Menu

Jak vypnout stíny?

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod JeffreeCombs » čtv 01. led 2015 13:08:46 » Jak vypnout stíny?
Zdravím Vás,
rozhodl jsem se znovu rozehrát Arcanii, ale i když splnuju o něco víc, než min. požadavky, tak se mi to nějak seká, prostě to nejede plynule.. Je mi jasné, že je to kvůli stínům, protože i u Risen3 se mi po vypnutí stínů z low, zvýší fps o 8-10. Jenže v nastavení to vypnout nejde, jde to jen snížit. Nevěděl by prosím někdo, jak ty stíny vypnout uplně? Klidně i nějaký patch, ale aby mi to šlo na českou verzi :)
Předem děkuju! :)
JeffreeCombs
Uživatel
 
Příspěvky: 56
Registrován: čtv 28. bře 2013 16:25:39
Bydliště: Brno

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé