Menu

Taken

Diskuse a hodnocení filmů.
Příspěvekod CryCrazy » ned 02. kvě 2010 17:21:15 » Taken
Taken
Film bude rozdělen na tři části(1 je hotová). Každá bude asi 13minut dlouhá. Rozhodně to nebude o tom, jak hrdina zjistil, že musí jít zachránit svět. :wink:

Děj: Hlavní postavou je Wulfgar, který rozhodně neměl lehký život. Před několika lety mu zavraždili ženu. Po neúspěšném pátrájní po jejím vrahovi se rozhodlu ukončit svoji službu u domobrany. Chtěl žít v klidu s jeho dceroou Hildou na farmě u města. Při návratu na farmu ho ale čeká nepříjemné překvapení. Všichni farmáři jsou mrtví a jeho dcera zmizela. Později zjišťuje, že jeho dcera byla unesena. Aby ji mohl záchránit, musí se připojit ke skupině "agentů", kteří jdou po jejích únoscích už delší dobu. Je tak vtažen do série událostí, nečekaných odhalení a konspirací...

Trailer k první části filmu je zde: :arrow:
http://www.megaupload.com/?d=22HHOO32
a zde: :arrow:
http://uloz.to/4709102/taken-pt.1-trailer-1.wmv

První část je zde: :arrow: http://www.megaupload.com/?d=GTD9YDDN :idea:
a tady taky! :arrow: http://uloz.to/4774185/taken-1st.part-done-100-.wmv :!:
- Pokračování určitě bude, ale budete si muset nějakej ten pátek počkat :wink: .
Naposledy upravil CryCrazy dne ned 09. kvě 2010 19:15:22, celkově upraveno 2
CryCrazy
Uživatel

Příspěvekod Stone » ned 02. kvě 2010 17:54:29 » Re: Taken
no,zajimavé :) ...trailer působí zajímavým dojmem,hlavní + je kvalita,tak si myslím na opravdu slušné úrovni a moc se ti to video i při velkém rozlišení neseká.Nápad:je taktéž zajímavý,únos tu ještě myslím nebyl :) i když se spíše trailer zabíral na souboje atp. než na samotný únos (ano,bylo tam sice pár dialogů o tom únosu ale jinak to bylo celé "úplně někde jinde"),ten název a to všechno kolo mi připomnělo film 96 hodin s Liamem Neesnem,shodou okloností se taky jmenuje ang. Taken :) ,i když nevím,proč by to mělo být rozděleno na 3 části,teda,pokud v tom nepůjde o něco většího,pokud ne,bylo by to si myslím zbytečně natahované :wink: ...jo a hudba v traileru působí trochu "divně" začíná tak celkem "jemně" a v druhé části traileru je z toho skoro nový Souboj titánů (kdo neví,podívejte se na jeho 1. trailer).Jinak se to zdá být povedené,je vidět,že alespon někdo z diváků to taky zkouší (filmovat) :)
Stone
Uživatel

Příspěvekod Reinmar » ned 02. kvě 2010 18:19:33 » Re: Taken
Souhlasím se Stonem, ale mám jednu otázku: Co měla znamenat ta scéna ze zaklínače? Kostky jsou vrženy?
Reinmar
Uživatel

Příspěvekod Pivl » ned 02. kvě 2010 18:26:20 » Re: Taken
Tak mě se trailer také celkem líbil. Tak to vezmu trochu porobněji:

Hudba: Volba perfektní, ale ten přechod mezi těma dvěma písněma?
Ooouu to zatraceně bolí do uší, vůbec se k sobě nehodí, ten přechod
jsi mohl lépe udělat. Jinak k výběru nemám žádné výtky, ta první byla
obvzlášť moc hezká.

Střih:
Mohl jsi si víc pohrát s přechody, těch tam k vidění moc extra super
nebylo. Titulky jsou bez problémů, tam jsem chybu neviděl. Trošičku bych to
jen lépe uspořádal, protože, aby uprostěř písničky najednou vlítl název CryCrazy
a Nomad, to mě moc nepotěšilo. :) Celekm to ale hezky sedlo k hudbě

Příběh: No vypadá to na poměrně hezky promyšlený nápad a já osobně kromě
toho, že stejně jako v mém filmu umře hlavního hrdiny žena nic nemám. :) Moc se mi
líbily nekteré momentky jako například ta jak se baví u toho ohně je moc hezká, ale
ikdyž jsem psal, že se trailer docela líbil, myslím, že se dal spracovat o něco líp. :)

No teda vůbec nechápu co jste tím Zaklínačem mysleli, ale já bych to okamžitě smazal...
Jako kostky v Gothicu možná, ale é vystřižené ze Zaklínače se statistikama zdraví. :)

Každopádně já tu 7.5. budu a budu na tu první část čekat a proti třem částem rozhodně nic nemám. Alespoň bude hezká trilogie, jako u LOTR :)
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Max » ned 02. kvě 2010 18:39:02 » Re: Taken
Prvně co musím pochválit je hudba. Tedy, první polovina... Jede krásná melodicá hudba a najednou "sek" a je tam takový hardcore.

