Menu

Posádka

Obecná diskuze o druhém díle série Risen.
Příspěvekod sleeper » úte 24. črc 2012 18:52:09 » Re: Posádka
McMatejovsky píše:ty lodě jsou jedna z nejdebilněji provedených věcí na RIsen 2.... lodě jako kr..va a nemaj nikoho kdo by vesloval :D navic jsou uplne prazdny a fakt, že jsou všechny lodě ve hře doslova a do písmene úplně stejný je opravdu mazec... :D

Že sú rovnaké by až tak nevadilo (aj tak to vadí), mňa by ale hlavne zaujímalo kde tí námorníci spávajú? A na lodi ich bývalo najmenej dvakrát toľko, najmenej!
sleeper
Uživatel

Příspěvekod Lord Hagen » stř 25. črc 2012 7:58:17 » Re: Posádka
Na mojej lodi je to jasné. Môj hrdiná spí v posteli, spolu s ním Patty. Venturo celú noc pozoruje hviezdy a potom cez deň dospáva na lavičke. Jaffar spí na sude a v noci sa plíži loďou a všetkých nás okráda
SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
fuck yeees :D
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.
, Eldric nespí vôbec a kuchar stále chrápe v kuchyni alebo v sklade. Ak by bola v týme tá domorodkyňa Chani, bezmenný hrdina by bol v dileme s kým večer strávi noc. Ale zrejme by to uhral na remízu a boli by tam všetci traja. :D Tak načo toľko postelí? :D (v diaľke počuť Jaffara)
SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
fuck yeees
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.
alebo akoby povedala Chani: ono palaver, gucho. Jalla, jalla
Lord Hagen
Uživatel

Příspěvekod Gustik 5 » ned 09. zář 2012 12:48:06 » Re: Posádka
Lord Hagen to prostě vystihl. :D Tady je vidět, jak jsou vývojáři chlípní lidé. :lol:
"Podpisový obrázek zmizel v hlubinách internetu... Zůstává jen odkaz na tvorbu fanartové skupiny, jež odpočívá v hlubinách fóra..."
Obrázek
Gustik 5
Občan Myrtany

Bydliště: Tam, kde slunce svítí, řeky pramení a stromy rostou...

Příspěvekod DasaDek » ned 09. zář 2012 19:56:55 » Re: Posádka
V Risen DW je Lord Hagen? Co jsem zaspal? :)
ObrázekObrázekObrázekObrázek
DasaDek
Písečný démon

Příspěvekod Delicius169 » ned 09. zář 2012 20:21:39 » Re: Posádka
DasaDek píše:V Risen DW je Lord Hagen? Co jsem zaspal? :)

Lord Hagen je uživatel fóra, jeho příspěvek je dva posty nad tvým.
Zuby
Delicius169
Uživatel

Příspěvekod Liflaen » ned 09. zář 2012 20:25:54 » Re: Posádka
Delicius169 píše:
DasaDek píše:V Risen DW je Lord Hagen? Co jsem zaspal? :)

Lord Hagen je uživatel fóra, jeho příspěvek je dva posty nad tvým.

Také jsem si říkal kde je Lord Hagen .. :D Jinak to co tu psal, jak správně řekl gustík jednoznačně vystihl .. škoda že u mě jsem vše dělal já a patty stála u kormidla :(
ObrázekObrázekObrázek
Liflaen
Voodoo čaroděj

Příspěvekod Lord Hagen » pát 14. zář 2012 12:54:54 » Re: Posádka
Nemôžem sa prinútiť to zase dohrať, tentokrát za domorodcov. Bez pušiek my to príde akoby som tu hru degradoval. Nejaké tipy alebo načo sa tešiť, keď sa pridám k domorodcom? Pribudne do týmu Chani a okrem nej ešte niekto? Dá sa zohnať potom nejaká mušketa? (okrem tej brokovnice na Tacarigue)
Lord Hagen
Uživatel

Příspěvekod Liflaen » pát 14. zář 2012 17:20:04 » Re: Posádka
Nedá se sehnat .. ale za domorodce mě to bavilo více navíc děláš voodoo úkoly .. (viz. rozcestník děl -> voodoo magie)
ObrázekObrázekObrázek
Liflaen
Voodoo čaroděj

Příspěvekod sleeper » sob 04. kvě 2013 20:48:08 » Re: Posádka
Čo sa týka tej posádky... Tak som skúšal cheaty a narazik na cheat "addcrew [NPC]", ktorým sa dá pridať posádka - okrem známych aj Holly, Curtis, Largo, Ellia + dva piráti. To záplňa všetky miesta na členov posádky! V sekcí posádka ale nemajú žiadny popis, dokonca ani niesú na lodi a nič o tom nehovoria. Dá sa pridať aj Pc hero, to som ale neskúšal, neskúšal som ani pridať viackrát toho istého. Žeby príprava na ďalšie DLC?
sleeper
Uživatel

Příspěvekod Reinmar » ned 05. kvě 2013 5:42:50 » Re: Posádka
Podle mě to mělo takhle být už původní hře, ale z nějakého důvodu posádku zredukovali na pět osob (s Eldrickem šest). :wink: Je to ale škoda, alespoň by ta loď nebyla tak prázdná (sice by s touhle malou ubohou posádkou hrdina asi žádnou loď neokradl, ale co už).
Reinmar
Uživatel

Příspěvekod Zero » stř 08. kvě 2013 19:43:57 » Re: Posádka
Piraně se nejspíš snažili napodobit RPG od Bioware, kde mívá hráč vlastní družinu a stanoviště, ale moc se jim to nepovedlo. Když už je tím stanovištěm loď, tak tam mohli přidat i pár bezejmenných pirátů, aby to působilo dojmem, že to tam žije. Neviděl jsem, že by se někdy plavila loď takové velikosti s pětičlennou posádkou.
Společníci samotní jsou o ničem. Nemají pořádně žádnou povahu, nedá se s nima o ničem mluvit, prostě nic. Za Patty se sice dá jít při pokročení příběhu, ale že by řekla něco podstatného, to ne. Propracované postavy nebyly nikdy silnou stránkou PB, ale když už tady udělali společníky, tak se o to mohli aspoň pokusit.

btw. proč je tam volných 10 míst, když společníků je maximálně kolem pěti?
Zero
Uživatel

Příspěvekod Reinmar » čtv 09. kvě 2013 14:46:21 » Re: Posádka
Hm... mám pocit, že tři další společníci jsou ještě v nějakých DLC (konkrétně ten druid, jeden pirát z jedničky a nějaký trosečník), ale nejsem si jistý. Navíc tam pořád zbývají dvě místa.
Reinmar
Uživatel

Příspěvekod Jémák » čtv 09. kvě 2013 15:07:29 » Re: Posádka
Jémák
Crysis fighter no. 1

Předchozí