Menu

Jakou hrou by měli PB vydat??

Obecná diskuze o druhém díle série Risen.

Co dále?

Risen 3
7
13%
další díl Gothica (pokračování G2A)
11
21%
další díl Gothica (pokračování G3)
7
13%
další díl Gothica (před bariérou)
17
33%
zcela novou hru - RPG
8
15%
zcela novou hru - ne RPG
2
4%

Celkem hlasů : 52

Příspěvekod metius » úte 13. srp 2013 20:47:35 » Re: Jakou hrou by měli PB vydat??
Radšej Risen 3 lebo neviem jak bi to vymysleli s pokračovaním Gothic a prequel bi som osobne nechcel ....
metius
Uživatel

Příspěvekod comp-maniak » pon 09. pro 2013 18:25:32 » Re: Jakou hrou by měli PB vydat??
Ja chcem pokračovanie Gothicu od G3-- niektorí chcú predbariérového na Khorinise- to by nezapadalo príbehovo- však v G2 hero nikoho nepoznal!
niektorý chcú pokračovanie Risen- to ja neviem či by veľmi uspel- lebo Risen nemá takú komunitu ako Gothic.
Niektorý chcú iné RPG- to by možno išlo, ale veľa ľudí už fandia Gothicu, tak neviem či by ich to veľmi zaujalo.
Niektorý chcú pokračovanie Gothic od G2A- to by si možno nekúpili tí- čo veľmi fandia a berú ako pokračovanie G3, no keby vytvorili pokračovanie od G3, tak si to možno nekúpia tí ktorým sa G3 nepáči.
Možno urobia pokračovanie G3, no určite nie arcanie, tak by to naštvalo tích, čo berú arcaniu ako pokračovanie Gothica.
Ja chcem pokračovanie od G3- mne sa G3 páčil.
určite neurobia inú hru ako RPG- pretože vraveli že nič okrem RPG neplá nujú robiť
To je môj názor
- comp-maniak -
8-)

Ale mohli by možno radšej urobyť úplne iné RPG- pretože v Gothicu ani v Risenu už nemá čo pokračovať, a obaja hrdinovia už majú dosť toho zachraňovania sveta. Potom by mohli zlúčit Gothic + Risen :D
comp-maniak
Uživatel

Příspěvekod Miko » pon 20. led 2014 20:22:00 » Re: Jakou hrou by měli PB vydat??
sleeper píše:Ja si myslím, že by mali urobiť novú hru, samozrejme RPG. Mali by skombinovať Risen a Gothic, vychytať muchy Risenu a spojiť jeho prostredie a streľné zbrane s otvoreným svetom Gothica. :wink:

To by sa veľmi nehodilo. Keby R2 viac priamo nadväzoval na R1, tak by to šlo. Ale v Gothicu nesmú byť strelné zbrane- tam boli vždy Ľudia s nabúchanými brneniami a ťažkými mečmi. V Risen1 tomu tak bolo, ale Risen2 je úplne iná ako keby postúpili pár stoviek rokov dopredu (ajk tak je to dobrá hra :D ). Len si predstav ako by vyzeral paladin, keby zmutovali R2 a Gothic, alebo si predstav Myrtanského kráľa, alebo celý Varant ako by museli zmeniť aby sa to hodilo do Risenu, zároveň aj Gothicu. Ale zlý nápad to nie je, prostredie a systém Risenu 1 by sa do Gothicu hodil :), ale systém R2 nie,,, :wink:
Miko
Uživatel

Příspěvekod ondralukas1010 » stř 05. úno 2014 14:31:33 » Re: Jakou hrou by měli PB vydat??
Mě by se líbil strategický spin-off gothicu ale to je asi věc názoru.
Nejhorší to bude až i Alabama bude mít svou vlastní atomovou bombu.
Věta: "Pošlete Mariňáky!" je ultimátní řešení na všechny vaše problémy.
ondralukas1010
Uživatel

Příspěvekod sleeper » stř 05. úno 2014 15:29:48 » Re: Jakou hrou by měli PB vydat??
Miko píše:
sleeper píše:Ja si myslím, že by mali urobiť novú hru, samozrejme RPG. Mali by skombinovať Risen a Gothic, vychytať muchy Risenu a spojiť jeho prostredie a streľné zbrane s otvoreným svetom Gothica. :wink:

To by sa veľmi nehodilo. Keby R2 viac priamo nadväzoval na R1, tak by to šlo. Ale v Gothicu nesmú byť strelné zbrane- tam boli vždy Ľudia s nabúchanými brneniami a ťažkými mečmi. V Risen1 tomu tak bolo, ale Risen2 je úplne iná ako keby postúpili pár stoviek rokov dopredu (ajk tak je to dobrá hra :D ). Len si predstav ako by vyzeral paladin, keby zmutovali R2 a Gothic, alebo si predstav Myrtanského kráľa, alebo celý Varant ako by museli zmeniť aby sa to hodilo do Risenu, zároveň aj Gothicu. Ale zlý nápad to nie je, prostredie a systém Risenu 1 by sa do Gothicu hodil :), ale systém R2 nie,,, :wink:

Ale ja nemyslím pokračovanie Gothicu,
sleeper píše:by mali urobiť novú hru
! Robiť teraz nový Gothic... To by bol posledný klinec do rakve.
sleeper
Uživatel

Předchozí