Menu

Arcania Xbox ukládání

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Kasha » stř 24. srp 2011 9:22:23 » Arcania Xbox ukládání
Ahoj všichni, mám takový menší problém. Začal jsem včera hrát Gothic 4 Arcania na xboxu, vše běží jak má, ukládání šlo až do jisté chvíle bez problémů. Až při plnění questu Two Kegs of Mead. Po přinesení dvou úkolových předmětů pro Murdru se mi hra uloží. Normálně jí načtu ale při dalším hraní nikde nevidím nové uložené pozice. Hra sice sama napíše že se ukládá v určitých částech, dokonce jí zkouším uložit i samostatně, ale při dalším spuštění se objevím znovu v hostinci u Murdry a musím vše dělat znovu, nevíte co s tím?
Kasha
Nováček