Menu

VMC The prophecy [HOTOVO]

Diskuse a hodnocení filmů.
Příspěvekod VMC » ned 09. zář 2007 16:02:48 » VMC The prophecy [HOTOVO]
FILM HOTOV

http://www.gothicz.net/fanart/filmy/the-prophecy/

informace o filmu:

velikost: 420 MB
délka: 55:37
kvalita: 1140 kbps

Stahovat můžete zde:
http://www.uloz.to/11654938/the-prophecy-avi

Děj se odehrává pět let po válce se skřety. V Myrthaně vládne mír a klid.
Hlavním hrdinou je Milten, učednk moudrého mága Saturase. Ten pátrá po dávné minulosti světa. V ruinách prastarého chrámu objeví podivný amulet, který před svou nešťastnou smrtí vtiskne do rukou Miltena.
Hned po příjezdu do Khorinisu je Milten oloupen Xardasovými žoldáky a jen o vlásek unikne smrti. Setká se s mágy ohně, kteří tuší, že Xardas něco plánuje. Utvoří tak družinu, jenž se musí vydat přes zasněžené hory Nordmaru až do skřetích zemí, kde se tajemný čaroděj urkývá. K Miltenovi se přidává statečný bojovník Gorn, lučištník Diego, rytíř Darod a mladá čarodějka Zana.
Pronásledováni bandou žoldáku a hordou skřetů, musí hrdinové včas překazit Xardasovi plány. Daleká cesta začíná.

Těšit se můžete na scény, které jste neměli zatím možnost vidět v předešlých fanfilmech. Pohybovat se bude několik NPC současně, užijete si akčních scén, jako boj hrdinů s bandou žoldáků nebo se skřety, nebo honičku přes střechy Khorinisu, či útěk před nemrtvými a mnoho dalšího.

Teaser ke stažení zde:
http://rapidshare.com/files/54473382/trailer.rar.html
Naposledy upravil VMC dne pon 01. zář 2008 17:57:29, celkově upraveno 11
VMC
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Aenyl » ned 09. zář 2007 16:26:27 » Re: VMC The prophecy
týjo, fakt se mi to líbí! Triler je udělanej tak aby ten co ho viděl, dostal apsťák na film!
Aenyl
Uživatel

Příspěvekod Cord » ned 09. zář 2007 16:45:24 » Re: VMC The prophecy
Je to dobře sfilmovaný a sestříhaný, G3 sem nehrál, ale vypadá to spíš tak jako by to navazovalo na The War :). Nevím proč, ale jako trailer se mi to moc nezdá a fakt nevím proč :) . Ale na film se moooc těšim.
Cord
Uživatel

Příspěvekod VMC » pon 10. zář 2007 20:25:09 » Re: VMC The prophecy
Děkuji za odpovědi a doufám, že se těšit nebudete zbytečně.
Ano, možná to vypadá, že film navazuje na sérii The War, avšak ta vesměs zkopírovala příběh Gothica, takže jistá podobnost tam je :D

Ke scénám přistupuji jinak než v předešlých dílech. Chci tento fanfilm ještě více přiblížit filmu skutečnému. Na scénách nebude jedna postava ale hned několik. Příkladem může posloužit honička hlavního hrdiny, kde ho v přístavu a přes střechy domů pronásledují hned dva žoldáci. Nebo cesta za Xardasem, která tvoří převážnou většinu filmu, kde je na scéně hned postav 5.

Důležitou roli by měl hrát příběh. Konec bude vskutku překvapivý a jinačí, než jste zvyklí :D Víc nenaznačím kvůli překvapení. Každý z pětice hrdinů má vlastní příběh a postraní úmysly. Paladin je ochoten obětova život pro splněný úkolu, Gorn se nelekne ani skřetí armády, zlodějíčka Diega zajímá jen obsah jeho kapsi a záhadná žena by nejraději viděla většinu družiny mrtvou.

Film by měly spestřit scény něčím vyjímečné. Počínaje honičkou v Khorinisu, přes cvičení noviců na mostě (viz teaser), noční můry hrdiny po cestování pětice hrdinů a překonávání překážek, jenž jim klade Xardas a mnoho dalšího....

