Menu

Lokace

Obecná diskuze o druhém díle série Risen.

Která?

Caldera
0
Žádná hlasování
Tacarigua
10
25%
Antigua
5
13%
Mečové pobřeží
6
15%
Maracaiská zátoka
1
3%
Ostrov mrtvých
5
13%
Ostrov bouří
0
Žádná hlasování
Ostrov pokladů
1
3%
Ostrov zlodějů
12
30%

Celkem hlasů : 40

Příspěvekod Mike1 » pon 28. kvě 2012 20:16:11 » Lokace
Jaké lokace vás v Risen 2:DW nejvíce zaujaly?

:arrow: Můžete označit dvě lokace.
Naposledy upravil Mike1 dne pon 28. kvě 2012 21:00:29, celkově upraveno 1
Mike1
Trvalý ban

Příspěvekod Kočičák » pon 28. kvě 2012 20:54:50 » Re: Lokace
podívej se mezi mapy risen 2, tam sou všechny. :D

Jinak: Caldera, Ostrov zlodějů, Tacarigua, Antigua, Mečové pobřeží, Maracaiská zátoka, Ostrov mrtvých, Ostrov bouří, Ostrov pokladů.
Kočičák
Uživatel

Příspěvekod Gustik 5 » úte 29. kvě 2012 14:14:15 » Re: Lokace
Tak já hlasoval pro Ostrov zlodějů a Ostrov mrtvých, přišly mi vůbec nejlépe pojaté... :)
"Podpisový obrázek zmizel v hlubinách internetu... Zůstává jen odkaz na tvorbu fanartové skupiny, jež odpočívá v hlubinách fóra..."
Obrázek
Gustik 5
Občan Myrtany

Bydliště: Tam, kde slunce svítí, řeky pramení a stromy rostou...

Příspěvekod Mike1 » úte 29. kvě 2012 15:15:59 » Re: Lokace
Kočičák píše:Jinak: Caldera, Ostrov zlodějů, Tacarigua, Antigua, Mečové pobřeží, Maracaiská zátoka, Ostrov mrtvých, Ostrov bouří, Ostrov pokladů.

Děkuji.
Mike1
Trvalý ban

Příspěvekod Jémák » úte 29. kvě 2012 16:28:50 » Re: Lokace
Tacarigua a Ostrov zlodějů - moje nejoblíbenější.. :)
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Kočičák » úte 29. kvě 2012 18:38:51 » Re: Lokace
Hlasoval sem pro ostrov mrtvých, protože jako jediný souhlasí s tvrzením před vydáním hry, že každý ostrov bude mít svoje vlastní klima. Ostatní lokace sou na sebe až moc podobné, ale asi nejvíc mě z nich zaujala Antigua a to je moje druhá volba.
Kočičák
Uživatel

Příspěvekod Mike1 » pon 23. črc 2012 13:31:27 » Re: Lokace
Jémák píše:Tacarigua a Ostrov zlodějů - moje nejoblíbenější.. :)

Taktéž. :-o
Mike1
Trvalý ban

Příspěvekod DasaDek » pon 23. črc 2012 13:51:50 » Re: Lokace
Ostrov zlodějů - malý, takže se neztratím a jsou tam skvělí obyvatelé
Ostrov mrtvých - Jiný než jiné ostrovy, hra na něm byla nejzajímavější, originální pojetí úkolů. :)
Tajdlecty dva. ;)
ObrázekObrázekObrázekObrázek
DasaDek
Písečný démon

Příspěvekod Lord Hagen » úte 24. črc 2012 7:43:00 » Re: Lokace
Mno ja som hlasoval za to mečové pobrežie... Veľké, plno príšer, mestečko inkvizície, osada domorodcov, ešte k tomu chrám, pekné. Tacarigua je pekná ale maličká, ťažko uveriteľný je fakt, že Vám veľa NPC nevie povedať kde presne majú piráti svoju "skrýšu". Tú by našlo aj malé decko. Ostrov búrok sa mi páči rozhodne kvôli tomu, že
SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
zachránim Crusoe :)
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.
ale to je na prídavok za 10 € ukrutne málo :evil: ešte že tý chrliči pobehujú po každom ostrove. No a Caldera bolo moje najväčšie sklamanie.
SPOILER:
Potom čo my konečne otvorili bránu, nájdem len pár domov a sídlo rady, kde je aj predseda farmárov :!: :?: (kde sú farmári ?), vôbec tam necítiť nejaké priame ohrozenie, že im za humnom horia hradby. Hlúpe intrigy, pritom ich je tam 5 a pol, hostinec s ubytovaním a pritom som tam narátal možno 10 obyvateľov, čo to je? Toto má byť mesto v obležení? V Gothic2 bolo cítiť, že je hrad v obležení (stráže, nedostatok potravy, zlý kontakt s okolitým svetom,...Trápne, ale zase potešilo, že som prišiel na to kto vymyslel muškety a vyspal sa s archivárkou :lol:
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.
Lord Hagen
Uživatel

Příspěvekod DasaDek » úte 24. črc 2012 8:18:34 » Re: Lokace
To Lord Hagen, poslední věta v druhém spoileru, jaxe ti to povedlo, se mnou nechtěla. :D
DasaDek
Písečný démon

Příspěvekod Gustik 5 » úte 24. črc 2012 8:41:01 » Re: Lokace
Dasadku, to chce výřečnost. :P A jinak ten Ostrov bouří mě taky pěkně namíchl, a Calderu jsem taky trošku nepochopil, ačkoliv to není město v obležení...
"Podpisový obrázek zmizel v hlubinách internetu... Zůstává jen odkaz na tvorbu fanartové skupiny, jež odpočívá v hlubinách fóra..."
Obrázek
Gustik 5
Občan Myrtany

Bydliště: Tam, kde slunce svítí, řeky pramení a stromy rostou...

