Menu

Všeobecné dotazy k Arcanii

Nemůžete se ve hře někam dostat? Zde Vám poradíme.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Snupy » pát 17. srp 2012 17:09:53 » Re: Všeobecné dotazy k Arcanii
Jo a při instalaci mi tohle napsalo. Mám to vložit do té složky, kde je ten gothic, ne? Nemám náhodou všechno smazat a ten patch tam poté vložit?
Naposledy upravil Snupy dne pát 17. srp 2012 17:12:04, celkově upraveno 1
Snupy
Uživatel

Příspěvekod Jémák » pát 17. srp 2012 17:11:16 » Re: Všeobecné dotazy k Arcanii
musíš zkontrolovat přesnou cestu k souboru Arcania.exe - když ji tam pak v tom instalátoru zadáš správně, mělo by to fungovat :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Snupy » pát 17. srp 2012 17:40:16 » Re: Všeobecné dotazy k Arcanii
Tak to nemám tucha, kde by to mohlo být. Jdu do složky, kde mám Arcanii, mno tam ten .exe soubor je. Jakmile spustím patch, jdu do té složky, ale tam ten .exe soubor není.. A s tím deštěm to bude normální?

edit: vyřešeno, díky moc, Jemáku :!: :)
Snupy
Uživatel

Předchozí