Menu

Posádka

Obecná diskuze o druhém díle série Risen.
Příspěvekod ONDRAxSEDY » čtv 03. kvě 2012 14:47:00 » Posádka
Tak mě zaujalo, proč je tolik místa na posádku v možnostech, když stejnak nemám šanci ji celou naplnit, nebo to jde?

Moje posádka se skládala z: Patty, Venturo, Hawkins, Jaffar a Bones.

To je ale jen 5 míst a myslím, že jsou k dispozici ještě dalších 5.

Samozřejmě jsem zde měl ještě Harloka, kterého jsem ale zabil a byla možnost nabrat Chani, ale to bych se musel přidat k domorodcům, takže bych neměl zas Ventura.

Jaká byla vaše posádka? :)
....a proto je Barcelona nejlepší! :D
ONDRAxSEDY
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » čtv 03. kvě 2012 14:54:10 » Re: Posádka
úplně stejná
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Lovec-mag » čtv 03. kvě 2012 16:30:32 » Re: Posádka
Stejně tak u mě... Já teda neměl Bonese, nevím proč, ale zase jsem měl Eldrica. Taky nechápu, proč je tam tolik míst, tešil jsem se na posádku a ono nic :) (Ono je vůbec kravina, aby takovou loď řídilo 4 nebo 5 lidí :lol:
Jen když se přestanete bát smrti, nebojíte se žít!
Ten, kdo překoval meče na pluhy, bude orat pro toho, kdo tak neučinil.
Obrázek
http://www.youtube.com/watch?v=EpJV6ZCo84c&feature=related
Lovec-mag
Uživatel

Příspěvekod ONDRAxSEDY » čtv 03. kvě 2012 17:45:11 » Re: Posádka
A toho Eldrika si vzal kde?? No a máš pravdu s tou posádkou. Přišlo mě úplně blbý, že když jsem se poprví ujímal kormidla, tak tam byl kuchař a 2 navíc. To bychom fakt nezvládli. Já bych klidně i uvítal nějaký prostý postavy jako Piráty, třeba mě napadl Rick, Mac, Jack, Largo, prostě kohokoliv, kteří byli na to dobře stavěný. Bohužel jsem se dočkal tak málo postav...
ONDRAxSEDY
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » čtv 03. kvě 2012 18:07:11 » Re: Posádka
hlavně ta loď nepůsobila vůbec jako loď. Tedy bylo tam mrtvo až hrůza. By mě zajímalo, co by dělali, kdyby chtěli někoho přepadnout, jakožto piráti :).

Eldric je součást DLC s chrámem vzduchu.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod McMatejovsky » čtv 03. kvě 2012 18:14:56 » Re: Posádka
ty lodě jsou jedna z nejdebilněji provedených věcí na RIsen 2.... lodě jako kr..va a nemaj nikoho kdo by vesloval :D navic jsou uplne prazdny a fakt, že jsou všechny lodě ve hře doslova a do písmene úplně stejný je opravdu mazec... :D
Dohráno: Gothic 1 = 5x, Gothic 2 = 1x, Gothic 2 NotR = 8x, G2A Návraty = 5x, Gothic 3 = 1x, Gothic 3 FG = 1x, Risen = 4x
McMatejovsky
Uživatel

Příspěvekod ONDRAxSEDY » čtv 03. kvě 2012 18:22:01 » Re: Posádka
No a jaktože někdo toho Eldrika má, když ještě DLC nevyšlo ne? :D

Jn to je pravda s těma loděma. Všechny jsou do puntíku stejný. A k čemu pádlování? Vždyť mají kormidlo a plachty. :D
ONDRAxSEDY
Uživatel

Příspěvekod McMatejovsky » čtv 03. kvě 2012 18:24:25 » Re: Posádka
takže budeš plachtit napříč všemi těmi ostrovy ? Kdybych to měl skutečně dělat tolikrát kolikrát jsem mezi nimi já plul, tak by to zabralo tak 2 roky.... :D a to už by byl světu konec... no ikdyž... nechápu jak by mohl být někdo jako Mara nebezpečný... ta byla tak strašně slabá, že bych ji dal hned na začátku hry...
Dohráno: Gothic 1 = 5x, Gothic 2 = 1x, Gothic 2 NotR = 8x, G2A Návraty = 5x, Gothic 3 = 1x, Gothic 3 FG = 1x, Risen = 4x
McMatejovsky
Uživatel

