Menu

Versus

Diskuse a hodnocení filmů.

Hodnocení filmu

1
23
77%
2
6
20%
3
1
3%
4
0
Žádná hlasování
5
0
Žádná hlasování

Celkem hlasů : 30

Příspěvekod Lordan » ned 20. úno 2011 2:44:17 » Versus
Obrázek

FIlm je dokončen z: 100%
Datum vydání: 9.12. 2011

Film je dokončen a je na webu, stahovat můžete ZDE (edisk), nebo ZDE (uložto)

http://www.gothicz.net/fanart/filmy/versus/

Příběh je zasazen do světa, kde inkvizice válčila s barbary. Inkvizice už ovládla většinu světa, ale pořád proti ní stojí na severu poměrně silný nepřítel. Inkvizice se rozhodla použít prastarou magii, kterou však nedokázala ovládnout...
V hlavní roli se nachází bývalí kovář Wiliam, který byl na straně barbarů.

Film je z prostředí hry Gothic 2 Night of the Raven. Ve filmu se podíváte hlavně do Hornického Údolí a okolí Khorinidu. Film je česky nadabovaný.

Ve filmu je použita převážně hudba herních soundtracků. Například hudba ze Stalkera, Zaklínače, či Diabla. Z Filmových soundtracků jsem sáhl například po hudbě k filmu Já, Legenda.

Můžete mi zde ohledně filmu dávat otázky, ale nezaručuji že odpovím na všechny.

1. Trailer

2. Trailer
Naposledy upravil Lordan dne ned 25. pro 2011 20:25:50, celkově upraveno 19
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Max » ned 20. úno 2011 8:20:43 » Re: Versus
Dobré ráno,
jestli je tohle tvůj první filmařský počin, tak tě musím pochválit, má to dost slušnou úroveň. A taky zírám, že ses odhodlal pustit do dabingu. Jenže tam je kámen úrazu. Tvůj adolescentní hlas se vůbec nehodí k třicetiletým postavám ve filmu. Nechci tě od toho odrazovat, ale chtělo by to najít někoho v přibližně stejném věku. Takhle to zní místy dost zábavně :)
Ale ten dabing až zas tak nevadí, jsem rád, že se konečně někdo rozhodl točit film. :)

Edit: Jestli je ještě ta reklamní pauza volná, tak bych měl zájem.
Max
Uživatel

Příspěvekod Lucanus » ned 20. úno 2011 9:06:59 » Re: Versus
Musím dát za pravdu Maxovi... Nápad je to rozhodně dobrý a počin celkově heroický... Jen ten dabing.
Tvůj hlas, pokud to tedy dabuješ ty, tam skutečně moc nesedí.
Ale jinak držím palce a budu se těšit...;)
A aby ti to nebilo líto, můžeš se zrecenzovat v Orlici...:D
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Bydliště: Rozlehlé sály, tonoucí ve tmě hluboko pod Sopečnou pevností

Příspěvekod Stone » ned 20. úno 2011 12:07:33 » Re: Versus
No, hezky popřadě...Trailer je moc dobře sestříhaný, o tom žádná, to se mi líbilo nejvíc společně s hudbou, ta je velmi dobře zvolená a navazuje příjemnou hororovu atmosféru. Ale moc toho o filmu neřekl, což je na jednu stranu dobře, ale zase taky ne...nějaký sled záběrů moc toho neřekli. Teď ten dabing, musím smeknout, že ses k tomu odhodlal, ale jak už řekli kolegové přede mnou, tvůj hlas se k té postavě moc nehodí...navíc, jsem tam rozpoznal jen druhý jiný hlas, ale postav bude ve filmu určitě mluvit víc, tak by to vypadalo dost divně, kdyby dva lidé dabovali 10 postav. :) Ale jinak směle pokračuj, je to dobré.
No, a když už jsem u té reklamy.... :P , asi budé víc zájemců :D
Stone
Uživatel

Příspěvekod Lordan » ned 20. úno 2011 13:08:29 » Re: Versus
Děkuji za první komentáře.
Takže, prvně bych chtěl říct, že jsem rád, že máte zájem o reklamy. Ale musím konstatovat, že vyberu pouze tři zájemce, zatím jste dva, tak je ještě jedno místo. Ale nechci aby jsme dopadli jako na nově. :wink:
Teď k tomu dabingu. Zatím jsem si nepohrál s ekvalizérem, což do filmu snad napravím. Dále bych chtěl podotknout, že samozřejmě dabing není nějak světoborný, ale pořád je to podle mě lepší než bez dabingu. A nemusíte mít strach že by jsme to dabovali ve dvou, věřím že dokážu sehnat dostatek dobrovolníků, i když teď je jen pět zájemců.
Dále musím říct, že o filmu jsem toho vyzradil tak málo záměrně. Chci aby jste byli u filmu příběhěm alespoň trochu překvapeni.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Pivl » ned 20. úno 2011 13:43:12 » Re: Versus
Tak teda když jsem slyšel úvodní dabing, byl jsem úplně zděšen, Normálně mě to vylekalo. Dalk sje msi to znova od začátku abych zjistil, jestli jsem se nepřeslechl a ono vážně. Upřímě z tebe by asi moc dobrý dabér nebyl. Scény sice dobře sestříhané, trailer se neseká, některé scény vypadají i moc dobře, ale to jak je dabuješ, jakoby úplně bez citu pro to, co se zrovna v tom filmu děje. Rozhodně máš odvahu to sem dát, což se cení, protože já když slyším svůj hlas v jakékoliv nahrávce, jsem úplně zděšen. :)

