Menu

Vykoupení [SERIÁL]

Diskuse a hodnocení filmů.
Příspěvekod JENIK » pát 02. led 2015 14:38:43 » Vykoupení [SERIÁL]
Obrázek
S radostí vám představuji svůj nový, první větší, filmařský projekt
Seriál Vykoupení

Počet dílů: Plánovány jsou čtyři
Délka dílu: Vždycky tak 20 minut maximálně
Datum vydání: První díl by se měl objevit do konce měsíce, další díly by měly následovat s měsíční pravidelností
Přibližná velikost: 500Mb až 1Gb
Formát: .wmv, YOUTUBE

Příběh:
Je mír. Na Khorinisu již 20 let panuje tento klidný stav. Ethan se po letech vrací na toto bohulibé místo, aby odčinil strašné činy, které v minulosti napáchal. Nepřichází v míru. Aby dosáhl svého vykoupení, musí Ethan najít a pochytat muže, které kdysi nazýval svými bratry. Né vše se však vydaří, a již první setkání dopadá katastrofálně. Ethan se nevzdává. Pro rodinu udělá vše.

Seriál:
Seriál je natáčen především v prostředí Khorinisu, ale kamera nám občas zavítá i do Kolonie, či Jharkendaru. Vše je točeno v L'Hiver módu, a to především z důvodu, že původní svět Gothica jako takový je již celkem okoukán. Hra je celkem dosti zmodifikována, však uvidíte :)

Hudba:
V seriálu uslyšíte soundtracky z všech možných žánrů. Především z mých oblíbených videoher, filmů či skladby od mých oblíbených tvůrců. Ať už japonskou orientální hudbu, či tvrdý metal.

Trailery:
První trailer s hudbou z Zaklínače 3 pro mě sestříhal velmistr PIVL a já mu děkuji mnohokrát :) Snad se bude líbit.

Link na stažení z ulož.to zde

Děkuji za veškeré chválení, kritiku, hejtování :) Nebojte se cokoliv říci. Mlčení mi nijak nepomůže, odůvodněná kritika ano. :)
JENIK
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » pát 02. led 2015 15:03:21 » Re: Vykoupení [SERIÁL]
Námět zní zajímavě, řekl bych dobře zvolený pro potřeby seriálu. Zatím samozřejmě není moc co hodnotit, trailer se mi líbí, je povedený, velmi hezky sestříhaný a s dobrým soundtrackem, jde v tom znát Pivlův rukopis. :)
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Pivl » pát 02. led 2015 15:15:56 » Re: Vykoupení [SERIÁL]
Ikdyž o tom projektu vím více než ostatní tam můžu říct, že se máte na co těšit. Na JENIKovi je vidět, že ho práce vážně začala bavit a jeho hrátky s kamerou, které jsme mohli vidět v jeho projektu do Khorinijského draka, vypadaí v akčních scénách někde opravdu velmi dobře. :)
O příběhu jsem se z materiálů, které mi poskytl moc nedozvěděl, každopádně si myslím, že tento "akční styl" příběhu s žádnou velkou pointou (ikdyž bůh ví, co si pro nás JENIK připraví. :) ) se do čtyřdílného seriálu hodí a půjde dobře napínavě rozporcovat, což by u příběhově složitějších počinů šlo dosti těžce a byl bych u toho radši, kdyby byl film celistvý, což tady bude vypadat snad velmi dobře + Sám jsem už o tvorbě seriálu přemýšlel dříve, takže se těším, co nám JENIK převede. :)
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Lordan » pát 02. led 2015 17:00:22 » Re: Vykoupení [SERIÁL]
Tak na tohle jsem opravdu hodně zvědavý. Trailer se mi líbí, jen se z něj nedovíme skutečně vůbec nic, což je možná trošku škoda. :D Ale jinak práce s kamerou, střih, hudba - super. Popis filu vypadá na klasickou akci, já trochu doufám, že se vše alespoň zamotá a nepůjde o nic úplně prokouknutelnýho. Jinak se falt těším, až vyleze první díl. :) Kdy tak asi vyleze? :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod JENIK » pát 02. led 2015 17:05:41 » Re: Vykoupení [SERIÁL]
Během nebo po zkouškách :D Mám to teď celkem HARD. Ale myslím, že do konce měsíce to bude. Kus už je udělanej, nápady se kupí :)
JENIK
Uživatel

Příspěvekod sleeper » pát 02. led 2015 18:20:16 » Re: Vykoupení [SERIÁL]
WOW, vyzerá to super! Vážne sa nato teším! A to som chcel seriál inšpirovaný Zaklínačom urobiť už ja... :x :P Ale ja nič nedokončím, takže to vítam! :) Pripomína mi to Zaklínača, ajkeď to bude asi hlavne použitím L´hiver edition a hudbou. Zatiaľ mám akurát jednu pripomienku - pri nočných scénach by som zvýšil kontrast/znížil jas, ajkeď by to bolo asi na úkor viditeľnsoti...

BTW, seriál z Gothicu je niečo na čo som čakal. :wink:
sleeper
Uživatel

Příspěvekod JENIK » pát 02. led 2015 18:24:09 » Re: Vykoupení [SERIÁL]
sleeper píše:WOW, vyzerá to super! Vážne sa nato teším! A to som chcel seriál inšpirovaný Zaklínačom urobiť už ja... :x :P Ale ja nič nedokončím, takže to vítam! :) Pripomína mi to Zaklínača, ajkeď to bude asi hlavne použitím L´hiver edition a hudbou. Zatiaľ mám akurát jednu pripomienku - pri nočných scénach by som zvýšil kontrast/znížil jas, ajkeď by to bolo asi na úkor viditeľnsoti...

BTW, seriál z Gothicu je niečo na čo som čakal. :wink:

S tím byl právě velký problém. Nešlo celkem nic moc vidět, a v rámci zachování viditelnosti jsem prostě musel chtě/nechtě přidat jas a ubrat kontrast.

A s Zaklínačem to moc společného, kromě možná hudby, mít nebude, tak klidně tvoř :)
JENIK
Uživatel

Příspěvekod JENIK » úte 03. úno 2015 16:37:37 » Re: Vykoupení [SERIÁL]
Zde, abyste viděli, že je nějaký progress, uvolňuji pracovní verzi znělky k seriálu :) Dále pak oznamuji, že z důvodu školy, se seriál trochu pozdrží. Výška není holubník :D Díky za vaše ohlasy :)

JENIK
Uživatel

Příspěvekod Pivl » úte 03. úno 2015 17:46:25 » Re: Vykoupení [SERIÁL]
Tak mě se to líbí. Atmosféricky to působí dobře, font bych si rozmyslel z důvodu diakritiky, nepůsobí to tak dobře, když je například režie jen jako rezie. :) Vypadá to zajímavě a ani ne tak akčním dojmem. Působí to jako taková "westernovka" díky hudbě, ale fakt se mi líbí záběry hlavně v druhé půlce a už se samozřejmě těším. :)
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod sleeper » úte 03. úno 2015 17:56:49 » Re: Vykoupení [SERIÁL]
Vyzerá to fakt dobre, páči sami, ako sa filmová tvorba na fóre rozhýbala! Hudba super, súhlasím s Pivlom, pripomína mi to western, ktroý ja môžem. :D Čo sa fontu týka, to by sa dalo urobiť aj vo Photoshope, len neviem, ako je to s vložením do filmu, ale dalo by sa to... Chválim a už som zvedavý, čo z toho vzíde. :wink:
sleeper
Uživatel

Příspěvekod Gorn » úte 03. úno 2015 18:28:53 » Re: Vykoupení [SERIÁL]
Zdravím, celý seriál vyzerá dosť nádejne a podľa môjho názoru prišlo konečne niečo kde sa to netočí len okolo mágie a zombíkov :wink: týmto by sa už dalo konkurovať Pivlovy :wink: a ja mám čo so svojím filmom robiť aby som vám taktiež aspoň trochu zakonkuroval :???: :) Ale vyzerá to ako pekné umelecké dielo, z toho videa to pôsobí ako kľudný premakaný seriál s poriadne zamotaným dejom, takže sa na to veľmi teším :wink:
Gorn
Uživatel

Příspěvekod Vojta1122 » úte 03. úno 2015 20:27:38 » Re: Vykoupení [SERIÁL]
No, trailer vypadá fajn, já se rozhodně na seriál těším :)
Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod Emperor » úte 03. úno 2015 21:28:31 » Re: Vykoupení [SERIÁL]
Jeniku, dobrý, navnadil jsi mě ...

stejně ste všicky kucí šikovný, já to porád řikám ...

jen ať ta chuť vydrží
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Lordan » stř 04. úno 2015 0:01:26 » Re: Vykoupení [SERIÁL]
Vypadá to perfektně... Říkám si, jak to tak vidím, se mohu jít se svojí filmařinou už pomalu zahrabat. :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Dolero » stř 04. úno 2015 0:18:28 » Re: Vykoupení [SERIÁL]
Ale jó, vypadá to docela zajímavě... Určitě se podívám :)
Valašská trojka: já, ona, slivovica
https://i.gyazo.com/a6feb9c25f92cbac313 ... 99e609.gif
Dolero
Uživatel

Další