Příspěvekod Lord Hagen » úte 24. črc 2012 13:04:18 » Re: Lokace
Tak áno úplne odrezaný nie sú, ale že by tam bolo cítiť že im hrozí bezprostredné nebezpečenstvo ? Ani náhodou.
SPOILER:
Ešte aj tý rekrúti, z piatich možných naverbujem troch. To už je len zákys :???:
Presne treba mať tu výrečnosť alebo ako so to volá :D prsteňov, plášťov, košiel je plný svet, takže by to nemal byť problém. Ale ak nemáš dostatočný počet, tak sa tie možnosti odpovede stratia ak zvolíš inú, takže potom load. Bože keď si spomeniem koľko ľudí (a orkov) bolo napr. v takej Montere alebo mestečko v takej diere ako je faranga a koľko že tam ľudí žilo???
SPOILER:
Úsmevne sa pozerám aj na to ako sa musím dostať do sídla rady, zamaskovaný s priepustkou a tam je až jeden strážny pred dverami a ďalší jeden čo stráži archív, ako sám hovorí najdôležitejšie dokumenty starého sveta - nedá sa uplatiť, nedá sa mu hroziť, ale keď ho zbijete, nič sa nedeje (rovnako ako ostatný), chvíľku je urazený ale ešte aj toto zmizne a nikto v meste nemá tušenia, že ste sa násilne dostali do archívu. :evil: Predstavte si, aké bolo moje prekvapenie, že hneď na Tacarigue hore začnem otvárať truhlicu pri Di fuegovy a nič sa nedeje, vykradnem ju a on niečo utrúsi že nech dám tie špinavé ruky preč a to je všetko. wtf??? Ešte že dole strážny toľko trpezlivosti nemajú, ale aj tam sa to dá poľahky vykradnúť. Snáď jediné obmedzenie je skill kradnutia. Calderou mi pokazili celý dojem z atmosféry, uveriteľnosti,... Starý svet je v ohrození, som pirát, takže ma inkvizícia nemá príliš v láske,... a ono ho.no... všetci má milujú, nikto nerieši moje prehrešky, dokonca ani krádež lode, starý svet ani nestojí za to zachraňovať a piráti sú banda ožralov bez poriadnej pušky.
Našťastie začiatok na Tacarigue bol skvelý, lepší ostrov na úvod by som ani nedal. Hra je super, lokácie super. Len ta hra už nieje Gothic a dokonca už to nieje ani Risen. Nazval by som to Svet pirátov alebo ako špuntovkou zastreliť Jaguára. Ozaj a ta opica čo vykráda za mňa je skvelá. To sa im podarilo.
Naposledy upravil Lord Hagen dne úte 24. črc 2012 13:10:21, celkově upraveno 1
Lord Hagen
Uživatel

Příspěvekod DasaDek » úte 24. črc 2012 13:08:12 » Re: Lokace
Lord Hagen píše: Nazval by som to ako špuntovkou zastreliť Jaguára.

:lol: :lol: :lol:
Ale máš pravdu, to vykrádání baráku bylo dost blbé,jen cosi žbleptli a bylo jim to jedno... :roll: :roll:
Ale s tou výřečnosti je to divné, měl jsem jí hodně a žádná alternativní možnost se mi nenabídla. :(
DasaDek
Písečný démon

Příspěvekod Lord Hagen » úte 24. črc 2012 13:20:37 » Re: Lokace
Neviem koľko krát bolo treba výrečnosť, ale zadarilo sa. :)
SPOILER:
Najprv keď s ňou hovoríš jej treba polichotiť, cca. 55 výrečnosť. Potom ju požiadať o pomoc s kľúčom od miestnosti kde najdeš dôkaz. Uhádnuť jej otázku o uložení kníh a spisov a potom keď s tebou prehovorí v knihovne (aspoň za mnou tam prišla), tak treba dať možnosť - je pravda, že sa už dlho plavím po mori ... a potom ako keby mala nasledovať cut scéna ale nenasleduje :) len to tak podskočí a ono ide preč a čas uplynul. No a potom, ti povie niečo v tom zmysle, že na ňu určite nezabudneš.
Lord Hagen
Uživatel

Příspěvekod DasaDek » úte 24. črc 2012 13:22:28 » Re: Lokace
Aha... :(
Já myslel, že tam bude nějaká animace, jak v G2. :(
V tom případě mám splněno. :D
DasaDek
Písečný démon

Další