Menu

Grafické a jiné problémy ve hře

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod vodomil » ned 24. říj 2010 12:42:11 » Grafické a jiné problémy ve hře
Nenašel jsem topic, kam bych si postěžoval na problémy ve hře a přihodil i screeny... jestli jsem špatně koukal a to téma někde je, omlouvám se... ;)

tak já bych začal :)

ČÁRY
když je někde větší polocha, kde není tráva, keře, nebo kameny, vidím čáry, které jsou stejně široko od sebe... sice to na hru žádný vliv nemá, ale docela kazí celkový dojem z grafického provedení hry :( zkoušel jsem i největší detaily a stejně čáry zůstávají...
Obrázek

LÉTAJÍCÍ OBJEKTY
obča se mi stane, že mi některé objekty levitují... jako třeba tato soška berana... či co to je... :)
Obrázek
SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
je to u goblinů, kteří hlídají dřevěnou nohu
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.

(NE)ŠTÍT
obča se mi stane, že hero vytáhne štít a ten štít se sám zase vrátí na záda... útoky normálně vykývá a dává rány štítem přestože štít má na zádech...
Obrázek

NASTAVENÍ
taky jste si všimli chyby v nastavení?? když zaškrtnete systémové zprávy, stejně se nezobrazují... aby se vám systémové zprávy zobrazovali, musíte mít zaškrtnuté "Ukazatel zrenění" ... tuhle chybu mám v CZ verzi, nevím jak je to v EN ... a kolik dostávám zrenění mi to neukazovalo ani při zaškrtnutí všech možností...
IC2Q 2,4GHz@1066 na ASUS P5E (Intel X38), DDR2 OCZ 2x2GB@1066MHz, DDR Kingston HyperX 2x2GB@1066MHz, Gainward NVIDIA GF GTX 550 Ti GS 1G GDDR5@4400 MHz, Corsair Force LE - 120GB, WD Caviar 640GB, WD Caviar 1TB v CoolerMaster Elite 330, CoolerMaster Real Power 520W, Win Vista Ultimate x64, LG Flatron 22" (1920x1080)
vodomil
Uživatel

Příspěvekod Leonidasss » ned 24. říj 2010 13:02:59 » Re: Problémy ve hře
Tohle mi teda hra nedělá, nejspíš je to tvojí grafikou, zkus stáhnout nejnovější ovladače, popř. napiš jakou máš grafickou kartu... - to je k těm čarám, ty ostatní chyby ke hrám patří. Levitující objekt není tak těžké najít v žádné hře :)
Leonidasss
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » ned 24. říj 2010 13:21:28 » Re: Problémy ve hře
mě to dělá vše, co je tu popsáno + mnoho dalších technických chyb. Grafikou to není. Asi nejvíc mě vytáčí, když vypadnou textury a všechno je jen černé (zdi, lidé, prostě vše). To se děje každou půlhodinu, takže každou půlhodinu je nutné vypnout hru.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod kloudici » ned 24. říj 2010 13:32:51 » Re: Problémy ve hře
Tak tohle nechápu - mně se nic takového neděje/nedělo a to jsi mě strašil, že já se svou "strojovnou" Arcanii možná ani nerozjedu. Přitom žádné grafické problémy nemám a hra mi jede naprosto plynule - jediné co se mi občas stane, když několikrát po sobě zhodím hru na lištu a zpět, tak se mi celá hra "sekne" a nejde ani ukončit, musím restartnout celé PC natvrdo (tohle se mi dělo u G3 před vydáním a instalací patchů). Tak kde udělali soudruzi z NDR chybu? :lol: :lol: :lol:
Ale tohle je už OT a zakladateli topicu to nepomůže vyřešit jeho problém, tak sorry a končíme se spamem. :wink:
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod ondrex » ned 24. říj 2010 14:03:40 » Re: Problémy ve hře
Ty čáry mi to dělá jen na malý nastavení detailů. Jinak když to dám na vysoký detaily, tak tam čáry už nejsou.
92% teenagerů poslouchá Hip-Hop, pokud patříš mezi ostatních 8%, dej si tuto větu do podpisu. Obrázek
ondrex
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » ned 24. říj 2010 14:05:11 » Re: Problémy ve hře
já mám za to, že on to nechce řešit, jen si chce postěžovat na bugy a technické problémy s tím, že sem lidé budou psát, co jim hra dělá. Já osobně mám s tou hrou opravdu velké problémy. Například dost často se stává, že je kolem postav takové duchobytí (je to vidět i na videích, kde jsou rozhovory). A opět ani zde nepomáhá ovladače, ani patch. Myslím, že většina těchto problémů je spojená s deštěm. Jelikož většina těch chyb se začne projevovat právě při dešti nejvíc.

