Menu

Grafické a jiné problémy ve hře

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Watty Watts » pát 29. říj 2010 8:15:26 » Re: Grafické a jiné problémy ve hře
To se mi taky stalo a šlo to v pohodě dál.
There is only one way to come into this world but so many ways to leave.
Watty Watts
Uživatel

Příspěvekod Shups » sob 30. říj 2010 13:48:28 » Re: Grafické a jiné problémy ve hře
vodomil píše:tak jsem našel docela velekou chybu ve hře, imho...

už mám hotové všechno ve Stříbrovodsku a teď mě čeká cesta do Tooshoo. Tak jsem si řekl, že se ještě podívám na mapu, jestli jsem všechno prošel. A ve Stewarku mi svítil :!: . Když jsem tam přišel, čekala na mě Zyra a dala mi úkol Oltář elementů. Podle všeho ale ten úkol patří už do lokace Tooshoo... :-/

myslíte, že když půjdu normálně dál, tak se Zyra objeví i tam a úkol splním??

SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
Ano, ten úkol je správně... Pokračování je opravdu v Tooshoo a Zyra se objeví i tam. To vracení zpět přes půl mapy je jenom bonus k tomu úkolu...
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.
Shups
Nováček

Příspěvekod D4nda » sob 06. lis 2010 12:19:51 » Re: Grafické a jiné problémy ve hře
čau nevím jestli to tu už někde je ale mam problem že mi najednou zmizela postava hraju to asi tyden zatím v pohodě a najednou vidím jen štít a meč.nevíte někdo co s tím?díky
D4nda
Nováček

Předchozí