Menu

Jaké dovednosti se vyplatí a jaké ne?

Obecná diskuze o druhém díle série Risen.
Příspěvekod Sára Krocan » pát 24. led 2014 21:14:42 » Jaké dovednosti se vyplatí a jaké ne?
Hraju Risen 2 už potřetía pokaždé jsem se bála utrácet peníze nebo slávu za ,,nadstandartní" dovednosti - výřečnost, zastašování, lihovarnictví, cvičitel opic atd.

Nyní si chci hru pořádně užít a pustit se i do těchto dovedností. Nechci ale utratit slávu nebo peníze za něco, co nevyužiju... Jaké máte zkušenosti vy? Co se opravdu vyplatí a co je jen ztráta peněz? Nebo co je možná ztráta peněz, ale zase zábava (např. výřečnost - člověk se dostane do zajímavých dialogů a třeba má nový úkol i s dámou, která chce kožešiny - Maracaiská zátoka)?

A pokud mi něco doporučíte, tak prosím napište, jestli stačí se uploadnout co nejdřív nebo to stačí až ke konci hry.

Děkuju!!
Sára Krocan
Uživatel

Příspěvekod Liflaen » pát 24. led 2014 21:42:38 » Re: Jaké dovednosti se vyplatí a jaké ne?
Cvičení opic se určitě vyplatí už jen proto, že s opičkou získáš legendární předměty a třeba pistoli ze skladu atd. To samé výřečnost, nemusíš platit 500 zlatých ale ukecáš toho člověka. Pak je tam i zastrašování, taky zábavné, chce si určit jakým směrem půjdeš, já šel přes Voodoo, naučil jsem se co jsem potřeboval z něj i dobře meče a lstivost, bodů slávy je dle mě dostatek na to aby sis to postupně užívala.
ObrázekObrázekObrázek
Liflaen
Voodoo čaroděj