Možná je to nastavením hry, jestli hraješ třeba na střední, tak se ti ty chyby neprojeví (možná), nebo já nevím. Každopádně mi jede hra průměrně 50 FPS všude a při každé situaci, i přes to například není plynulá a podobně.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod kloudici » ned 24. říj 2010 15:06:48 » Re: Problémy ve hře
já mám za to, že on to nechce řešit, jen si chce postěžovat na bugy a technické problémy s tím, že sem lidé budou psát, co jim hra dělá

V tom případě sorry, takhle jsem to nepochopila, ale je to možné.
Já mám tohle nastavení (takhle to bylo nastavené už při prvním spuštění hry) a protože tomu nerozumím, (u většiny z toho ani nevím co to je a co to dělá :lol: ) tak jsem s tím radši nic nedělala, jediné co jsem změnila, byla ta "barevnost" - z americké na evropskou. A kolik FPS mi to dělá nebo nedělá to taky nevím (asi bych musela mít spuštěný Fraps, abych to zjistila, ne?) a je mi to jedno, pro mne je podstatné, že se mi hra neseká. :)

UO0001.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Jémák » ned 24. říj 2010 17:33:28 » Re: Problémy ve hře
pokud tedy chcete tento topic používat jako " stěžovací" lehce jej přejmenuji ( aby to sedělo na více problémů) a přesunu ho do technických problémů.. :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod relouth » ned 24. říj 2010 21:30:09 » Re: Grafické a jiné problémy ve hře
Zdravim,jediny bug co som si vsimol je nebo v noci.Delaji sa tam ruzne cary mary....roune luce..rychle sa meniace akoby snezenie...
relouth
Uživatel

Příspěvekod relouth » pon 25. říj 2010 12:09:46 » Re: Grafické a jiné problémy ve hře
je to podobne ako ten dast bug...len v dialke
relouth
Uživatel

Příspěvekod kokky » úte 26. říj 2010 20:24:19 » Re: Grafické a jiné problémy ve hře
Jsem dohrál Arcanii a chtěl si ji rozehrát podruhé. Jak dokončím ten sen a mám se probudit, tak je vše bílé a nic nevidím, jen dialog. Nevíte čím to může být? Když si nahraji pozici s prvního dohráním tak je vše ok. Když ale opět projdu sen a mám se probudit, je vše bílé...
kokky
Uživatel

Příspěvekod Jémák » úte 26. říj 2010 20:36:01 » Re: Grafické a jiné problémy ve hře
na tohle odpovědět, to bude oříšek - když se nic nezměnilo, rozehrál si jen novou hru a vše je bílé - normálně bych poradil aktualizovat ovladače grafiky ( ale zase když to na starém savu jde, tak to ovladači nebude) - pak bych tedy asi poradil reinstal - ten pomůže pomalu vždy :)
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod kokky » úte 26. říj 2010 20:50:54 » Re: Grafické a jiné problémy ve hře
kokky
Uživatel

Příspěvekod Jémák » úte 26. říj 2010 20:53:50 » Re: Grafické a jiné problémy ve hře
jak jsem psal, je to problém, ale zkus zkrátka reinstal a rozehrát novou hru - postup je ve FAQ technických problémů - od toho by se vše odvíjelo :wink: je to těžké , mno :)
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod kloudici » úte 26. říj 2010 20:58:02 » Re: Grafické a jiné problémy ve hře
kokky: tu novou hru jsi rozehrával s tím, že máš ve hře uložené staré savy? Pokud ano, zkus ty staré savy zálohovat a pak vyhodit a začít novou hru bez uložených savů.
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

Další