Menu

VMC The prophecy [HOTOVO]

Diskuse a hodnocení filmů.
Příspěvekod VMC » pát 18. črc 2008 13:57:47 » Re: VMC The prophecy
Tak sem tam se nějaký humor vždycky hodí. Mám za to, že i v tom nejnapínavějším a nejvážnějšim filmu nikdy není nějaká humorná hláška na škodu. To jsem se snažil dodržovat celou filmovou sérii.
Filmy by měli končit vesele, takže jsem rád, že ta třešnička na konci chutnala. :D

Když si trošku pohraju se statistikou tak mi vyjde, že film vidělo cca tisíc diváků. Předchozí filmy The War I, a II vidělo každý díl přes dva tisíce lidí, možná ještě víc. Takže celková sledovanost se snížila na polovinu a to tu polovinu ještě jakš takš drží pár set diváků z WoG fóra.
Podle příspěvků jsem nabyl dojmu, že The prophecy byl na české scéně nejpovedenější fanfilm. Bohužel ne nejúspěšnější, jeho předchůdci ho pokořili.

Abych se konečně vymáčknul. Měl jsem v plánu udělat ještě jeden film, dabovaný, možná gothicovský megafilm. Ale malá sledovanost mě odrazuje. G2 je hold stará hra a upadá. Svět G2 není nekonečný a NPC v něm také ne. Takže nových originálních nápadů moc není a nepřátelé ubývají. Skřeti se nedají využívat do nekonečna. V The prophecy je vystřídali ještěrky a žoldáci, ale koho použít v dalším filmu?
Místa už také dochází. Jedno město, jeden hrad, jedna farma. Děj se odehrává pořád dokola ve stejných lokacích.

Na takových 90% byl toto z mé strany poslední film. Je čas předat štafetu dalším :D
VMC
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod goth » pát 18. črc 2008 16:52:55 » Re: VMC The prophecy
je pravda ze nepratele ubivaji ale co takhle udelat film bez skretu, jesteranu a nemrtvych. Klasicky udelat film boj zoldaku proti paladinum . nebo pouzit kmeny barbaru to jako banditu kteri utoci z lesu... udelat proste klasicky film s problematikou mezi lidmi a ne nestvurami.... to se mi treba libilo u summonera kde se bojovalo proti zviratum....
goth
Uživatel

Příspěvekod mákk » čtv 24. črc 2008 15:31:06 » Re: VMC The prophecy
Na takových 90% byl toto z mé strany poslední film. Je čas předat štafetu dalším :D[/quote]

to si děláš srandu ty chceš skončit?? :sad:
mákk
Trvalý ban

Příspěvekod VMC » čtv 24. črc 2008 16:30:43 » Re: VMC The prophecy
Mno to záleží na vás :D V tom, že The prophecy byl můj poslední film, jsem nelhal. Protože film už skutečně na 90% dělat nikdy nebudu.

Pokud se přihlásí dostatek lidí na dabing, tak budu dělat serial. Podle úspěchu serialu se pak rozhodnu, co dál. Ale to je dost vzdálená budoucnost.
VMC
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod mákk » čtv 24. črc 2008 16:55:50 » Re: VMC The prophecy
VMC píše:Mno to záleží na vás :D V tom, že The prophecy byl můj poslední film, jsem nelhal. Protože film už skutečně na 90% dělat nikdy nebudu.

Pokud se přihlásí dostatek lidí na dabing, tak budu dělat serial. Podle úspěchu serialu se pak rozhodnu, co dál. Ale to je dost vzdálená budoucnost.

Škoda :-o
mákk
Trvalý ban

Příspěvekod Ramhad » čtv 31. črc 2008 4:40:58 » Re: VMC The prophecy
Tak,chvíli jsem čekal než se to stáhlo,pak,když jsem uslyšel vítězoslavný "zvuk" mého torrent klienta,připravil jsem si piškoty a udělal šálek kávy a zasedl,abych se mohl podívat na úžasný film.Film o 5 hrdinech,kteří se vydali na nebezpečnou cestu,doprovázela je však úžasńá hudba z Beowulfa(nejenom z něj),takže se neměli čeho bát :) .
Pro VMC:
Jak se tak koukám,tak jsi zatracený profík a tenhle film,se ti velmi podařil.Momentálně stahuju War I,tak se uvidí jestli to tak bylo i tady.Btw,zvolil jsi skvělou muziku,sledovat to bylo velice příjemné a rozhodně to stálo za to.
Opovaž se tím skončit,máš moji plnou podporu pokračovat v této skvělé práci! :)
Kdo by mě krmil,jako nověpříchozího krásnými filmy,kdyby jsi toho ty nechal :)
Obrázek
Ramhad
Nováček