Dále se mi líbily akční scénky z traileru, umíš je pěkně uspořádat.

Jenže se mi vůbec nelíbí ty kostky očividně z jiné hry, to mi tam vůbec nesedí.

Celkově se mi trailer až na těch pár chybek líbil, film určitě zkouknu a řeknu ti to, co všem ostatním. Hlavně to dokonči.
Max
Uživatel

Příspěvekod CryCrazy » ned 02. kvě 2010 19:08:09 » Re: Taken
Trailer sem dělal narychlo, protože další čas na filmování budu mít až ve čtvrtek a ještě musím trochu zapracovat na filmu, tedy na první časti. A ještě taková poznámka- Pokaždé, když nějaká postava mluví, tak se jí hýbou čelisti :wink:
CryCrazy
Uživatel

Příspěvekod Pivl » ned 02. kvě 2010 19:11:45 » Re: Taken
CryCrazy píše: A ještě taková poznámka- Pokaždé, když nějaká postava mluví, tak se jí hýbou čelisti :wink:

To je ale normální ne? :lol:
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Stone » ned 02. kvě 2010 19:21:32 » Re: Taken
asi myslí to,že se mu hýbou i poté,co dialog skončí,protože to občas dělá i mě :) ,no hold potom si tu postavu nachetuju znova :)
Stone
Uživatel

Příspěvekod Gorn » ned 02. kvě 2010 20:07:11 » Re: Taken
No trailer vyzerá pekne :wink: a dúfam že i film bude pekný a hlavne zaujímavý :) tak držím palce a teším sa na 1.časť a snaž sa ju urobiť čo najlepšie a urobí to dobrý dojem a tak si skôr pozrú aj tie ďalšie :wink: tak neposer to ako ja niekedy :lol:
Gorn
Uživatel

Příspěvekod CryCrazy » ned 02. kvě 2010 21:43:56 » Re: Taken
Pivl píše:
CryCrazy píše: A ještě taková poznámka- Pokaždé, když nějaká postava mluví, tak se jí hýbou čelisti :wink:

To je ale normální ne? :lol:

Právě, že v mnoha filmech co sem viděl byl dycky záběr na postavu, která jenom stojí a k tomu titulky jakože mluví, což mi docela vadí. Hrozně to zjednodušuje natáčení a vypadá to hrozně. Tak abyste věděli, že v Takenu to takhle není.
Jo a Stone správně podotkl film 96 hodin(eng.Taken). Podle toho jsem to pojmenoval a taky ten nápad pochází z toho filmu. V tomhle filmu ale půjde o víc, než jen záchranu unesené dcery.
CryCrazy
Uživatel

Příspěvekod Stone » pon 03. kvě 2010 8:12:24 » Re: Taken
Právě, že v mnoha filmech co sem viděl byl dycky záběr na postavu, která jenom stojí a k tomu titulky jakože mluví, což mi docela vadí. Hrozně to zjednodušuje natáčení a vypadá to hrozně.

jestli myslíš že jenom stojí a ústa se mu nehýbou tak to ano,o vypadá hrozně a já sám jsem to používal ( :oops: ) ale ted jsem přišel na cheat "Play faceani viseme" a postava začne jakoby mluvit (tzn. pohybovat ústami),hodí se to hlavně na ty postavy,které mají (když s nimi chcete dělat dialog) jen dvě (a třeba jen krátké) věty,proto jsem začal používat tohle (však to brzy uvidítě v mém novém projektu :) )
Stone
Uživatel

Příspěvekod Pivl » pon 03. kvě 2010 20:25:26 » Re: Taken
Ono je to sice hezké, ale bez gest, já se spíše věnuji stylu kdy se přidáají i gesta. :)
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Maximus » stř 05. kvě 2010 14:33:18 » Re: Taken
Tak jsem zkoukl trailer.

+akční část je dost povedená
+líbí se mi hudba
+dobrý nápad

-kostky
-přechod mezi prvním (skvělým) songem a druhým (taky super :D ) songem.

Já chválím, rozhodně si počkám na první (a další) část. :)
Obrázek
Maximus
Uživatel

Příspěvekod CryCrazy » pát 07. kvě 2010 16:49:07 » Re: Taken
Už je to nahoře. Dal jsem to jenom na Megaupload, protože na uloz.to to nešlo. Minut to má teda jenom deset, protože sem zkrátil začátek, aby to mělo rychlý spád děje. Možná, že se vám bude zdát moc rychlý, ale aspoň se nebudete ze začátku nudit(doufám).
CryCrazy
Uživatel

Příspěvekod Pivl » pát 07. kvě 2010 21:09:58 » Re: Taken
Kde to vázne? :)
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Další