Menu

Hrané fanfilmy

Diskuse a hodnocení filmů.
Příspěvekod Morrisst » čtv 15. zář 2011 21:38:41 » Re: Hrané fanfilmy
To's neměl říkat takhle hned, teď se už nikdo nebude snažit jí sehnat :D A hádám že máš z nás asi i největší zkušenosti s natáčením, že :D
Morrisst
Uživatel

Příspěvekod Shaidarol » pát 16. zář 2011 6:45:43 » Re: Hrané fanfilmy
Viz můj první příspěvek v tomhle tématu :)
Shaidarol
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Pivl » pát 16. zář 2011 18:40:51 » Re: Hrané fanfilmy
Zdůležitněno :)
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Aeternitas » stř 11. črc 2012 10:50:23 » Re: Hrané fanfilmy
Nechte se inspirovat:

Mrknete do Novinek na mym webu http://darkforests.info/pages/web/news/news1.html na June 2, 2011 A.D., 17:35. Tam najdete pravy skutecny film z Gothicu.
Obrázek
Aeternitas
Uživatel

Příspěvekod Lordan » stř 11. črc 2012 11:20:23 » Re: Hrané fanfilmy
Ten fanfilm vypadá dost kvalitně. Bohužel, má Němčina mi nedovoluje, abych se na to mohl dívat celé, ale projel jsem si plno scén a zpracování vypadá dost dobře. Akorát mi to lehce připomíná klasický středověký film, i když příběh bude jistě zařízen na principu Gothic světa, ale když jsem koukal na záběry z larpů, tak ty zbroje tam připomínali Gothic více, než zbroje v tomto filmu. :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Aeternitas » stř 11. črc 2012 11:31:18 » Re: Hrané fanfilmy
lordan píše:Ten fanfilm vypadá dost kvalitně. Bohužel, má Němčina mi nedovoluje, abych se na to mohl dívat celé, ale projel jsem si plno scén a zpracování vypadá dost dobře. Akorát mi to lehce připomíná klasický středověký film, i když příběh bude jistě zařízen na principu Gothic světa, ale když jsem koukal na záběry z larpů, tak ty zbroje tam připomínali Gothic více, než zbroje v tomto filmu. :)

Jasne, ma to svoje mouchy, ale uprimne, kdo udelal uz takovy film? Zatim je to spicka z fan filmu vubec. Klidne natocte lepsi, budu rad a rad se mrknu. I bych se pridal, jen pokud by to nebylo zas moc daleko na dojezd. Jak jsem tu cetl, ze jste z Decina a tak, to mam trosku z ruky:). Na druhy strane republiky.

Co se tyce dialogu, tak jsou docela dobre. Pokud umis nemecky, tak dost casto pripominaji Gothic. Urcite to stoji za to podivat se az do konce. I bez nemciny :).

Btw. chysta se druhy dil, tak jak budu vedet, pisnu to do novinek na svym webu. Taky jsem dost komunikoval s autory, tak jsem zvedav, co z toho bude v druhym dilu. :)
Obrázek
Aeternitas
Uživatel

Příspěvekod Lordan » stř 11. črc 2012 11:42:15 » Re: Hrané fanfilmy
No, já před tímhle určitě smekám. :D S hraným filmem nemám v podstatě žádné zkušenosti, ale vzhledem k tomu že německy fakt neumím, tak to asi nemůžu úplně zhodnotit. Jedině snad mohu zhodnotit scény a ty jsou na profesionální úrovni.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Mike1 » ned 11. lis 2012 11:46:41 » A real Gothic tale
Nenašel jsme pro to nikde příslušný topic, tak ho zakládám.

V novince 9.XI.2012 jste si jistě všimli hraného filmu, či spíše klipu, který je jakýmsi prequelem k plánovanému filmu většího rozsahu.

Co na tento počin říkáte?

Mě osobně se to líbí, poměrně slušné kostýmy, kamera také není špatná, nesrovnáváme-li se špičkovými kameramany.
Uvítal jsem i české titulky, bez kterých by pro mě asi byl klip bezpředmětný, vzhledem k neznalosti němčiny.

Celkově hodnotím jedničkou a pokud bude pokračování, resp. film, rád ho shlédnu.

Mike1
Trvalý ban

Předchozí