Menu

Konec Tacariguy a vybava

Obecná diskuze o druhém díle série Risen.
Příspěvekod Beyond » sob 12. kvě 2012 10:42:29 » Re: Konec Tacariguy a vybava
Mě se to u těch dočasných lektvarů zvedlo s pomocí perků na "zvýšení" krve, tj. z původních 7 na 13.
Permanentní také nevím. Za celou hru jsem získal jen jeden a ten jsem hned vychlastal :)
Beyond
Uživatel

Příspěvekod slava » sob 03. lis 2012 18:09:41 » Re: Konec Tacariguy a vybava
Ja jsem mu ho zatim nevratil jsem na Caldere ll, Antiquy mam skoro hotovou a rozhodne mu nausnici dam co nejpozdeji to pujde...
Co se prstenu tyce mam furt +10% ke slave a menim ho obcas za zlodejuv prsten nebo chamtivcuv (tak nejak... ten co ma +15 zlodejina) abych mohl nekoho okrast nebo otevrit truhlu a hned si vratim prsten ucence.
You say T-Pain-I say Kiss
You say Pink-I say Iron Maiden
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
92% of teenagers have turned to Hip Hop and Pop.If you are part of the 8% that still listen to real music
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!!
slava
Uživatel

Příspěvekod slava » sob 03. lis 2012 18:15:40 » Re: Konec Tacariguy a vybava
McMatejovsky píše:stačí prodávat všechno, co víš že nepoužiješ :D a peněz je dsot :D trofeje a ty přiblblý bylinky... z toho se dá vytěžit mooooooc peněz. :D

a proc si myslis, ze je nebudes potrebovat? V teto fazi jsem jeste nevedel ke komu se pridam a ted kdyz jsem se pridal k Domorodcum, tak se mi bylinky i trofeje sakra hodi a z tvorby predmetu a alchymie vydelam mnohem vic, nez kdybych to prodal...

Nektere suroviny se hodi i pro kovarstvi, kde pote co z nich udela zbran tak taky vydelat vic

a modly... no tam je lepsi si minimalne od kazde jednu 2 nechat, protoze v nekterych chramech jsou potreba k otevreni dveri (i ty prodatelne)
You say T-Pain-I say Kiss
You say Pink-I say Iron Maiden
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
92% of teenagers have turned to Hip Hop and Pop.If you are part of the 8% that still listen to real music
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!!
slava
Uživatel

Předchozí