Menu

Khoriniský dráček 2018 - Diskuze

Diskuse a hodnocení filmů.

2 kolo: vybírejte filmy pro rozbor

Anketa končí za stř 01. srp 2018 12:11:04

Ve znamení smrti
2
17%
Protivníci dějin
4
33%
Ovčí let
2
17%
Dark Angel
0
Žádná hlasování
Lov Čarodějnic
4
33%

Celkem hlasů : 12

Příspěvekod Pivl » ned 11. lis 2018 9:09:34 » Re: Khoriniský dráček 2018 - Diskuze
Tak a Obrazy už si nepustí nikdo. :D
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Pivl » ned 11. lis 2018 19:56:48 » Re: Khoriniský dráček 2018 - Diskuze
Vojta1122 píše:Recenze

Jedno velké upřímné: "děkuji" za pozorné shlédnutí a skvělou recenzi. :)
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Vojta1122 » ned 11. lis 2018 20:11:57 » Re: Khoriniský dráček 2018 - Diskuze
Jedno kamarádské: "rádo se stalo".
Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod Beowulf » ned 18. lis 2018 1:16:18 » Re: Khoriniský dráček 2018 - Diskuze
Gratulace Pivlovi, ktery pred soutezi prohlasil ze se neucastni, k vitezstvi! Ac se zdalo ze padl do zapomeni a pes po nem nestekne nakonec triumfoval! Tím je tato soutez uzavrena :!:
:(
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

Příspěvekod Vojta1122 » ned 18. lis 2018 11:10:06 » Re: Khoriniský dráček 2018 - Diskuze
Je to za námi, díky všem, kteří se na soutěži nějak, byť jen malinko, podíleli. Obzvláště děkuji Pivlovi za to, že to šel se mnou celé organizovat, ale hlavně za jeho unikátní film.

Jediné, co mě trochu mrzí, je, že se více lidí nepustilo do psaní recenzí.

K recenzím k mým filmům rád ještě něco napíšu - později, až bude trochu času.
Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod marco5445 » ned 18. lis 2018 16:05:29 » Re: Khoriniský dráček 2018 - Diskuze
On zase vyhrál jo? :D To není možný, s tím by se mělo něco udělat :D
Samozřejmě gratuluji :)
Kůň sinavý, a jméno jeho jezdce Smrt, a svět mrtvých zůstával za ním.

-Kniha Zjevení
marco5445
Uživatel

Příspěvekod sleeper » ned 18. lis 2018 18:48:07 » Re: Khoriniský dráček 2018 - Diskuze
Gratulácia Pivlovi, a poďakovanie všetkým, ktorý niečo vytvorili a prispeli svojimi dielami do súťaže. Trochu škoda, že sa na fóre nestretli s väčšou odovzvou, ale taký je asi trend... Mňa trochu mrzí, že sa tu neobjavilo nejaké skutočne epické a "nezabudnuteľné" dielo, ale to už asi ťažko očakávať. Zato sme mohli zhliadnuť niekoľko rôznych prístupov k fanartu, vrcholové dielo howkyho kreslených videí, pivlov vizuálny masterpiece, vojtove experimentálne spojenie Gothicu a filozofického diela, ďalší zaujímavý vojtov príbeh či Lordanov klasicky poňatý klip k pomerne "exotickej" piesni. Nato, že zažíva fórum a fanart útlm pekný počet diel.

Bohužiaľ som nestihol včas zrecenzovať všetky diela, chýbajúce recenzie doplním.
sleeper
Uživatel

Příspěvekod marco5445 » ned 18. lis 2018 19:16:11 » Re: Khoriniský dráček 2018 - Diskuze
sleeper píše:Mňa trochu mrzí, že sa tu neobjavilo nejaké skutočne epické a "nezabudnuteľné" dielo

To je docela subjektivní... Prostě se ti netrefili do vkusu no :P
Ale jo... počet snímků potěšil... Mohl by takový být znovu u KK (vůbec bych se nezlobil) :D
Kůň sinavý, a jméno jeho jezdce Smrt, a svět mrtvých zůstával za ním.