Příspěvekod mákk » čtv 31. črc 2008 13:42:03 » Re: VMC The prophecy
Ramhad píše:Tak,chvíli jsem čekal než se to stáhlo,pak,když jsem uslyšel vítězoslavný "zvuk" mého torrent klienta,připravil jsem si piškoty a udělal šálek kávy a zasedl,abych se mohl podívat na úžasný film.Film o 5 hrdinech,kteří se vydali na nebezpečnou cestu,doprovázela je však úžasńá hudba z Beowulfa(nejenom z něj),takže se neměli čeho bát :) .
Pro VMC:
Jak se tak koukám,tak jsi zatracený profík a tenhle film,se ti velmi podařil.Momentálně stahuju War I,tak se uvidí jestli to tak bylo i tady.Btw,zvolil jsi skvělou muziku,sledovat to bylo velice příjemné a rozhodně to stálo za to.
Opovaž se tím skončit,máš moji plnou podporu pokračovat v této skvělé práci! :)
Kdo by mě krmil,jako nověpříchozího krásnými filmy,kdyby jsi toho ty nechal :)

Přesně moje slova:DByla by škoda kdyby s tim VMC seknul:D A pro rahmad koukám že si žiješ dobře když máš takový siesty :D :D :D
mákk
Trvalý ban

Příspěvekod mákk » čtv 31. črc 2008 13:43:51 » Re: VMC The prophecy
VMC píše:Mno to záleží na vás :D V tom, že The prophecy byl můj poslední film, jsem nelhal. Protože film už skutečně na 90% dělat nikdy nebudu.

Ps:Neříkej "nikdy" to se nemá...je to stejný jako to že se nemá ukazovat prstem na lidi... :roll:
mákk
Trvalý ban

Příspěvekod Lucanus » úte 12. srp 2008 14:55:13 » Re: VMC The prophecy
Hele mám takový malý problém. Nejdou mi spustit titulky k filmu, ať dělám co dělám, tak furt nic. Helpněte mi někdo pls.
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Bydliště: Rozlehlé sály, tonoucí ve tmě hluboko pod Sopečnou pevností

Příspěvekod Václav » úte 12. srp 2008 15:00:22 » Re: VMC The prophecy
...v čemt to přehráváš..???.. :???:
Václav
Nehasnoucí pochodeň

Příspěvekod Lucanus » úte 12. srp 2008 15:01:44 » Re: VMC The prophecy
Václav píše:...v čemt to přehráváš..???.. :???:

Mno já to rozbalím, a stadartně mi to spustí winamp. Může to být tím?
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Václav » úte 12. srp 2008 15:06:53 » Re: VMC The prophecy
...a přehrává vbec winamp titulky..???..já nevim.. :oops: :oops: ...kdyžtak to zkus přehrát v BSplayeru... :wink:
Václav
Nehasnoucí pochodeň

Příspěvekod Lucanus » úte 12. srp 2008 15:10:54 » Re: VMC The prophecy
Václav píše:...a přehrává vbec winamp titulky..???..já nevim.. :oops: :oops: ...kdyžtak to zkus přehrát v BSplayeru... :wink:

Tak jsem vyzkoušel Power DVD a Windows Media player a u obou jsem dal zobrazit titulky a nic. Jo a ten Win amp mi do teď u všeho titulky zobrazoval. Ono možná bude jednodušší. Napiš mi co s tím mám všechno udělat po tom co to stahnu. Díky.
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod VMC » úte 12. srp 2008 15:45:00 » Re: VMC The prophecy
BS player nebo KM player. Oba podporují formát srt a titulky přehrajou. Windows media player srt nepřehraje a Power DVD ani nevim, že filmy přehrává :D
VMC
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Lucanus » úte 12. srp 2008 17:47:26 » Re: VMC The prophecy
VMC píše:BS player nebo KM player. Oba podporují formát srt a titulky přehrajou. Windows media player srt nepřehraje a Power DVD ani nevim, že filmy přehrává :D

Jo, tak dík, s BS playerem už to jde. No a za druhé bych ti chtěl poblahopřát k autorství tak skvělého filmu, jakým The Prophercy je. Opravdu perfektní záběry, nejvíc se mi líbil ten s cvičícími novicemi na mostě, vypadá opravdu impozantně. Jinak celý film je skvělý, ale jen mě dostalo, že si nechal umřít zrovna Gorna, od začátku jsem to tipoval na Daroda, ale tíhle si mě dostal.
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

PředchozíDalší