Menu

Konec Tacariguy a vybava

Obecná diskuze o druhém díle série Risen.
Příspěvekod Sibur » čtv 03. kvě 2012 17:09:50 » Konec Tacariguy a vybava
Docela by me zajimalo, jak to delate na konci prvniho (resp. 2. ostrova) s vybavou toho vysvobzeneho pirata. Vracite mu to hned? Ona ta nausnice s +1 cunning se docela hodi a ten litr neni zas tolik penez (koupite za to jeden silnejsi nebo dva slabsi perky, ktere 3x+5 nevyvazi).Jde mu to vratit pozdeji? Asi jo, co?
A co ten prsten +5% ke slave? Nosite ho, nebo si davate ty ostatni na zbrane ci triky?
Sibur
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » čtv 03. kvě 2012 18:11:53 » Re: Konec Tacariguy a vybava
Já mu to vrátil v momentě, kdy jsem se stal pirátem a mohl si nasadit tu DLC zbroj.

Prsteny jsem střídal. Pokud jsem bojoval, tak jsem měl +5% ke slávě, pokud jsem potřeboval něco odemčít, nebo třeba někoho ukecat atd a nestačili mi schopnosti, vyměnil jsem prsten.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod McMatejovsky » čtv 03. kvě 2012 18:17:51 » Re: Konec Tacariguy a vybava
já mu to nedal, protože ta jeho náušnice mohla pomoct odemknout pár truhel dříve... na druhou stranu v nich stejně většinou nic nebylo, takže je to jedno :D
Dohráno: Gothic 1 = 5x, Gothic 2 = 1x, Gothic 2 NotR = 8x, G2A Návraty = 5x, Gothic 3 = 1x, Gothic 3 FG = 1x, Risen = 4x
McMatejovsky
Uživatel

Příspěvekod Sibur » čtv 03. kvě 2012 18:27:59 » Re: Konec Tacariguy a vybava
to je taky fakt, ze ty truhly az mozna na par tezsich vyjimek obsahuji vetsinou pekny kulovy. jsem se tesil, ze kdyz se naucim hned na tacarigue vybirani zamku, mam ten litr za chvili zpatky a jake pak bylo me zdeseni...
nicmene cunning +1 zvysuje 3x5 bodu do vsech talentu (zlodejina, triky a premlouvani), zatimco za 1000 G, co za ni dostanes od pirata, mas max 2 perky na 2x+5 do techto vlastnosti. tech 100 bodu slavy nestoji za rec, takze se mi to zda, alespon z pocatku, dost nevyhodne mu to vracet
Sibur
Uživatel

Příspěvekod ONDRAxSEDY » čtv 03. kvě 2012 18:36:32 » Re: Konec Tacariguy a vybava
Milhaus píše:Já mu to vrátil v momentě, kdy jsem se stal pirátem a mohl si nasadit tu DLC zbroj.

Prsteny jsem střídal. Pokud jsem bojoval, tak jsem měl +5% ke slávě, pokud jsem potřeboval něco odemčít, nebo třeba někoho ukecat atd a nestačili mi schopnosti, vyměnil jsem prsten.

úplně stejně sem to dělal :D
....a proto je Barcelona nejlepší! :D
ONDRAxSEDY
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » čtv 03. kvě 2012 19:08:22 » Re: Konec Tacariguy a vybava
No ono tam jde ale o to, že ty truhle měli buď malé požadavky na zlodějství, nebo naopak velmi vysoké a v tuto fázi pro mě náušnice nic neřešila. Tedy všechny truhle s malými požadavky jsem měl již otevřeny a navíc i lstivost jsem měl na dostatečné úrovni, abych to otevřel i bez naušnice, zatímco ty s vysokými požadavky jsem v tuto fázi nebyl schopný otevřít. Je pravda, že já se lstivost učil poměrně dlohou hodně intenzivně, až v podstatě do momentu, kdy jsem našel tu botu s +1 do lstivosti. (v tu dobu jsem měl už i slušný prsten a amulet přidávající ke zlodějství). V této fázi jsem už neměl problémy otevřít jakoukoliv truhlu. Tedy pro mě ta náušnice neměla žádný význam, no.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod McMatejovsky » čtv 03. kvě 2012 19:12:31 » Re: Konec Tacariguy a vybava
z části pravda, mě ale ta náušnice několikrát akorát vyšla k otevření truhly... a navíc peněz bylo dost, takže nebyl důvod mu to vracet... hru jsem končil s 30 000 zlata, přičemž nebylo za co to utratit i dovednosti jsem měl všechny. + jsem tedy měl ještě miliardu ěvci v invu, ketry nebylo jak použít a kdybych ty kramy prodal všechny tak tech 50k mám..... takže piraně celkem nedomysleli, stejne jako vsechno ostatni...
Dohráno: Gothic 1 = 5x, Gothic 2 = 1x, Gothic 2 NotR = 8x, G2A Návraty = 5x, Gothic 3 = 1x, Gothic 3 FG = 1x, Risen = 4x
McMatejovsky
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » čtv 03. kvě 2012 19:18:20 » Re: Konec Tacariguy a vybava
no já v tuto fázi moc peněz neměl. Peníze se mi začali hodně hromadit v okamžiku, kdy jsem se již neměl co učit a za co zbytečně vyhazovat peníze. Což bylo relativně pozdě. Ale zase v určité fázi, asi cca od poloviny, jsem s penězmi problémy neměl jako takové. Tady to ale bylo jiné, netušil jsem, co mě čeká a co po mě kde kdo bude chtít. A v tu chvíli jsem měl u sebe asi 30 zlatých :), takže těch 1000 se hodilo. Ale mě šlo hlavně o splnění toho úkolu jako takového.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod McMatejovsky » čtv 03. kvě 2012 19:25:26 » Re: Konec Tacariguy a vybava
stačí prodávat všechno, co víš že nepoužiješ :D a peněz je dsot :D trofeje a ty přiblblý bylinky... z toho se dá vytěžit mooooooc peněz. :D
McMatejovsky
Uživatel

