Menu

Tipy na kvalitní poklady či předměty

Přišli jste na nějaký fígl nebo bug? Pochlubte se.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Mithos » stř 20. říj 2010 10:53:44 » Re: Tipy na kvalitní poklady či předměty
Ta je myslim ta, kterou najdeš v dole ne? Tu dáš při jednom questu tomu rybáři za nohu, kterou dáš Murdře.
Obrázek
Mithos
Uživatel

Příspěvekod Wercingetorix » stř 20. říj 2010 11:33:53 » Re: Tipy na kvalitní poklady či předměty
Jo už vim, zjitil jsem to podle novýho návodu co je na webu.
Wercingetorix
Uživatel

Příspěvekod Gothic-man » pon 25. říj 2010 6:45:11 » Re: Tipy na kvalitní poklady či předměty
Zdarec našel jsem v Diegově domě v Thorniaře asi ve třech truhlích skvělý brnění a dobrou helmu já vím že to není nějakej skvělej fígl ale mě to brnění celkem proti tem zombíkům pomohlo :D
Gothic-man
Nováček

Příspěvekod slava » úte 11. led 2011 18:18:19 » Re: Tipy na kvalitní poklady či předměty
yesstory píše:
Janp píše:A kde je nenapíšeš?

muzes si ho vyrobit, kdyz se dostanes ke kovarne (zhruba 3/4 hry). muzes si tam vyrobit zbran jakou chces (podle toho co hrajes za styl), takze inosuv hnev (jak j to hezky cesky ;D) je pro magy. ale nejlepsi neni, protoze pak muzes dalsim receptem ten mec vylepsit na probuzeny inosuv hnev a ten pak stoji teprve za to. nevyhodou je ovsem, ze je obourucni, takze nemuzes mit stit, ktery by ti daval dalsi bonusy do sily magie napr.

to je za tou mistnosti s demonama? jak tam je naky to divine hammer? mne tam nic kovat neslo :/ obecne mne zadna kovadlina nefunguje...
You say T-Pain-I say Kiss
You say Pink-I say Iron Maiden
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
92% of teenagers have turned to Hip Hop and Pop.If you are part of the 8% that still listen to real music
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!!
slava
Uživatel

Příspěvekod slava » úte 11. led 2011 18:23:36 » Re: Tipy na kvalitní poklady či předměty
Wercingetorix píše:Tak já jsem tu kostru našel už minule a klíč mi zůstal, tedka aspon vim od čeho je. Ještě se tam v té oblasti da najít nějaká schránka, mám v jí ukolovejch předmětech, ale nevim k jakýmu ukolu je, minule mě taky zůstala do konce hry.

neni to money box? schranka s penezi? tu bys vyuzil, pokud by ses rozhodl pomoci ne Murde, ale to typkovi, kterymu si donesl tu drevenou nohu... pak by nasledoval ukol, kde tuto skrinku das rybarum na opravu lodi )koupeni novych)
92% of teenagers have turned to Hip Hop and Pop.If you are part of the 8% that still listen to real music
slava
Uživatel

Příspěvekod Uzriel » stř 12. led 2011 12:46:15 » Re: Tipy na kvalitní poklady či předměty
to je za tou mistnosti s demonama? jak tam je naky to divine hammer? mne tam nic kovat neslo :/ obecne mne zadna kovadlina nefunguje...

No kovadliny jako takové jsou k ničemu, akorát stačí dát "c" v původním nastavení je to tak, a pak už si jen můžeš vybrat co chceš vyrobit. A ta místost je hodně důležitá, neboť tam máš spoutu rud a hlavně myslím, esenci, která je potřebná na výborbu těchto suprových věcí.
Obrázek
Uzriel
Uživatel

Příspěvekod slava » stř 12. led 2011 15:46:19 » Re: Tipy na kvalitní poklady či předměty
jo tak to sem vse pobral, takze si to vklidu vykovu jinde :)
slava
Uživatel

Příspěvekod Uzriel » pát 14. led 2011 12:04:46 » Re: Tipy na kvalitní poklady či předměty
Jasný, kvat můžeš kdekoliv, stačí prsotě jen dát nabídku na kování, mít ingredience, recety a je to :)
Obrázek
Uzriel
Uživatel

Příspěvekod slava » ned 30. led 2011 17:08:19 » Re: Tipy na kvalitní poklady či předměty
Tak mam pro vas tip na jednu truhlicku v jungli...
pokud jste si vsimli, tak v jungli je nekolik skretich taboru (taborist), ktere sami o sobe maji pomerne kvalitni predmety v truhlach, je zde, ale jeste jedna tajna truhla, ve ktere se nachazi nekolik uzitecnych veci + (myslim, ze to je) elixir, ktery potrebujete k ukovani nejake specialni zbrane

tato truhla je na skalce nedaleko vraku lodi, kde byl nepravý Innosův kněz (u pobrezi s nemrtvými)
viz. ss

Kód: Vybrat vše
http://www.stooorage.com/show/685/1739483_arcania.jpg

Obrázek
slava
Uživatel

Příspěvekod sharkmage97 » pon 09. led 2012 16:24:54 » Re: Tipy na kvalitní poklady či předměty
Atris píše:Obrázek
v monastery u mnichu na skale, v knihovne je tam svicen, kdyz se s nim pohne tak za nim je dalsi mistnost a tam je zamkcena truhla s timhle mecem, btw. s timhle fakt zivot nedochazi a usetri se potiony :)

Hledal jsem tu chodbu ale nenašel. :?: Prosím připiš ,který svícen a jak s ním mám pohnout. Nejlepší by bylo přiložení screenshotu. Děkuji
sharkmage97
Nováček

Předchozí