Menu

Risen 1 X Risen 2: Dark Waters

Obecná diskuze o druhém díle série Risen.

Který?

Risen 1
46
73%
Risen 2: Dark Waters
17
27%

Celkem hlasů : 63

Příspěvekod Mike1 » sob 21. črc 2012 11:12:26 » Re: Risen 1 X Risen 2: Dark Waters
vojta1400 píše:No mě tam vadí i to, že v Risen 2 nemůže ze srandy vyvraždit město, když dohraju hru a nudim se tak to často dělám. :)

Drž se tématu.
Macraschley1 píše:Který Risen vás více zaujal? Středověká jednička, nebo novověká dvojka?

:arrow: Hlasujte v anketě
Mike1
Trvalý ban

Příspěvekod slava » ned 07. říj 2012 9:04:22 » Re: Risen 1 X Risen 2: Dark Waters
Tak Risen 1 me nadchl, hned po demoverzi, kde clovek hraje jen uvod mne zacal bavit a plna verze byla jasna volba, celou hru jsem dohral s chuti a zapalem, ktery jsem u RPG uz dlouho neznal (od dob stareho Gothicu) a podobnost s gothicem k tomu jeste pridala.

Risen 2 hraji teprve chvilicku a zatim mohu rici, ze se mi libi napad prostredi piratu, mnohe perky, zbrane... nicmene jiz ted mohu rici, ze me nevtahl jako 1ka, no uvidime dal :)
You say T-Pain-I say Kiss
You say Pink-I say Iron Maiden
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
92% of teenagers have turned to Hip Hop and Pop.If you are part of the 8% that still listen to real music
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!!
slava
Uživatel

Příspěvekod Emperor » pát 25. led 2013 16:12:58 » Re: Risen 1 X Risen 2: Dark Waters
Tak přiznám se, že dvojku jsem nehrál, ale posuzuju to podle toho, co jsem viděl na youtube (Gronkh´s Let´s Play). Už jen ten soubojový systém se mi nelíbí, v Gothicu a v R1 měl člověk pocit, že drží meč v ruce, bylo to věrohodné, tady je to takový šmrdlání kordem, či co to je ...

a hodně se mi nelíbí pohyb při chůzi či běhu, strašně mi to připomíná pohyb postavy v Morrowindu, ani tam se mi to nelíbilo.

A chybí mi magie krystalů (ohnivá koule nebo něco podobného), a střelné zbraně? To už není RPG, ale regulérní střílečka. Ony ani luky v R1 nebyly tak super jako třeba v Gothicu, ale byly rozhodně stylovější než nějaký bambitky či muškety.

Tedy posuzováno čistě vizuálně, jednička je pro mě jednoznačně lepší a nemyslím, že bych změnil názor při samotném hraní. Nebo možná ne lepší, ale prostě jiná, kdo ví, třeba by se mi i líbila, kdybych neměl srovnání s R1 či Gothic sérií.
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod sleeper » pon 08. dub 2013 19:49:38 » Re: Risen 1 X Risen 2: Dark Waters
Risen 1 - Gothic v kompaktnom balení.
Risen 2 je príliš moderný a jednoduchý.
sleeper
Uživatel

Předchozí