Menu

Posledná lúpež

Diskuse a hodnocení filmů.
Příspěvekod Gorn » ned 11. led 2015 21:30:22 » Posledná lúpež
Posledná lúpež
Dátum vydania: zatiaľ neurčený, približne až o 5 mesiacov
Dĺžka filmu: cca 40 až 60 minút
Titulky: Slovenské
Dabing: Uvažuje sa

Príbeh: Na kľudnej farme žijú dvaja bratia s matkou. Jeden z bratov Ziko sa vydá na lov a však dostane sa tam kde nemal. Skupina banditov Zika zajme. Medzitým škreti vyplienia rodnú farmu Zika, prežije iba jeden farmár. Pred vyplienením farmu opustil Zikov brat aby ho našiel. Banditi si všimnú skupinu škretov a zistia po čo si prišli. Banditi s ľútosti k ľuďom sa rozhodnú zabrániť vojne medzi škretami a ľuďmi tak, že ľuďom ukradnú vec po ktorú si škreti prišli. Ukradnú preto, pretože ľudia niesu ochotný im to vrátiť. A veľká krádež na záchranu kráľovstva sa začína...

Hudba v traileri:
Začiatok: https://www.youtube.com/watch?v=-wzHVj4Diag
1. https://www.youtube.com/watch?v=1DHecFcDhbw
2. https://www.youtube.com/watch?v=ZrEV56ACHk0

Trailer:

Tak posnažil som sa už teraz urobiť trailer, lebo neskôr nebudem mať čas natáčať(maturita), tak vás chcem držať v napätí ;) Trailer je trochu skromnejší, nechcel som tam ukázať všetko čo sa stane vo filme, ako som s tým už mal problém pri predošlých filmoch. Som zvedavý na váš názor na tento dej, aj trailer ;) Tesne pred premiérou filmu možno príde 2. trailer. Kritizujte, komentuje. Ďakujem :)
Gorn
Uživatel

Příspěvekod Emperor » ned 11. led 2015 21:47:30 » Re: Posledná lúpež
tak to vypadá velmi slibně, škoda, že až za 5 měsíců, ale chápu, že s tím je hrozná drbačka ...
Emperor
Templář

Příspěvekod Kristi » ned 11. led 2015 22:06:25 » Re: Posledná lúpež
Vyzerá to sľubne a teší ma, že nejaký slovenský film sa objavuje. Občas máš dosť zaujímavé uhly kamery, dodáva to tomu traileru dosť dynamiku.

Čo ma trošku mrzí sú gramatické chybky v titulkoch, som na toto holt ako poviedkárka jemne zaťažená. Ak by sa ti to nechcelo kvôli nechuti alebo nedostatku času prechádzať samému, môžeš mi ich niekedy poslať, ja by som si to s radosťou prešla, aj keď tiež maturujem, toto nie je také časovo náročné. Samozrejme len taká ponuka, ako chceš. :)
if i hadn't buried my feelings so deep that they only come up when i watch stepmom, i would totally be tearing up right now
Kristi
Uživatel

Příspěvekod sleeper » ned 11. led 2015 22:18:27 » Re: Posledná lúpež
Ďalší film a navyše slovenský! Super! :) Páči sa mi práca s kamerou a s marvinom, naopak grafika (nápisy) na mňa pôsobí trochu lacno...Ale to je len detail.
sleeper
Uživatel

Příspěvekod Pivl » ned 11. led 2015 23:07:13 » Re: Posledná lúpež
Tak za prvé musím říct, že se mi to líbí pravdu mnohem více než tvůj předchozí počin a je vidět že jsi udělal krok dopředu, což je sakra supr a jsem ještě více rád, že přijde další projekt. Co mě mrzí na traileru je to, že titulky a rozházení scén není dost náhodné, aby to působilo vyloženě jen trailerově bez výraznějšího smyslu a zároveň moc rozházené a nespojité, aby z toho člověk mohl vypozorovat tvar filmu - O jaký příběh pořádně půjde. :) V každém případě je to asi spíše tím, že nejsi zvyklý tvořit trailery, takže si myslím, že celkový film bude určitě o něco lepší a vážně se těším! :)
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Lordan » ned 11. led 2015 23:23:41 » Re: Posledná lúpež
Co se týče práce s videem tak slušný, docela se těším na nový filový počin a doufám, že se tu za těch pět měsíců skutečně objeví. Jen, jak napsal Pivl, nepůsobí to klasicky trailerově, střihy tvoří příliš ucelené scény a o příběhu nám napovídají docela dost. Jestli budeš ještě nějaký trailer tvořit, tak zkus nejdříve nějaké nakoukat třeba na youtube a nech se inspirovat. :)
Na film se ale opravdu hodně těším.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Gorn » stř 14. led 2015 18:53:33 » Re: Posledná lúpež
Ďakujem všetkým za príspevky. Nečakal som, že sa naňho vôbec bude niekto tešiť :D ten 2. trailer urobím lepší :wink:
A ďakujem Kristi za ochotu pomôcť, teraz už tiež som si všimol tie gramatické chyby, keď som písal titulky nejako som na do nedbal a ešte som sa ponáhľal, a určite ťa kontaktujem ak budem mať tie titulky :wink: Ďakujem. Tak sleeper tie nadpisy sú také lacnejšie, akurát som len začal robiť s takýmto druhom nadpisov tak to nemám ešte vychytané :) Ešte raz všetkým ďakujem, ak sa bude niečo okolo filmu diať, tak aktualizujem informácie :wink:
Gorn
Uživatel