC The prophecy
Je to skvělý film! Má desítku! Povím ti ale :D v tom kláštěře je to jak v Pánu prstenů v jedničce jak se dohadují co s prstenem :-) .

Vlastně bych se vsadil, žes v LOTRu bral inspiraci, na čemž samozřejmě není nic špatného, protože je to skvělý film. ;) :) Třeba v té Lesterově věži z G1 jak vyběhli ti skřeti - to je jako Uruk-Hai v jedničce běželi za Společenstvem a umřel tam Boromir/Gorn. :P Ta řeč Zazu a Miltena tam to je jako Aragorn s Frodem. Diego tam střílel ty skřety jak Legolas v Helmově žlebu :D A Gorn se jim tam postavil jako Boromir, když chtěl, aby hobiti utekli, a potom jak tam pochodovali ti ještěřani, tak to bylo asi jako v LOTR3, když Frodo, Sam a Glum lezli nad Městem Mrtvých... no co dodat :) paráda :D . Nicméně jsem si 100% jistý, že inspirace je v LOTR. Ale ten konec :D to bylo jak z nějaké komedie :P

Jo ještě... proč jsi vynechal Lestera? :sad: Celou partu kromě Miltena si obsadil do té grupy...
Naposledy upravil bazo dne úte 26. úno 2008 19:54:52, celkově upraveno 1
bazo
Trvalý ban

Příspěvekod Bondja » úte 26. úno 2008 19:46:46 » Re: VMC The prophecy
Všechna čest.Příběh je skvělej.Sestříhání je opravdu perfektní.Scénař se mi opravdu hodně líbil.Líbí se mi žes tam fakt hodně používal magii a zasadil trochu z příběhu třetího dílu např. pevnost Gotha-hrad v hornickym údolí, atd..Ten zvrat byl vážně pěknej.Bylo to chvílema vtipný.Vymyslel si tam opravdu pořádnej příběh a neházel si tam hlášky z Pána prstenů což je pro mě osvěžující. :wink: Rozhodně je to tvoje nejlepší práce. Máš u mě plnej počet bodů. 8-) 8-) :) :)
Spáč?
Ne.
Drak?
Ne.
Beliar?
Ne.
Bondja?
...
Fuuuuck!!!!
Bondja
Uživatel

Příspěvekod VMC » úte 26. úno 2008 21:15:02 » Re: VMC The prophecy
Děkuji, za hezké komentáře. Jsem rád, že se povedlo příběh, který má působit napínavě, občas proložit nějakým vtipem. Ten konec končí vtipně, protože jsem toho názoru, že by filmy měly končit vesele. Z konce také plyne, že to Milten se Zanou moc lehké mít nebude.

Co se týče té inspirace z lotra: Ano, určitá tam byla. Utvoření družiny v klášteře se podobá tomu ze společenstva a bitka se skřety taktéž. Toť vše, jestli se ještě něco podobá lotrovi, tak to záměr něbyl, ale záběry na pochodující ještěřany mi nepřijdou jako kopírování Lotra. Vojkso je třeba zabrat nějak zvrchu, a když kamare ještě jede, buď s ním nebo proti němu, tak to působí nějak líp.

Hrad nemrtvých by měl být skutečně Gotha. Zásah, poznali jste to. Jen jsem ho raději nijak nepojmenoval, aby se do mě nějaký hnidopich a znalec mapy Myrthany nepustil, že Gotha je před a né za Nordmarem :D

edit: jo etě přihodím. Magie v datadisku do G2 vypadá efektně, tak by byla škoda ji nepoužít.
VMC
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod NOclipus » úte 26. úno 2008 21:46:39 » Re: VMC The prophecy
Mám za sebou prvních 10 minut, a mám dvě malí výtky. a) Když žoldáci pronásledují Miltena městem, ostatní stojí a čumí na ně, ale s tím asi nešlo nic udělat

a za b) Mág Ohně, když káže lidem, má Vznešené roucho ohně, když odchází s Miltenem, má řadové roucho ohně.

Ale jinak dobrý, uvidíme dál.
Obrázek
NOclipus
Uživatel

Příspěvekod NOclipus » úte 26. úno 2008 21:55:55 » Re: VMC The prophecy
za c) Paladin Darod má při rozhovoru s Garondem Paladinský obouručák, při odchodu z kláštera Primitivní čepel z rudy nebojaksetomunadává.

d) a v táboře v HÚ zase pal dvojruč

e) jak cvičí s Zanou magii, rozkaz "teď to vypusť" nutí člověka myslet na něco úplně jinýho :P

f) Při scéně boje s Xardasem, Diego skočí před skřety do vody. Skřeti se obrátí na místě a CHCÍPNOU.
Jsou snad skřeti rozpustní ve vodě? :P
Naposledy upravil NOclipus dne úte 26. úno 2008 22:32:03, celkově upraveno 1
Obrázek
NOclipus
Uživatel