Příspěvekod ONDRAxSEDY » čtv 03. kvě 2012 18:29:38 » Re: Posádka
McMatejovsky píše:takže budeš plachtit napříč všemi těmi ostrovy ? Kdybych to měl skutečně dělat tolikrát kolikrát jsem mezi nimi já plul, tak by to zabralo tak 2 roky.... :D a to už by byl světu konec... no ikdyž... nechápu jak by mohl být někdo jako Mara nebezpečný... ta byla tak strašně slabá, že bych ji dal hned na začátku hry...

No ona měla podle mě ztělesňovat toho krakena, který byl jak na začátku, tak i na konci. Ale spíš by mě zajímalo, co by se stalo, kdyby se té vody napila, když tam zrovna přišel hrdina a vysekl ji ten pohár. Možná by nabrala zase energii ale v co by se proměnila? :)

Teď mě ale napadlo, že se skoro vůbec neřešilo to oko hlavního hrdiny. Čekal jse taky, že na konci tu pásku oddělá a něco se stane. A jak vůbec o to oko přišel? Já mám pocit, že to tam říkali, že když si ten Mendozův okulátor z jedničky sundal, tak že si vytrhl taky oko. Nebo to tak nebylo? :)
ONDRAxSEDY
Uživatel

Příspěvekod McMatejovsky » čtv 03. kvě 2012 18:49:02 » Re: Posádka
nevytrhl... podle mého názoru ho to trvale ovlivnilo a to oko se bud nejak poškodilo a nebo získalo ty spešl vlastnosti z okuláru... možná na něm vidí červeně, nebo nějaký nesmysly. Tak si ho zakrejvá, ale nejspíš o něj nepříšel... ale an druhou stranu tam nebylo vysvětlenýho vůbec nic... místo aby nám přibyly nějaké odpovědi na otázky z jedničky, tak nezodpověděli vůbec nic a po dohrátí hry mám pocit že nevím vůbec nic vůbec o ničem, takže ta hra pro mně umřela
McMatejovsky
Uživatel

Příspěvekod ONDRAxSEDY » čtv 03. kvě 2012 19:20:31 » Re: Posádka
Přesně tak, tam jsme se z toho děje nic konkrétního nedozvěděli. Ani ta Mara nebyla pořádně dořešena, spíš vůbec. S tím okem si nejsem jist, ale přece by si nezakrejval zdraví oko ne?
ONDRAxSEDY
Uživatel

Příspěvekod McMatejovsky » čtv 03. kvě 2012 19:23:56 » Re: Posádka
neříkal jsem zdravé... ale pokud v něm třeba vidí nějaké nesmysly tak proč ho mít odkryté :D
McMatejovsky
Uživatel

Příspěvekod ONDRAxSEDY » čtv 03. kvě 2012 19:40:26 » Re: Posádka
No a k čemu nám to je, si teď tak říkám? :D My se tady bavíme o něčem, o čem víme úplný kulový! :D Prostě chyba byla v tom, že se o tom vůbec, ale vůbec nezmiňovali...
ONDRAxSEDY
Uživatel

Příspěvekod Reinmar » sob 05. kvě 2012 18:10:22 » Re: Posádka
Hru jsem ještě nehrál (ani si ji nekoupil), ale zajímalo by mě, jestli je mezi společníky/v posádce nějaký nezapomenutelný charakter(y) (něco jako stará čtyřka v Gothicu).
Milhaus píše:By mě zajímalo, co by dělali, kdyby chtěli někoho přepadnout, jakožto piráti :).

Nepřátelé útočí po jednom, takže s případným loupením a přepadáváním lodí by nebyl zas takový problém (pokud by poblíž nebyli vojáci s mušketami nebo domorodci s oštěpy :D ). Samozřejmě vím, jak to myslíš, ale z hlediska hry...
Reinmar
Uživatel

Příspěvekod Jémák » sob 05. kvě 2012 18:29:06 » Re: Posádka
tak nějaké zajímavé charaktery tam jsou - určitě mezi ně patří Patty. A až uvidíš Jaffara, tak to je vůbec borec :)
Jémák
Crysis fighter no. 1

Další