Menu

Finální patch k Arcanii [Download zde] + Ostatní Patche

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
***

Finální patch pro CZ verzi Arcanie

***


Comgad píše:Nový patch, který ze hry Arcania: Gothic 4 odstraňuje nutnost online aktivace, najdete ode dneška na záznamové kartě hry na našich stránkách. Patch je určen pro českou verzi hry.
-----
Ostatní patche pro Arcanii: Gothic 4:

Hotfix:

Stahujte zde (227 MB)

Comgad píše:Oficiální hotfix pro CZ verzi hry Arcania: Gothic 4 je na výše uvedeném odkazu. Máte-li staženou polskou verzi, není česká již zapotřebí. Pokud jste zkoušeli anglický patch, musíte si nainstalovat tuto CZ verzi.

Jak instalovat:

1. Nainstalujte hru (pokud máte již hru nainstalovanou starou odinstalujte, všechny zbytky odstraňte, pročištěte Ccleanerem)
2. Po dokončení instalace najede auto update - zrušte jej ( čistě z časového hlediska - stahování přes tento update trvá)
3. Aktivujte hru ( kód máte napsaný na zadní straně manuálu - zadejte včetně pomlček)
4. Po aktivaci spusťte patch (stáhlý z výše uvedeného odkazu) a nainstalujte..
5. Vše by nyní fungovat..***

Druhý oficiální patch pro CZ verzi Arcanie

***


Včerejším dnem byl uvolněn další oficiální patch hry Arcania opravující některé herní bugy a zvyšující výkon u určitých herních sestav. Pro stažení a instalaci by se vám měl tento patch objevit v autoupdatu, který vyskočí při spuštění hry. Pokud tomu tak není (anebo jste omylem patch stornovali) použijte některý z níže uvedených odkazů.
anebo----

Diskuzi a případné dotazy směřujte sem.
Uživatelský avatar
Jémák
Crysis fighter no. 1
 
Příspěvky: 7731
Registrován: sob 01. zář 2007 8:29:11

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron