Menu

Sběratelství

Přišli jste na nějaký fígl nebo bug? Pochlubte se.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Gotrek-z-Agary » pát 15. říj 2010 1:33:17 » Sběratelství
Kousky do sběratelských sbírek se objeví až poté, co si o nich přečtete v patřičných svitcích.
SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
Žnec nenávisti + Sošky lorda Dominika - na stole mága v Hospodě u rozťaté panny
Zapomenuté hroby - v zavřeném dole při sbírání hřibů železňáků pro hospodskou
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.

Takže pokud se vám stane (stejně jako mě), že
SPOILER:
vyhrabete hrob na pláži pod zbořenou hláskou, kde je Lorn před přečtením patřičného svitku. Vraťte se na stejné místo znovu, hrob bude znovu "aktivní" a bude v něm kousek skládačky
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.
Gotrek-z-Agary
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » pát 15. říj 2010 8:05:42 » Re: Sběratelství
No až to budu hrát příště, tak budu muset zkoumat důkladněji, protože mám teď sice už 11 hrobů, ale určitě jsem jich ještě jednou tolik někde nenašel. Sošek mám snad osm, no a relikvií a beliarových artefaktů, to je škoda mluvit. Ty beliarovy artefakty nikde vůbec nejsou...
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Gotrek-z-Agary » pát 15. říj 2010 9:44:14 » Re: Sběratelství
Ještě pořád jsem v Jižním Stewarku
SPOILER:
právě jsem akorát vyřídil bandity na mostě
a zatím mám 1x relikvii 3x úlomek runy 1x beliaruv artefakt, ale zatím žádnou sošku.
První a zatím jedinný beliaruv artefakt jsem našel
SPOILER:
na skalce, přímo vlevo nad pláží, kde tě vysadil Diego po příjezdu z Feshyru
Gotrek-z-Agary
Uživatel

Příspěvekod janbal5 » pát 15. říj 2010 9:49:42 » Re: Sběratelství
Ještě jsem zdaleka neopustil Stewark a mám 3xInnose,5xBeliara,5xHroby,ale určitě jsem něco přehlédl,měl jsem si kreslit mapku,teď už přesně nevím,kde co bylo :-(
Jinak tento moment ve hře se jim povedl,alespoň mne to šmejdění hodně baví.
i7-870 3,2GHz,HD 5870 1GB,4GB RAM/1600 MHz,Win 7
janbal5
Patty's uncle

Příspěvekod El Kamil » pát 15. říj 2010 10:54:12 » Re: Sběratelství
Jo no, na druhou stranu musíš prolézt fakt každej metr čtvereční, abys měl jistotu, žes něco nepřehlédl :) ... kterou stejně nemáš ... :) Nicméně jsem zvědavý, co bude za odměnu za innosovy sošky, protože ta jako jediná není u těch sběratelských úkolů uvedena ...
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Gotrek-z-Agary » pát 15. říj 2010 11:37:57 » Re: Sběratelství
Takže jsem prolezl Jižní Stewark tak 3x...
a zatím mám následující skore: 1x soška; 1x beliar; 2x artefakt a 4x (nebo 5x teď nevím přesně) runu.
Fakt to člověk prolízá skoro po čtyřech... :D
Gotrek-z-Agary
Uživatel

Příspěvekod Wercingetorix » pát 15. říj 2010 13:21:36 » Re: Sběratelství
Tam je napsáno, že kdo je získá všechny, stane se z něj někdo s velkou mocí u těch sošek :)
Tak jsem zvědav.
Wercingetorix
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » pát 15. říj 2010 13:22:14 » Re: Sběratelství
No tipl bych to na nějaké innosovo požehnání, které ti zvýší staty... ale nevím no :)
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Ozzous » pát 15. říj 2010 13:24:10 » Re: Sběratelství
Za něco je roucho vodního mága a za něco mrazivá runa. Na další si nevzpomínám. Takže vždy dostaneš jen nějaký předmět. (domnívám se tedy)
Táta říká synovi: "Tak chlapče, už je ti 15, je na čase, abychom si trochu popovídali o sexu?"
Syn: "Tak fajn, tati, co chceš vědět?"
Ozzous
Trvalý ban

Příspěvekod janbal5 » pát 15. říj 2010 15:12:54 » Re: Sběratelství
Tak při opouštění Stewarku mám ode všeho po pěti kouscích,artefakt jen jeden,ale ještě jsem nebyl v té jeskyni u Ogtarovy farmy,nevím jak se tam dostat,už jsem to psal do zákysů.
Ale posbírat alespoň celou jednu sadu bez nějaké mapky bude fakt síla.

EDIT : Ozzous - ne mrazivá runa,ale runa zemětřesení,což by mohl být nářez :D !
janbal5
Patty's uncle

Příspěvekod Gotrek-z-Agary » sob 16. říj 2010 0:12:36 » Re: Sběratelství
Odcházím do Stříbrovodska...
aktuální stav: 5x beliar + 5x artefakt + 8x runa + 4x soška.

Oproti Janbal5 jsem někde přehlédl Innosovu sošku, ale mám víc částí runy a artefaktů. A v tom jeskynním systému, který se táhne od severovýchodních hor přes Ogtarovu farmu až k městu jsem taky nebyl.
Gotrek-z-Agary
Uživatel

Příspěvekod janbal5 » sob 16. říj 2010 6:49:01 » Re: Sběratelství
Gotrek-z-Agary píše:Odcházím do Stříbrovodska...
aktuální stav: 5x beliar + 5x artefakt + 8x runa + 4x soška.

Oproti Janbal5 jsem někde přehlédl Innosovu sošku, ale mám víc částí runy a artefaktů. A v tom jeskynním systému, který se táhne od severovýchodních hor přes Ogtarovu farmu až k městu jsem taky nebyl.

Teda a to jsem prolezl fakt snad každý metr čtvereční.No,snad se brzy objeví na netu nějaká mapka.Jinak tip,jedna soška byla myslím zašitá v patře Ogtarovy farmy.
janbal5
Patty's uncle

Příspěvekod El Kamil » sob 16. říj 2010 7:50:59 » Re: Sběratelství
No mapku určitě brzo vydají němci, já si sice screenuju místa nalezení těch artefaktů, ale mám jich vážně málo :)... Jinak co je fajn, že až budete v Thorniaře, tak se vám zpřístupní cesta do Krvavého údolí (z Thorniary), takže nebudete muset obcházet celý ostrov... což případné dohledání zapomenutých artefaktů atp dost ulehčí...
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod janbal5 » sob 16. říj 2010 7:59:40 » Re: Sběratelství
El Kamil píše:No mapku určitě brzo vydají němci, já si sice screenuju místa nalezení těch artefaktů, ale mám jich vážně málo :)... Jinak co je fajn, že až budete v Thorniaře, tak se vám zpřístupní cesta do Krvavého údolí (z Thorniary), takže nebudete muset obcházet celý ostrov... což případné dohledání zapomenutých artefaktů atp dost ulehčí...

Tak pak dej pls echo,až bude mapka na světě.Ta runa je fakt mrazivá,trochu jsem to popletl,tak srry.

Jinak s těmi artefakty mne to štve,už mám dva,ale kde jsou ty ostatní !??! :roll:
janbal5
Patty's uncle

Příspěvekod marduk » sob 16. říj 2010 12:39:05 » Re: Sběratelství
kde ste nasli quest na zbieranie sosiek beliara a innosa?
ja mam len artefakty a rozbitu runu, a to som uz za pevnostou
marduk
Uživatel

Další