Menu

Spadnutí hry po vstupu do jeskyně

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Sogood » úte 26. říj 2010 10:03:10 » Spadnutí hry po vstupu do jeskyně
na začátku hry, když si promluvíte s Gromarem o jeho dceři máte jít do jeskyně kousek od vesnice a sebrat tam dýku, po promluvení s Knutem jsem povraždil rypouše a pokračoval dál, po levý straně jsem dohopsal do jeskyně a jakmile jsem tam vešel hra se sekla a windows vypsal program přestal pracovat - ukončit program viz příloha ... nvm co s tim, jediný co mě napadá jsou divný ovladače ... kamarádovi hra šlape bez padání .. HW ntb je c2d 2,4ghz; 4gb ram; 512mb geforce 9500m gs
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Sogood
Nováček

Příspěvekod Spark » úte 26. říj 2010 12:03:58 » Re: Spadnutí hry po vstupu do jeskyně
koukám že máš W7, tak to zkus pouštět přez administrátora nebo jiný crack
Chuckovi se nelíbí tvůj podpis!
Spark
Uživatel

Příspěvekod Sogood » úte 26. říj 2010 12:22:55 » Re: Spadnutí hry po vstupu do jeskyně
inu zkusil jsem to pustit jako správce x) a pořád to samé, crack mi přijde jako blbost když to na druhym počítači běží bez sebemenšího problému ... -.- ale zkusim to přeinstalovat a ccleanerem vyčistit a ještě jednou .. uvidíme ... ještě nějakej nápad ? -.-
Sogood
Nováček

Příspěvekod Sogood » úte 26. říj 2010 18:36:50 » Re: Spadnutí hry po vstupu do jeskyně
tak je to uplně to samé x ) tak nevim x )
Sogood
Nováček

Příspěvekod Jémák » úte 26. říj 2010 20:31:27 » Re: Spadnutí hry po vstupu do jeskyně
jestli máš originálku ( se stáhnutou tady radit nebudu) - tak zkus hru odinstalovat, pročistit a nainstalovat podle tohoto postupu viewtopic.php?p=317478#p317478

Ale hned po tom, co to odinstaluješ a pročistíš to si nejdříve stáhni ty ony nejnovější ovladače viewtopic.php?p=323745#p323745

Normálně občas se stane, že instalace proběhne s chybou a postupem času na ní narazíš - reinstal a nejnovější ovladače jsou zkrátka nutností - já sám jsem to přeinstalovávat třikrát, než to začlo běhat bez chyby - savy bych nepoužíval a zkusil to rozehrát znova - jestli i pak se to sekne v tom samém místě, byla by chyba nejspíše v samotné hře ( může být škráblé dvdčko a při instalaci se špatně přenesou data atd)..
Jémák
Crysis fighter no. 1