Menu

Jenom pochůzka (nedokončeno)

Diskuse a hodnocení filmů.
Příspěvekod Max » pon 01. říj 2012 19:57:46 » Jenom pochůzka (nedokončeno)
Tuhle jsem náhodou narazil na můj rozdělaný filmový projekt, tak jsem se rozhodl zde hodit aspoň to málo, co jsem stihl dodělat, než jsem přestal dělat fanart. Vzhledem k tomu nepočíjte s tím, že bych někdy tento projekt dokončil, dávám to zde spíše pro inspiraci a jako ukázku něčeho originálnějšího.

O co tedy jde?

V gothic fanartu se vyskytují komiksy, filmy, dokonce i komiksy ve formě videí. Ale ještě nikdo zde nevytvořil film, ve kterém by samotný divák mohl rozhodovat o osudu hrdiny. Pokusil jsem se tedy něco takového vytvořit, a výsledek mé práce si můžete prohlédnout níže.

Nedokončený projekt má jen 4 snímky, ale ukazuje, na jakém principu by tento film teoreticky mohl fungovat.
Film je uploadnut na YouTube. Vždy je potřeba podívat se na krátkou část a na konci rozhodnout, kterou cestou by se hrdina měl dát. Ne všechny ale vedou ke šťastnému konci.

Začněte zde
(Ujistěte se, že máte zapnuty popisky)
Max
Uživatel

Příspěvekod Vojta1122 » pon 01. říj 2012 20:14:20 » Re: Jenom pochůzka (nedokončeno)
Nápad je to výborný, škoda, že v tom nehodláš pokračovat.
Každopádně, kdyby se někdo z našich filmařů vrhl na podobný počin, bylo by to super.
Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod Lordan » pon 01. říj 2012 21:04:15 » Re: Jenom pochůzka (nedokončeno)
Hodně parádní záležitost. Zapracovat solidní interaktivní film do světa gothic, to je něco. Hlavně nápad je to úžasnej, docela bych chtěl taky takhle umět pracovat s odkazy.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod DasaDek » úte 02. říj 2012 15:00:53 » Re: Jenom pochůzka (nedokončeno)
Je to super. Opravdu skvělé.
Moc se mi tam líbí ta hudba, ta tam sedí opravdu mistrně a skvěle dokreslovala atmosféru, dobrá práce s kamerou i s animacemi. A celkově ten nápad je povedený.
SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
Chudáka Boba jsem nechal skočit ze skály :lol:
I believe I can flyyyyyyy!
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.

Opravdu dobrý nápad, ikdyž nedokončený, bylo to fajn si to "zahrát". ;)
ObrázekObrázekObrázekObrázek
DasaDek
Písečný démon

Příspěvekod sleeper » čtv 10. dub 2014 21:26:52 » Re: Jenom pochůzka (nedokončeno)
Paráda! Škoda, že nebude pokračovanie, je to super nápad a vážne som bol zvedavý, čo sa Bobovi prihodí...
sleeper
Uživatel

Příspěvekod Howky » pát 11. črc 2014 12:49:42 » Re: Jenom pochůzka (nedokončeno)
Hele, tohle musíš SAKRA dodělat!!!! Je to fakt super a je škoda, že je to tak krátký... Když chce skočil z toho utesu to mě fakt rozesmálo : DDDDD já vim jsem trochu cynik xD
Emaři sux
Howky
Uživatel