Menu

VMC The prophecy [HOTOVO]

Diskuse a hodnocení filmů.
Příspěvekod Vojta1122 » pon 27. pro 2010 18:13:39 » Re: VMC The prophecy [HOTOVO]
Nemám mnoho možností shlédnout nějaký film, ale předevčírem se mi taková možnost naskytla a tak jsem vybíral. Tento film byl velmi dobře hodnocen, tak jsem se rozhodl pro něj a rozhodně jsem nelitoval.

Velmi oceňuji práci, kterou sis dal s armádami, to byla pastva pro oči. Velmi se mi líbilo, jak šla jednotlivá NPC hezky sešikovaná. Stejně tak byly podařené bitvy. I cvičící novici na mostě byli hezky seřazení, akorát úplně nechápu, proč cvičili zrovna na mostě.

Příběh byl výborný, k tomu není co dodat. Velmi se líbil už jen proto, že mám rád příběhy o takovýchto cestách. Propracované byly i vztahy mezi jednotlivými členy týmu. Vůbec mi nevadí, že Gorn umřel, jinak by to mohlo mít náznaky neporazitelnosti a to by jistě nedělalo dobrotu. Jednu malou výtku bych snad měl k tomu, jak Zana změnila názor. Na věži mluvila tak přesvědčeně, a pak najednou úplně obrátila. Každopádně, i to je asi možné.

Výběr hudby byl též velmi zdařilý. Sem tam byla nějaká češtinářská chybka, ale nic strašného. A velmi mě pobavil rozhovor v hospodě :wink:

Na závěr jen můžu říct, že film se mi velmi líbil a když se mi dostane příležitost, určitě shlédnu i další tvoje filmy. Za tento film bych ti dal jednoznačně deset bodů z deseti :wink:
Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod Garvell » stř 25. led 2012 21:23:02 » Re: VMC The prophecy [HOTOVO]
Ono všechno stejné...tady neni co hodnotit.....všechny filmy od VMCéčka jsou dobré...........

:arrow: Příběh je dobře promyšlený...za 1
:arrow: Grafika je taky celkem dobrá...za 1
:arrow: Přehlednost také ujde........za 1

Takže celí film na jedničku :wink:
I am back!
Garvell
Uživatel

Příspěvekod N0n3 » pon 19. srp 2013 22:35:03 » Re: VMC The prophecy [HOTOVO]
no, tak sem se trochu opožděně dostal k tomuhle filmu, a musim říct, je to úžasný :shock: skvělý akční film obohacený vtipnými ale i smutnými scénami (překvapilo mě že zrovna Gorn se rozhodl obětovat se zpomalit skřety, čekal jsem něco takovýho spíš od Darona kterej přísahal že bude chránit život ostatních tří členů ( včetně Gorna) víc než svůj, a nakonec to dopadlo přesně obráceně... ale to je asi jediná nesrovnalost, kterou vynahrazuje skvělý výběr hudby a dobře zpracované bitvy a dialogy (ta scéna kdy Zana hrála na loutnu a zpívala byla epická :) )
Thenns. I fucking hate Thenns.
N0n3
Uživatel

Příspěvekod Trol » čtv 11. zář 2014 19:04:13 » Re: VMC The prophecy [HOTOVO]
Tak jsem konečně zavítal také do sekce s filmy :) už sem si tu vyhlídl pár kousků, na které bych se rád podíval a Prophercy už sosám.
Bohužel s mým, poslední dobou, hodně rychlým internetem, kappa, to půjde hodně pomalu. Potom se o něm rozepíšu.
Obrázek
Trol
Uživatel

Předchozí