Menu

Létající tráva

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Jémák » pát 22. říj 2010 20:02:38 » Re: -- znovuodemčeno -- Létající Tráva
viewtopic.php?p=317478#p317478

jinak pokud nepomůžou ovladače, neuděláš s tím nic ( na stránkách comgadu to také tak v dosti případech dopadlo) - hrát se s tím dá, ikdyž to je opravdu dost nepříjemné - snad jen vydržet na připravovaný patch, který to nejspíše opraví..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod brazdinoha » stř 09. bře 2011 17:10:02 » Re: -- znovuodemčeno -- Létající Tráva
Potřebuji radu x) Zkouším instalovat ovladač na grafiku od ATI. Mám HD 4830 a systém XP 32 Bit. Když stáhnu ovladač píše mi to chyba balíčku x) Zoufale žádám o pomoc jelikož mě hrozně štve ta tráva ve vzduchu x) Nejspíš to zadávám špatně x) Předem díky x)
Nejlepší je Beliar x) Dobytek jeden x)
brazdinoha
Uživatel

Příspěvekod Jémák » stř 09. bře 2011 18:49:46 » Re: -- znovuodemčeno -- Létající Tráva
hmm, chyba balíčku? nevím no, já ati nemám a nikdy neměl, ale nevypadá to na to, že by byl blbě stažený? anebo - zkoušel jsi odinstalovat ten starý ovladač, počítač pročistit od zbytků a pak nahrát oenn nový? a jaké máš označení - já jsem našel tento http://sites.amd.com/us/game/downloads/ ... xp-32.aspx - souhlasí to? asi budeme muset něco vyzkoušet a uvidíme :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod brazdinoha » ned 27. bře 2011 10:33:23 » Re: -- znovuodemčeno -- Létající Tráva
Už to mám x) Ten balíček obsahuje pár instalací x) Jedna byla chybná x) Nemohla se doinstalovat x) Úplně mi to rozhodilo grafiku xD Tak jako měl win 95 x) No běží to x) tráva je tam kde má a hra jde o trochu rychlejc x) :D
Nejlepší je Beliar x) Dobytek jeden x)
brazdinoha
Uživatel

Příspěvekod pecha nuda » pon 28. bře 2011 21:55:19 » Re: -- znovuodemčeno -- Létající Tráva
Tak s těma ovladačema už je tráva na zemi :D Dik za pomoc
pecha nuda
Uživatel

Předchozí