Příspěvekod Sibur » čtv 03. kvě 2012 19:33:35 » Re: Konec Tacariguy a vybava
bylinky taky? ja teda strelim, co najdu, ale bylinky zatim ne, furt si rikam, ze nich neco ukuchtim, ale i drive v gothicu jsem je vzdycky syslil a pak nevedel, co s nima. asi to taky prodam. zatim si nechavam jen sickle (trofej z termita, pac pisou, ze se hodi k voodoo, ale to asi stejne nebudu potrebovat) a ostepy (spears), kdybych je potreboval hazet, ale to vubec nevim, jestli jde.
Sibur
Uživatel

Příspěvekod McMatejovsky » čtv 03. kvě 2012 19:39:24 » Re: Konec Tacariguy a vybava
pokud nechces byt vodoo maniak tak jednoznacne vsechny byliny prodat... permanentni sezrat... jinak se asi muzou hodit...
McMatejovsky
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » čtv 03. kvě 2012 20:02:18 » Re: Konec Tacariguy a vybava
no teď už to vím taky, že je tam všechno na nic, ale když jsem to hrál v této fázi, tedy v době, než jsem se stal vlastně pirátem, tak jsem netušil, co se bude hodit a co ne. Já to proto prodával občas, něco si nechával atd. Tedy u těch bylin jsem prodal třeba půlku od každé, u žrádla taky, u zlata taky, šutry jsem nevěděl na co jsou, tak jsem si je šetřil atd atd. Nakonec to člověk stejně prodá, protože něco potřebuje a nemá na to. A po určité době už to neřeší a nic nekupuje/neprodává, protože k tomu není důvod. Rozhodující jsou stejně poklady a chrámy a ty modly a věci, jelikož na těch se dá vytřískat nejvíce.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Casper » sob 05. kvě 2012 17:57:09 » Re: Konec Tacariguy a vybava
Pochopil jsem správně,že je výhodnější jíst byliny s trvalým učinkem hned? Když teda nehodlám zlepšovat vodoo? Velká škoda a změna oproti předchozímu dílu :???:
Obrázek
Casper
Uživatel

Příspěvekod Jémák » sob 05. kvě 2012 18:30:50 » Re: Konec Tacariguy a vybava
asi ano, je to lepší - tedy lekvary jsem ještě nezkoušel, ale co jsem zde četl, tak to zase taková sláva nebude..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Lovec-mag » sob 05. kvě 2012 19:10:45 » Re: Konec Tacariguy a vybava
Pamatuju si, že když jsem hrál za tu inkvizici, tak lektvary co přidávali např. binusy k mečům, nebo puškám dávali + 7, nebo nějak tak. A co jsem teď zkoušel rvát body do voodoo, tak jeden z těch tří talentů zvyšuje účinost lektvarů. Takže najednou mi to psalo u nich bonusy + 25 apod... jestli to takhle ale funguje i u permanetních nevim, k tomu jsem se nedostal :)
Jen když se přestanete bát smrti, nebojíte se žít!
Ten, kdo překoval meče na pluhy, bude orat pro toho, kdo tak neučinil.
Obrázek
http://www.youtube.com/watch?v=EpJV6ZCo84c&feature=related
Lovec-mag
Uživatel

Další