Hudba se mi líbila jen ke konci, přechody v ní byly strašně agresivní. Hromadná bitka, no co na to říct, prostě gothicovská no. Ovšem počin určitě zajímavý, na první počin, je trailer velice podařený, je vidět, že máš za sebou podrobné studování ostatních videí. Rozhodněš budu projek sledovat a těším se na výsledek. :wink:
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod vrabčanda » úte 22. úno 2011 13:32:41 » Re: Versus
Dabing - bomba. Myslím, že pomocí různých programů bys to i upravil do dobré formy nebo alespoň jiné než teď... Škoda, že scénu u farmy jsem neviděl - byla moc tmavá.
Jinak docela dobrý, hudba mi moc nesedí, ale jde to.
A reklamu bych si samosebou přál. :) :wink:
.-.Štýl.-.
vrabčanda
Uživatel

Příspěvekod Fini » úte 22. úno 2011 13:44:11 » Re: Versus
Vypadá to hodně zajímavě :)
Jen kdybys k tomu dabovani měl aspon 1,2 osoby ktere by ti s tim pomohly tak by to nebylo tak.... jednohlasove :D :)
Všechno jednou skončí :]
Jsem ptačí muž! :D
Fini
Uživatel

Příspěvekod Lordan » úte 22. úno 2011 17:21:08 » Re: Versus
Děkuji za nové komentáře.
No, v tom traileru byl jeden hlavní hlas, který jsem vedl já a jeden, který ztvárnil dvě vedlejší postavy, myslím že celkem rozlišně. Ale ve filmu určitě bude víc dabérů. Jak jsem již napsal, tak se pokusím zapojit přirozenou intonaci hlasu + nějaký ten počítačový ekvalizér, snad to pomůže dostatečně.
Pivl: Promiň že jsem tě vylekal, ale jak jsem již napsal, podle mě je to lepší než bez dabingu. Upřímně mě to, že ve všech filmech z gothica chybí dabing docela štve, tak jsem se odhodlal dát dabing hned do prvního traileru. Bylo to trošku uspěchané, v druhém traileru, který by se tu mohl objevit v červnu bych už ten dabing snad pořešil lépe.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod vrabčanda » úte 22. úno 2011 18:11:28 » Re: Versus
lordan píše:Děkuji za nové komentáře.
No, v tom traileru byl jeden hlavní hlas, který jsem vedl já a jeden, který ztvárnil dvě vedlejší postavy, myslím že celkem rozlišně. Ale ve filmu určitě bude víc dabérů. Jak jsem již napsal, tak se pokusím zapojit přirozenou intonaci hlasu + nějaký ten počítačový ekvalizér, snad to pomůže dostatečně.
Pivl: Promiň že jsem tě vylekal, ale jak jsem již napsal, podle mě je to lepší než bez dabingu. Upřímně mě to, že ve všech filmech z gothica chybí dabing docela štve, tak jsem se odhodlal dát dabing hned do prvního traileru. Bylo to trošku uspěchané, v druhém traileru, který by se tu mohl objevit v červnu bych už ten dabing snad pořešil lépe.

Já bych chtěl taky dabing, jen s tím je strašně moc práce... :sad:
.-.Štýl.-.
vrabčanda
Uživatel

Příspěvekod Lordan » úte 22. úno 2011 18:59:41 » Re: Versus
vrabčanda píše:Já bych chtěl taky dabing, jen s tím je strašně moc práce... :sad:

S tím souhlasím a ještě furt je dabing nic oproti pořádnému ozvučení. Pak přidání hudby, no vlastně se všim na filmu je spousta práce.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Pivl » úte 22. úno 2011 20:46:49 » Re: Versus
Upřímě někde hlas dokáže tak zničit atmosféru, až to uvěřitelný neni. ;) (neříkám, že tohle je ten případ. ;) )
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Trelis324 » úte 01. bře 2011 16:31:47 » Re: Versus
Takže Pivl už zdôraznil, že hlas dokáže fakt toho veľa zmeniť. Zrejme si to natáčal podľa vlastného. Mohol si tam radšej dať titulky. Ale samozrejme nič v zlom, ale keď všetko dabinguješ jendným hlasom je to divné. No na prvý videoklip to, ale vyzerá sľubne dúfam, že si nepohoršíš.
Trelis324
Uživatel

Příspěvekod Lordan » úte 01. bře 2011 21:37:42 » Re: Versus
Opět děkuji za komentář, ale všechno jedním hlasem nebylo. V traileru byly dva scela odlišné hlasy. Ale je fakt že mohli být tři (hlavní postava, vypravěč, vedlejší role)
Dabing jak už jsem uvedl bude ve filmu lepší. Respektive co nejlepší půjde, ale zase nejsem kouzelník a lidi okolo třiceti co by do toho šli neznám.
Naposledy upravil Lordan dne sob 27. srp 2011 12:15:03, celkově upraveno 1
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod Fini » stř 02. bře 2011 8:19:05 » Re: Versus
Ja bych ti s tim pomohl ale ja mam na dabovani strašny hlas :D
Všechno jednou skončí :]
Jsem ptačí muž! :D
Fini
Uživatel