Datum vydání neuvádím, protože si netroufám odhadnout :D
Ještě před vydáním celého filmu uvolním finální trailer, který by měl upoutat více než teaser. Teaser se dělá těžce, protože je scén natočeno jen minimum.
VMC
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Cord » pon 10. zář 2007 21:14:05 » Re: VMC The prophecy
VMC píše:Děkuji za odpovědi a doufám, že se těšit nebudete zbytečně.
Ano, možná to vypadá, že film navazuje na sérii The War, avšak ta vesměs zkopírovala příběh Gothica, takže jistá podobnost tam je :D

Ke scénám přistupuji jinak než v předešlých dílech. Chci tento fanfilm ještě více přiblížit filmu skutečnému. Na scénách nebude jedna postava ale hned několik. Příkladem může posloužit honička hlavního hrdiny, kde ho v přístavu a přes střechy domů pronásledují hned dva žoldáci. Nebo cesta za Xardasem, která tvoří převážnou většinu filmu, kde je na scéně hned postav 5.

Důležitou roli by měl hrát příběh. Konec bude vskutku překvapivý a jinačí, než jste zvyklí :D Víc nenaznačím kvůli překvapení. Každý z pětice hrdinů má vlastní příběh a postraní úmysly. Paladin je ochoten obětova život pro splněný úkolu, Gorn se nelekne ani skřetí armády, zlodějíčka Diega zajímá jen obsah jeho kapsi a záhadná žena by nejraději viděla většinu družiny mrtvou.

Film by měly spestřit scény něčím vyjímečné. Počínaje honičkou v Khorinisu, přes cvičení noviců na mostě (viz teaser), noční můry hrdiny po cestování pětice hrdinů a překonávání překážek, jenž jim klade Xardas a mnoho dalšího....

Datum vydání neuvádím, protože si netroufám odhadnout :D
Ještě před vydáním celého filmu uvolním finální trailer, který by měl upoutat více než teaser. Teaser se dělá těžce, protože je scén natočeno jen minimum.

Přesně o tohle sem se snažil v seriálu ( jak tam chodil Eris i Thorval :) ). Jinak co sem nepochopil byla právě ta scéna na mostě jak novicové trénujou. Vypadá to efektně to každopádně, ale proč nejsou na nějakém příhodnéjším místě na traning? :). A jedna věc nevíš jak přimnět třeba Udara v kolonii nahoře v hradu aby střílel do toho co jde po kládě?Já sem nahoru poslal pár banditů a než sundal kuši, už zase tasil meč, protože byli moc blízko, tak sem tu scénu vyřešil trochu jinak, ale jestli tě něco napadá a byl by si mi ochoten poradit tak plz přes PM :wink: . On totiž než tu kuši sundá tak jsou banditi skoro u něj :D.
Cord
Uživatel

Příspěvekod VMC » úte 11. zář 2007 13:17:48 » Re: VMC The prophecy
Novicové nejsou na příhodnějším místě právě proto, že to na mostě vypadá efektně :D

Jak někoho přímět střílet z kuše netuším. Vlastně jsem ani nevěděl, že po tý kládě NPC lezou nahoru.
VMC
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Cord » úte 11. zář 2007 13:29:12 » Re: VMC The prophecy
VMC píše:Novicové nejsou na příhodnějším místě právě proto, že to na mostě vypadá efektně :D

Jak někoho přímět střílet z kuše netuším. Vlastně jsem ani nevěděl, že po tý kládě NPC lezou nahoru.

No nelezou. Ja sem to dělal dost složitě :), ale prostě nestíhal střílet.
Cord
Uživatel

Příspěvekod Morrisst » sob 15. zář 2007 18:36:03 » Re: VMC The prophecy
Konečně jsem si našel čas se podívat na ten trailer. Vypadá to že film, bude povedený. Líbila se mi scéna cvičích noviců na mostě a jak jsi psal asi jich tam bude více :] I to jak jsi ze začátku použil záběry z videí.
Možná nejsem jediný ale jakoby to navazovalo na sérii The War. Ale to není důležité :]
Morrisst
Uživatel

Příspěvekod Rudobaron Gomez » ned 16. zář 2007 14:36:05 » Re: VMC The prophecy
Kde se dá stahnout celý ten film?
Rudobaron Gomez
Nováček

Příspěvekod VMC » ned 16. zář 2007 15:04:59 » Re: VMC The prophecy
Film se nedá stáhnout celý, protože teprve před týdnem vyšel teaser trailer :D

Až film bude hotov, určitě se to dozvíte. Netroufám si odhadnout přesné datum, kdy bude film hotov. To bude záložet na mnoha věcech. Stejně tak si netroufám ani odhadnout celkovou délku, ale snad se bude zase pohybovat mezi 30-ti až 40-ti minutama.