-Kniha Zjevení
marco5445
Uživatel

Příspěvekod Pivl » ned 18. lis 2018 19:45:43 » Re: Khoriniský dráček 2018 - Diskuze
Já moc děkuji všem, co hlasovali a odevzdali nějaké hlasy. Opět děkuji porotě za spoustu pozitivních hlasů a za spoustu ocenění. Nicméně bych jen rád řekl, že letos to byl opravdu jen přáteláček a o žádném vítězství či prohře se mluvit nedá. Prostě jsme se zase sešli, vytvořili dle mě spoustu kvalitního obsahu, který baví všechny, kteří se na něj podívali a zároveň jsme to vše dělali částečně i pro ně - diváky, a tak mě mrzí, že nejen ohlasů na fóru bylo málo, ale že i někteří porotci si nenašli čas napsat alespoň jednu větu, natož pak odhlasovat to, co měli.

Všem ostatním jmenovitě - Emperorovi, Kamilovi, Marcovi, Sleeperovi velké díky za čas, který soutěži vyhradili a napsali své názory, které jsou pro nás jako tvůrce a ještě více jako soutěžící nejdůležitější. Mým spolutvůrcům - Vojtovi, Howkymu a Lordanovi - velké díky za odevzdání skvělých děl a podporu něčeho, co je tu letos už opravdu naposled. A ještě jednou obrovské díky Vojtovi za to, že mě do toho ukecal, protože to byl zase super zážitek si vytvořit něco opravdu "svého". Navíc i za to, že kvůli mě pak prodloužil datum odevzdání, jelikož shánět čas na točení při práci a studiu je prostě skoro nemožný a prostě protože ten kluk ušatej to tu už delší dobu drží nad vodou. Celá letošní soutěž je tu prakticky jen díky němu, stejně jako bude i Zlatý Diego a nejen že to některým lidem přinese radost v nějakém tom ocenění v podobě knih, ale že to alespoň pro některé lidi bude určitá zábava, podpoří to opět tu naší malou rozpadající se komunitu a pro mě a možná i pro ostatní to bude zase příjemná nostalgie.

Všem díky, určitě se k tomu všemu ještě vyjádřím při sepisování nějakých těch slov k Obrazům, kde toho bude jak k recenzím tak celkově k dílu samotnému co říct. Tak doufám, že to nebude moc nudné čtení pro to málo lidí, kteří to budou chtít číst. :D

marco5445 píše:To je docela subjektivní... Prostě se ti netrefili do vkusu no :P

Souhlasím. Já si třeba myslím, že letošní snímky jsou od každého tvůrce lepší než ty jeho minulý rok, když vynecháme JENIKovo klip.
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Emperor » ned 18. lis 2018 20:16:11 » Re: Khoriniský dráček 2018 - Diskuze
Já rovněž gratuluji vítězi, nevyhrál sice můj osobní favorit, ale vyhrál snímek, který si svou kvalitou první místo vybojoval zcela zaslouženě ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Lordan » úte 20. lis 2018 20:19:17 » Re: Khoriniský dráček 2018 - Diskuze
Já bych chtěl omluvit svou neaktivitu během soutěže a že jsem nedodal odpovídající recenze. Díla jsem však viděl a je znát, že se tvorba ohromě posunula. Pivl předvedl neskutečné efektové orgie. Vojta už toho zvládne také dost a jeho tvorba je prostě osobitá. Dost mě zaujala i Howkyho práce. Především jeho pokrok v umění kresby.

Děkuji všem za komentáře mého klipu. Neměl jsem nějak energii se učit novému a čas trápit se nad nějakým dlouhým promyšleným příběhem. Tak jsem spatlal klip na písničku od kapely, která se mi se svým melodickým ska dostala v poslední době pod kůži. I když, těch kapel co tam mám je opravdu už mnoho. Celý klip je spíše myšlen jako symbolický příspěvek, než jako skutečné soutěžní dílo.

Na závěr už jen gratulace Pivlovi k vítězství. ( My ostatní si nezasloužíme nic než pohrdání. :D )

SKA!
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Předchozí