Příspěvekod VMC » úte 26. úno 2008 22:21:31 » Re: VMC The prophecy
Tak tohle to jsou chyby, kterých jsou plné i profesionální filmy, stačí dát vyhledávat na youtube a uvidíte kolik chyb je v takovém Matrixu, Hvězdných válkách. Například na stole jsou v jednom záběru čtyři časopisy a pak jenom dva. To se prostě přehlínde. Já jsem ani nezkoumal, jaký obouručák má paladin a sám jsem překvapen, že sis takového detailu všiml. Vzniklo to tak, že pro rozhovory je používán jiný hrdina než pro scény, kde družina běží.
K těm žoldákům. Tak já nevim, ale ve hře, když jsem se ve městě s někým bojoval, tak lidi jenom čuměli a nijak se nezapojili.
Ten mág se tam jenom mihne a toho roucha jsem si nevšimil ani teď, ale snad máš pravdu. Hold je to tak a pro vícero činností se musí používat vícero NPC, takovéhle chyby prostě vznikají a vznikat budou :D

edit: Jak cvičí se Zanou a řekne: ,, Teď to vypusť' mě nutí myslet na to, že vypustí ohnivý šíp. Ta dnešní mládež, hledá sexuální podněty už i ve fanflimech, tss.... :lol: :lol:
VMC
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod NOclipus » úte 26. úno 2008 22:41:30 » Re: VMC The prophecy
VMC píše:Tak tohle to jsou chyby, kterých jsou plné i profesionální filmy, stačí dát vyhledávat na youtube a uvidíte kolik chyb je v takovém Matrixu, Hvězdných válkách. Například na stole jsou v jednom záběru čtyři časopisy a pak jenom dva. To se prostě přehlínde. Já jsem ani nezkoumal, jaký obouručák má paladin a sám jsem překvapen, že sis takového detailu všiml. Vzniklo to tak, že pro rozhovory je používán jiný hrdina než pro scény, kde družina běží.
K těm žoldákům. Tak já nevim, ale ve hře, když jsem se ve městě s někým bojoval, tak lidi jenom čuměli a nijak se nezapojili.
Ten mág se tam jenom mihne a toho roucha jsem si nevšimil ani teď, ale snad máš pravdu. Hold je to tak a pro vícero činností se musí používat vícero NPC, takovéhle chyby prostě vznikají a vznikat budou :D

edit: Jak cvičí se Zanou a řekne: ,, Teď to vypusť' mě nutí myslet na to, že vypustí ohnivý šíp. Ta dnešní mládež, hledá sexuální podněty už i ve fanflimech, tss.... :lol: :lol:

žádný sexuální podněty. Spíš vylučovací :D

Ještě jedna věcička - Píše se In Extremo s velkým E. Ale film je opravdu velice dobrý, jako všechny od tebe. Skládám hold
Obrázek
NOclipus
Uživatel

Příspěvekod Fantasec » stř 27. úno 2008 15:44:32 » Re: VMC The prophecy
Kurna ja mam Vistu a nece mi na Windows Media Player jet titulky. Tak sem si stahl BS player a na tym jedo titulky a nejede obraz. :x :x
Být debilem je těžké protože konkurence je veliká.
Fantasec
Nováček

Příspěvekod VMC » stř 27. úno 2008 16:08:07 » Re: VMC The prophecy
Zkus stáhnout kodeky. Hned první, co na mě vyskočily:
http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/kodeky/codecpack/
VMC
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Fantasec » stř 27. úno 2008 19:58:40 » Re: VMC The prophecy
Bohuzel nepomohlo zkusim si stahnout nejaky jiny prehravac
Být debilem je těžké protože konkurence je veliká.
Fantasec
Nováček

Příspěvekod VMC » stř 27. úno 2008 20:56:27 » Re: VMC The prophecy
Doufám, že najdeš takový přehráváč, který přehraje jak obraz, tak titulky :D

PS: Zvláštní, nikdy mi BS player neblbnul, ale když nepomohli ty kodeky, tak nevím, kde může být chybka.
VMC
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Keldorn » stř 27. úno 2008 21:19:13 » Re: VMC The prophecy
Fantasec píše:Bohuzel nepomohlo zkusim si stahnout nejaky jiny prehravac

Tak zkus KMplayer
Keldorn
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Milhaus » čtv 28. úno 2008 10:39:52 » Re: VMC The prophecy
je dobré nazývat soubor titulků a soubor filmů stejně (v tomto filmu jsou pojmenované jinak). Některé přehrávače to pak nedokáží rozlišit a neumí je použít.

BSplayer umí sám o sobě přehrávat titulky (i bez kodeků). Horší je, pokud má člověk nainstalovány kodeky na titulky a současně BSPlayer, pak se mu může stát, že se mu zobrazí dvakrát (jediná možnost je vypnout tutulky v bsplayeru).

Jinak před instalací kodeku nových doporučuji všechny staré odstranit. Mohou se občas nepohodnout, obzvláště, pokud jsou od jiného výrobce.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

PředchozíDalší