Ještě trochu doplním:
Editoval jsem opět úvodní příspěvek a přidal pár informací. Hotovo je zhruba 12 minut z celého filmu. Některé těžké scény mám za sebou, ty nejtěžší mě ještě čekají. Můžete se těšit na akčněji pojatou honičku po střechách Khorinisu, na šarvátky hlavních hrdinů se žoldáky, skřety a nemrtvými a na finálním bitvu jak jednotlivých hlavních hrdinů tak celé armády.
Příběh bude doufám poutavý, protože na vás čeká několik zvratů. Některé postavy jsou skutečně tajemné a jejich plány se dozvíte až na konci. Snad vás to i překvapí :D
VMC
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Honza677 » ned 23. zář 2007 7:42:25 » Re: VMC The prophecy
Uděláš The prophecy i s dabingem?? Viděl sem Gothic-Der Film a myslim že by to za tu fušku stálo.
Honza677
Nováček

Příspěvekod VMC » ned 23. zář 2007 10:06:23 » Re: VMC The prophecy
Gothic Der Film mám za to nebyl dabovaný od TMT. Pouze vytáhly (nebo nahrály) již nadabované texty ze hry. Jiné filmy TMT dabovali, ale dabing za moc nestál.

Uvažuji o nadabování The Prophecy, ale předně je pro mědůležité dokončit hlavně film. Tudíž určitě se nejprve objeví film pouze s titulky. Postav k dabování je hrozně moc, takže dabing by pár měsíců potrval.
Na starém fóru se shodou okolností rozjel projekt českého dabingu do G1. Příliš jsem to nesledoval, ale pokud se dabing objeví na webu, snad to nepřehlédnu. Tím chci říct, že jsem zvědavý, jak takový dabovaný Gothic může vyznít a podle toho se i já budu rozhodovat o dabování filmu.
Věř mi, že pokud by tvrďáka gorna daboval pubeřták, nebo starého čaroděje někdo s mladým hlasem, vyznělo by to velice vtipně.

No shrnu to. Prostě nejprve bude film s titulky, pak budu uvažovat o dabingu. V této chvíli to nemůžu ani potvrdit ani vyvrátit.

Trochu se teď ochýlim od předmětu. Film se možná trochu protáhne. Z ničeho nic přestal můj soft nahrávat a nepomohlo ani přeinstalování ani další zákroky. Řešení je několik. Buď přejdu na jiný software (nejspíš fraps), z čehož nadšený zrovna nejsem a nebo počkám až se mi podaří sehnat novou verzi game cam :lol:
VMC
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Morrisst » ned 23. zář 2007 20:07:54 » Re: VMC The prophecy
VMC: Pokaždé se najdou nějaké komplikace ;) ,já to znám z vlastní zkušenosti. Ty jsi nejlepší český gothic-filmař jakého znám, takže na tvůj film si klidně počkám

Ohledně dabingu. Titulky mi nikdy nevadily, ale na dabing by jsi nejspíš nesehnal dost "vhodných" lidí, spíš puberťáky apod. Ale to neznamená, že by se to nemuselo povést. Bude jistě lepší film vydat s titulky a potom přemýšlet o dabingu.
Morrisst
Uživatel

Příspěvekod BloodHoof » úte 02. říj 2007 18:07:25 » Re: VMC The prophecy
Wow.... to je nářezový...to je dokonalí.... hele ty s ti asi fakt umíš co? neměl bys pár rad pro začátečníka?... třeba jaks tam nastrkal těch miliony paladinů..... wow
BloodHoof
Nováček

Příspěvekod VMC » úte 02. říj 2007 18:13:35 » Re: VMC The prophecy
Ty paladiny jsem nastrkal celkem snadno.
Kód: Vybrat vše
insert pal_cislo

Cislo je různé. Pohybuje se mezi 200 a 300. Přesný kód paladina (i ostatních NPC) nalezneš v Marvin Databance.
VMC
Zasloužilý člen fóra

Další