Menu

Nvidia + porada

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Dolero » pon 11. lis 2013 18:37:53 » Nvidia + porada
Chtěl bych se zeptat, jestli je důležité při instalaci dávat instlovat PhysX ---> vždycky když ho dám instalovat tak se mi tam ukáže po potvrzení jenom "text" a instalace neprobíhá... Můžu jej i v pohodě vypnout... Dále bych pak chtěl poradit, kde mám vypnout ten autopatch.... PS: na stránkách vám nefunguje odkaz na patch od Comgadu...
Valašská trojka: já, ona, slivovica
https://i.gyazo.com/a6feb9c25f92cbac313 ... 99e609.gif
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Jémák » pon 11. lis 2013 18:51:08 » Re: Nvidia + porada
ten PhysX je lepší nainstalovat, ale můžeš i využít jejich web, tedy pokud nemáš nainstalovanou nejnovější verzi - PhysX se instaluje přímo s nejnovějším ovladačem grafiky, takže můžeš zamáznout dvě věci najednou..

co se týče toho autoupdatu (vypnutí fungovalo přes storno při před stahováním, pokud byl patch nainstalován, autoupdate se už nezpouštěl) - dříve byl hodně pomalý, jelikož mnoho hráčů z jejich stránek stahovalo - dnes to bude asi o něco lepší, momentálně nemám přehled, jak dlouho stáhnout ty patche trvá. Pokud se ti to bude stahovat pomalu, můžeš využít jiné zdroje - třeba odkazy zde v technické sekci..

ten odkaz samozřejmě opravím..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Dolero » úte 12. lis 2013 19:53:06 » Re: Nvidia + porada
Jémák píše:ten PhysX je lepší nainstalovat, ale můžeš i využít jejich web, tedy pokud nemáš nainstalovanou nejnovější verzi - PhysX se instaluje přímo s nejnovějším ovladačem grafiky, takže můžeš zamáznout dvě věci najednou..

Je problém, že když zapn instalačku PhysX tak se to už nerozjede, přitom ji můžu v pohodě stornovat.... ---> Mě spíše zajímá, jestli to bude mít vliv na efekty apod. ... Např. v Mafii II když ste vypli PhysX tak se nikde neobjevovaly např. ustřelené věci, pláště se nepohybovaly atd...
Valašská trojka: já, ona, slivovica
https://i.gyazo.com/a6feb9c25f92cbac313 ... 99e609.gif
Dolero
Uživatel