Menu

Cheaty - demo

Přišli jste na nějaký fígl nebo bug? Pochlubte se.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod El Kamil » ned 03. říj 2010 18:07:41 » Re: Cheaty - demo
Díky za poznámky, to s tou aktivací tam doplním později, teď už nemám čas... a to s tou kombinací tam je...

Pokud v daném bloku Input uvedete více položek key code, můžete nastavit aktivaci dané akce na kombinaci daných kláves. Níže naleznete popis jednotlivých akcí a také přehled kódů kláves.

Doufám, že jsem to pochopil správně...
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Milhaus » ned 03. říj 2010 18:08:57 » Re: Cheaty - demo
aha, tak toho jsem si nevšiml. :)
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Milhaus » ned 03. říj 2010 23:27:30 » Re: Cheaty - demo
tak jsem to trochu zkoušel, ale většina věcí zřejmě nefunguje.

show extra glow - přepne hru do jakéhosi modrého filtru. Nevím, k čemu to je dobré
show particles - zapne textový ukazatel, který informuje o různých particle efektech. Pro normálního člověka k ničemu
show ssao - zapne hru do bíločerného filtru
show weather - ukazuje textové informace o počasí
fov correction - zřejmě koriguje nastavení kamery, která se mění při volném pohybu nebo při teleportu otáčením myši. Vlastně pomocí myši jde zvyšovat snižovat širokoúhlost kamery, nebo jí dokonce úplně převrátit. Todle by to mělo nějak korigovat, nicméně fungovalo to jaksi podivně (myslel jsem, že by to mohlo vrátit zpět na původní hodnoty ale to to nedělá).
drop all items - odhodí zbraň a nejspíše i brnění, které má hrdina na sobě (prakticky asi vysleče hrdinu).
Lock target - tato věc zamče kameru na zamířený objekt. Je to funkce nejspíše pro konzole. Po zamčení pak nelze hýbat kamerou pomocí myši a hrdina obíhá kolem nepřítele. (ta další nastavení, jako Lock next/previous target mi nefungovala)
capture video - po zapnutí začne ukládat do složky hry a do složky ScreenShot (v ni vytvoří ještě jednu složku) screeny ve formátu BMP. Každý screen má něco kolem 6MB (u mě). V podstatě by se z těchto screenů pak dalo udělat video, jelikož hra je ukládá opravdu hodně často. Současně s tím se ale začne neuvěřitelně klesat (spadlo mi FPS na nějakých 13).
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Easyman » pon 04. říj 2010 7:22:37 » Re: Cheaty - demo
Taky se přidám se svými poznatky :)

drop all items - odhodíte všechny věci které máte viditelně na sobě nebo je držíte v rukách (kromě brnění to vám zůstane)

drop hold items - odhodíte pouze ty věci které právě držíte v rukách

show ssao - (screen space ambient occlusion) ukáže simulaci realistického stínování na povrchu objektů v závislosti na množství a směru světla, použitém materiálu atd.

weather 1-9 - aktivuje několik druhů počasí (1-jasno, 2-zataženo, 3-déšť, 4-bouře, 5-mlha a větrno, 6-mlha a bezvětří, u 7-9 jsem si nevšiml žádné změny)
Easyman
Uživatel

Příspěvekod Bezmenni hrdina » pon 18. říj 2010 16:55:59 » Re: Cheaty - demo
Nejaký cheat na goldy by nebol :D?
Bezmenni hrdina
Uživatel

Příspěvekod Jémák » pon 18. říj 2010 19:12:28 » Re: Cheaty - demo
to asi ne Time :P
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod mikiscz » úte 19. říj 2010 12:20:56 » Re: Cheaty - demo
1. hele neda se nejak vypnout uplne pocasi ( jako ze by bylo jen slunečno )?? ... jako to pocasi je jinak super, pekne udelane atd. ale prsí dost casto. nekdy si pripadam jak v realu, zacne ve hre prset a ja zacnu nadavat ( ku... zase prsi )jako by sem tam byl sam a prselo na me :-) :-) :-)

2. když zastavim cas, co vsechno to ovlivni?
mikiscz
Nováček

Příspěvekod Pivl » sob 23. říj 2010 16:36:21 » Re: Cheaty - demo
Chtěl bych se zeptat... Lze i otáčet kamerou? Zkoušel sjem všechny tlačítka a stejně mě to pořád hází do té samé polohy.
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Easyman » sob 23. říj 2010 16:51:47 » Re: Cheaty - demo
Můžeš to trochu upřesnit? Myslíš když uvolníš kameru, tak kolem vertikální osy, nebo jak?
Easyman
Uživatel

Příspěvekod Pivl » sob 23. říj 2010 17:16:43 » Re: Cheaty - demo
Prostě otočit, lze s ní jen hýbat doleva a doprava (úkroky) a nebo dopředu a dozadu. (tedy alespoň mě)
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Easyman » sob 23. říj 2010 17:27:08 » Re: Cheaty - demo
Při uvolnění kamery s ní můžeš otáčet pomocí myši když podržíš pravé tlačítko. Jinak při posunu kamery a stisknutém Shift se pohyb zrychlí, a při stisknutém Ctrl se naopak zpomalí. A přes kolečko na myši se dá měnit ohnisko "objektivu" kamery.
Easyman
Uživatel

Příspěvekod Pivl » sob 23. říj 2010 17:46:55 » Re: Cheaty - demo
Díky moc... Chtělo by to všechno sepsat do jednoho příspěvku, ať se to nemusí hledat a ušetří to zbytečné dotazy. :wink:
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Frosch » sob 23. říj 2010 17:53:42 » Re: Cheaty - demo
Jinak jsem se pomocí teleportu dostal uplně náhodou do jinak nepřístupné oblasti, kde jsou obchodníci, kteří prodávaj uplně všechny věci za zlato.. včetně Innosova hněvu :)
Nevím, jestli to tu už je, ale pro jistotu to sem dám.
--click--
Frosch
Nováček

Příspěvekod Easyman » sob 23. říj 2010 18:12:21 » Re: Cheaty - demo
Frosch píše:Jinak jsem se pomocí teleportu dostal uplně náhodou do jinak nepřístupné oblasti, kde jsou obchodníci, kteří prodávaj uplně všechny věci za zlato.. včetně Innosova hněvu :)
Nevím, jestli to tu už je, ale pro jistotu to sem dám.
--click--

Asi máš na mysli tohle:

http://forum.gothicz.net/viewtopic.php?f=14&t=11391&start=90#p326905

Jsou tam tři obchodníci, jeden má asi 80 všemožných receptů, druhý nějaké zajímavé zbraně a třetí několik různých zbrojí a amulety.
Easyman
Uživatel

Příspěvekod Easyman » sob 23. říj 2010 18:16:01 » Re: Cheaty - demo
Pivl píše:Díky moc... Chtělo by to všechno sepsat do jednoho příspěvku, ať se to nemusí hledat a ušetří to zbytečné dotazy. :wink:

El Kamil to určitě časem všechno zpracuje a hodí na web. :wink:
Easyman
Uživatel

PředchozíDalší