Menu

Náhlá nemožnost pokračování ve hře

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod rumar » ned 20. úno 2011 11:07:21 » Náhlá nemožnost pokračování ve hře
Hraji Arcania - Gothic 4 po čase a vítězném boji na pláži s nemrtvými piráty když jsem hru uložil a chtěl druhý den pokračovat hra nabíhá až do místa zvolení možnosti POKRAČOVAt nebo nějaké jiné volby v roletě jako je Nová hra atd. V tomto místě se hra zasekne a nenačte nic . Musím pak zvolit ukončení přes trojhmat CTRL,Alt, Del a končím. Oběví se hláška Arcanie přestal pracovat a je vymalováno.Poradí někdo ??
rumar
Nováček

Příspěvekod Watty Watts » ned 20. úno 2011 12:44:11 » Re: Náhlá nemožnost pokračování ve hře
Zkus zálohovat save a přeinstalovat.
There is only one way to come into this world but so many ways to leave.
Watty Watts
Uživatel

Příspěvekod rumar » ned 20. úno 2011 15:39:15 » Re: Náhlá nemožnost pokračování ve hře
Díky udělal jsem a opět jsem skončil v tabulce Nová hra a hra se nespusstí jen hraje hudba nic víc
rumar
Nováček

Příspěvekod kloudici » ned 20. úno 2011 16:23:21 » Re: Náhlá nemožnost pokračování ve hře
viewtopic.php?p=317479#p317479
Tohle jsi zkusil? Pokud ani to nepomůže, odinstaluj a znovu nainstaluj přesně podle tohoto FAQ (hlavně nezapomeň odstranit z PC veškeré zbytky z předchozích instalací atd.
viewtopic.php?p=323745#p323745
Pokud by problém přesto přetrvával, zkus ještě stáhnout a nainstalovat místo toho českého patche ten polský (nic víc mě už nenapadá)
viewtopic.php?p=323755#p323755
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra