Menu

Easyman

Diskuse a hodnocení kreseb.
Příspěvekod Blesh-Man » pon 11. dub 2011 17:45:16 » Re: Easyman
Vlastně ono to je kresleny rukou ale jakoby do počitače, taky sem to přez ten tablet nebo jak se tomu nadává :) skoušel ale moc mi to stim nešlo tak sem se vratil k papiru a tužce. Jinak skvělé obrázky Easymane, hlavně ta krčma.
METALLICA
Goooooooooo!!!
Blesh-Man
Uživatel

Příspěvekod Easyman » pon 11. dub 2011 19:10:45 » Re: Easyman
Mithos: No neřekl bych že je to přímo těžší, spíš jiný. Je tam víc možností a jiná technika kreslení.

Blesh-Man: Díky. Ty první dva obrázky jsou trochu starší a spíš jen "testovací", to jsem právě s tabletem teprve začínal. Dneska už bych je určitě nakreslil jinak a lépe. :)
Easyman
Uživatel

Příspěvekod vrabčanda » úte 12. dub 2011 6:36:43 » Re: Easyman
Easyman píše:Mithos: No neřekl bych že je to přímo těžší, spíš jiný. Je tam víc možností a jiná technika kreslení.

Blesh-Man: Díky. Ty první dva obrázky jsou trochu starší a spíš jen "testovací", to jsem právě s tabletem teprve začínal. Dneska už bych je určitě nakreslil jinak a lépe. :)

Tak něco lepšího a jinačího nakresli, ne, všem se ty díla líbí a další dílo by opravdu nebylo na škodu. :wink:
.-.Štýl.-.
vrabčanda
Uživatel

Příspěvekod Easyman » úte 12. dub 2011 7:39:07 » Re: Easyman
vrabčanda píše:Tak něco lepšího a jinačího nakresli, ne, všem se ty díla líbí a další dílo by opravdu nebylo na škodu. :wink:

Neměl jsem teď poslední dobou moc času a navíc jsem nedávno ještě dělal něco pro Balalajku. Ale konečně už mám zas něco rozkreslenýho a myslím už i celkem kvalitního :wink: a jestli všechno půjde podle plánu, tak bych to někdy během víkendu měl mít hotové. Ale tentokrát už to zkusím přihlásit k umístění přímo na web.
Easyman
Uživatel

Příspěvekod CholMa » sob 16. dub 2011 23:56:58 » Re: Easyman
Super kresby. Ten gnom je skvělý a u hospody se mi strašně líbí jak sis vyhrál s trávou a stromy, je to úžasné.
Obrázek
CholMa
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » sob 04. čer 2011 12:38:22 » Re: Easyman
Parádní kresby, jedny z nejlepších na webu :)... jenom ta tanečnice je na můj vkus až moc svalnatá a mám taky pocit, že je její tělo trochu disproporční :). Jinak bezva, myslím, že i ta hospoda a boj se stínovkama by klidně mohl mít své místo v galerii na webu :)...
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Easyman » sob 04. čer 2011 13:23:00 » Re: Easyman
Díky. Vím, že nakreslit ženu tak aby vypadala přirozeně, sexy a líbila se všem je takřka nemožné. Popravdě řečeno ta tanečnice ani do mého vkusu úplně nezapadá. :) Nicméně jsem si říkal, že holka co žije v kolonii by měla mít vzhledem k drsnému prostředí trochu větší muskulaturu, mimo jiné i proto aby se mohla ubránit všem těm nadrženým chlapům. :D A na druhou stranu jsem měl pocit že Gomez asi nebude mít moc v oblibě anorektičky. :) No, ale příště zkusím přeci jen něco jemnějšího.
A ty starší kresby byly spíš jen tak na rozjezd, získání zkušeností a zdokonalování techniky. :wink:
Easyman
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » sob 04. čer 2011 13:51:37 » Re: Easyman
V tom případě ano, jen mám pocit, že by toho rudobarona s kytárou přeprala jednou rukou :)... každopádně bezva, doufám, že budeš pokračovat. Mám rád autory, kteří dělají čistokrevné kresby z Gothica. Fantasy všeobecně je bezva, ale motivy přímo z Gothica jsou skvělé. Taky proto, že jich zase tolik není :).

Jinak u toho obrázku se starým táborem - skoro to na mě působí, jako kdyby ten hrad byl vytípnutý ze hry a jen nějak "přemalovaný" ... :) (vypadá to jako ve hře)
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Balalajka » sob 04. čer 2011 14:32:30 » Re: Easyman
Skoro neuvěřitelně si vystihl pozici toho Rudobarona jak hraje na lotunu. No schválně, zapnětě si Gothic a večer se podívejte, jak Bartholo hraje u Gomeze na loutnu. Nemůžu si pomoct, ale je to jako kdyby si vyfotil obrázek ve hře a pak to v nějakém editoru šikovně předělal do téhle podoby :)
Balalajka
Uživatel

Příspěvekod Easyman » sob 04. čer 2011 15:04:55 » Re: Easyman
El Kamil píše:...jen mám pocit, že by toho rudobarona s kytárou přeprala jednou rukou :)

Já vím. :) To je problém špatné perspektivy. Původně totiž měl být mezi nimi větší rozestup, tak že ona by byla víc v popředí a tím pádem i vizuálně větší než on. Ale potom jsem trochu změnil kompozici a tím se to bohužel rozhodilo, a už se mi to nakonec nechtělo celé znovu předělávat . :oops:
El Kamil píše:Jinak u toho obrázku se starým táborem - skoro to na mě působí, jako kdyby ten hrad byl vytípnutý ze hry a jen nějak "přemalovaný" ... :) (vypadá to jako ve hře)

Velice ti děkuji. Toto je asi největší kompliment jaký jsi mi mohl napsat. :wink: Pravda je že jsem to dělal přesně podle screenshotu. Obkreslil jsem si jen některé hlavní linie a záchytné body kvůli správnému zobrazení perspektivy. Ale všechno ostatní jsem maloval ručně. A tak věrně to působí asi i proto, že jsem volil přesné barvy a odstíny jako jsou ve hře. Každopádně vidím že se ta mnohahodinová práce vyplatila. :)
Balalajka píše:Skoro neuvěřitelně si vystihl pozici toho Rudobarona jak hraje na lotunu. No schválně, zapnětě si Gothic a večer se podívejte, jak Bartholo hraje u Gomeze na loutnu. Nemůžu si pomoct, ale je to jako kdyby si vyfotil obrázek ve hře a pak to v nějakém editoru šikovně předělal do téhle podoby :)

Také tobě velice děkuji za tuto pochvalu. :D Ano, máš pravdu v tom že jsem si ve hře "vyfotil" Barthola jak hraje na loutnu. Ovšem všechno ostatní je už jen výsledek souhry mezi mýma očima a rukou, s přidáním poctivé práce a špetky talentu. :wink: A mimochodem jen tak pro zajímavost - ten akord co hraje je F dur. :)

Jinak mám v plánu ještě další kresby z Gothicu. Myslím že je tu pro ně celkem dost nevyužitého prostoru. :)
Easyman
Uživatel

Příspěvekod Jémák » sob 04. čer 2011 15:16:08 » Re: Easyman
mě se nejvíce líbí ten s rytířem a harpyí - ten je opravdu geniální. jinak ani proti ostatním nic nemám, jsou také dost dobré :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Easyman » sob 04. čer 2011 18:19:52 » Re: Easyman
Jémák píše:mě se nejvíce líbí ten s rytířem a harpyí - ten je opravdu geniální. jinak ani proti ostatním nic nemám, jsou také dost dobré :wink:

Dík. No, neřekl bych přímo geniální, ale taky mám pocit že je nejpovedenější. Myslím že má ze všech tří asi "nejgothicovatější" atmosféru. :)
Easyman
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » sob 04. čer 2011 19:18:06 » Re: Easyman
Ten obrázek opět skvěle zobrazuje atmosféru na tom místě v G2. Prostě šedé, ponuré, žádná sláva. Já osobně mám radši trochu barvitější motivy a z toho důvodu se mi víc líbí starý tábor, tím ale neříkám, že harpyje je špatná. To místo tak opravdu vypadá i ve hře, mraky jsou zpracované suprově a vůbec se mi hodně líbí tvoje práce s barvama, všechno je do detailu moc hezky propracované :).

Jen škoda, že sis u toho obrázku s harpyjí nevybral pohled z druhé strany, tedy směrem k té pevnosti. Ale chápu, že by s tím možná bylo víc práce a třeba by to ani tak dobře nevypadalo :)...

Jinak u toho pivlova náhledu, co dal do galerie k obrázku se starým táborem, jsem si myslel, že ta ruka je skutečná :) - http://www.gothicz.net/images/fanart/kr ... vani_t.jpg
Obrázek Obrázek
El Kamil

Příspěvekod Easyman » sob 04. čer 2011 20:34:01 » Re: Easyman
El Kamil píše:...a vůbec se mi hodně líbí tvoje práce s barvama, všechno je do detailu moc hezky propracované :).

Jak už jsem psal snažím se používat paletu barev jaká je použitá ve hře, takže zase tak náročné to není. :wink: A snažím se soustředit na detaily, dodává to obrázku vetší věrohodnost. Jen škoda že potom při zmenšování jich spousta zanikne, pokud se to patřičně nedoostří.
El Kamil píše:Jen škoda, že sis u toho obrázku s harpyjí nevybral pohled z druhé strany, tedy směrem k té pevnosti. Ale chápu, že by s tím možná bylo víc práce a třeba by to ani tak dobře nevypadalo :)...

No vlastně jsem to tak chtěl původně udělat, ale ty postavy by proti tomu jednotvárnému pozadí (skála a zeď) tak nevynikly. Navíc ta harpyje proti té dramatické obloze působí více hrozivě.
El Kamil píše:Jinak u toho pivlova náhledu, co dal do galerie k obrázku se starým táborem, jsem si myslel, že ta ruka je skutečná :) - http://www.gothicz.net/images/fanart/kr ... vani_t.jpg

Jo, taky jsem se nejdřív divil kde se to tam vzalo. :) Takhle detailně vystřižené to skutečně působí skoro jako fotka. Což bude i tím že jako předlohu jsem použil snímek mojí vlastní ruky. A taky na ruce jsem už celkem expert, protože skoro každý den si nějaké naskicuji v různých polohách, tedy kromě i jiných částí těla. :) Protože jen pravidelné cvičení ze mě za pár desítek let možná udělá mistra. :wink:
Easyman
Uživatel

Příspěvekod Gustik 5 » ned 05. čer 2011 15:12:06 » Re: Easyman
Jednoduše řečeno, super. :) Obrázky jsou moc hezké, navíc dokonale zachycují atmosféru Gothica, až si nejeden hráč vzpomene na Kolonii a přeběhne mu mráz po zádech. Prostě v tom pokračuj! :)
"Podpisový obrázek zmizel v hlubinách internetu... Zůstává jen odkaz na tvorbu fanartové skupiny, jež odpočívá v hlubinách fóra..."
Obrázek
Gustik 5
Občan Myrtany

Bydliště: Tam, kde slunce svítí, řeky pramení a stromy rostou...

PředchozíDalší