Menu

Problém s načtením hry

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Maty » úte 12. čer 2012 21:53:45 » Problém s načtením hry
Zdravím,

Mám jeden zásadní problém s načtením hry.

Nainstaloval jsem Arcanii. V průběhu instalace jsem neměl žádné problémy a spustil taky v pohodě. Problém nastane když chci začít hru. Objeví se pozadí a hra se načítá. Ale to je tak vše. Ve hře je slyšet pozadí, dokonce konverzace, můžu tasit zbraň atp., ale pořád vidim jen načítací obrazovku. Zkoušel jsem hru několikrát přeinstalovat, přepatchovat. Nic nepomáhá. Ani na netu jsem se ničeho nedopídil.

Původně jsem myslel že je chyba ve hře, ale po stažení dema se objevil stejný problém. A vůbec mě nenapadá v čem by mohla být chyba. Tak bych byl moc vděčný za rady jak to zprovoznit.

Předem díky za opovědi
Maty
Nováček

Příspěvekod Jémák » stř 13. čer 2012 5:34:55 » Re: Problém s načtením hry
pokud máš takovou sestavu, na které by to dle požadavků mělo jít, zkus přeinstalovat ten zbytek - viewtopic.php?p=317478#p317478

také se občas stane, že pomůže až kompletní reinstal windowsů, to je ale až ale konečné řešení, před tím bych zkusil ty Directy atd - ty jsou pro hru také hodně důležité..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Maty » stř 13. čer 2012 8:22:59 » Re: Problém s načtením hry
Ovladače mám nejnovější, zkoušel jsem je i tak přeinstalovat a nic. Minimální požadavky splňuju, co se týče HW.

No a přeinstalovat windows se mi moc nechce...
Maty
Nováček

Příspěvekod Jémák » stř 13. čer 2012 8:42:14 » Re: Problém s načtením hry
nejenom ovladač grafiky, také Direct, PhysX a i C++ :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Maty » stř 13. čer 2012 8:52:43 » Re: Problém s načtením hry
No jasný :] Přeinstalovat jsem všechny 4
Maty
Nováček

Příspěvekod Jémák » stř 13. čer 2012 10:46:25 » Re: Problém s načtením hry
nevím no, to mě nic moc nenapadá - máš hru stáhlou anebo originál?
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Maty » stř 13. čer 2012 11:00:06 » Re: Problém s načtením hry
No řekněme, že můj originál to není. Každopádně ve hře chyba nebude, jak jsem psal výš stejnej problém mám i s demoverzí
Maty
Nováček

Příspěvekod Vany » sob 29. zář 2012 3:38:53 » Re: Problém s načtením hry
jj, to jsem zrovna vyřešil - taková pitomost, ale nikde se to nepíše - je potřeba mít instalované ovladače QuickTime, stačí QuickTime Alternative a ke zvuku se ejhle přidá i obraz;-)
Vany
Nováček